Pacientai, kurie rekomenduoja Žibutė Čekatauskienė, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02576, Galiojanti

Čekatauskienė Žibutė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Čekatauskienė Žibutė?

2019-11-13, 17:35 | 1

Esu labai pasipiktinusi dyd. Žibutės Adelės ČEKATAUSKIENĖS bendravimu. Kreipiausi dėl stipraus skausmo ausies srityje, gavau šeimos gydytojo siuntimą tik neturėjau užrašymo talono, nes atvažiavau su stipriu skausmu.Registratūroje paaiškino, kad jeigu su stipriu skausmu gydytoją turi priimti, tuo labiau jeigu gavot siuntimą. Gyd. darbo laikas nuo 15 val. Atėjau 15.37. Koridoriuje prie gyd. kabineto nei vieno žmogaus. Užėjau paklausti ar priims su skausmu. Ką išgirdau??? Pas mane dabar pietų pertrauka, nieko nenoriu girdėti, prašom užsirašyti kada bus laisvi talonai, prašom išeit aš noriu pavalgyti. Paaiškinau, kad palauksiu kol pavalgys, tik kad priimtų, nes nerealus skausmas. Buvau isprašyta iš kabineto grubia formą.Pasakė pakentėti iki tol, kol gausit taloną kitai dienai. Ar taip turi elgtis kompetetinga gydytoja??? Bent jau patartų ką daryt esant tokiam skausmui. Už ką mes mokam mokesčius? Ar liko nors kažkoks žmogiškumas??? Išėjau negavus jokios pagalbos ir dar sugadinau gydytojai pietus!

2019-08-02, 12:34 | 4

Labai konkreti ir išmintinga gydytoja. Ištyrė iki galo, pradėjo ir pilnumoj baigė pradėtą gydymą. Tikrai rekomenduoju.

2018-12-12, 21:48 | 6

Nuostabi gydytoja iš didžiosios raidės. Konkreti ir išmananti savo darbą. Gaila, kad neskiriamos kompiuterinės įrangos naujinimui, kas paspartintų darbą.
Aš labai džiaugiuosi per stebuklą patekusi pas ją... Nuo vasaros ieškota ligos priežasties, kol per du kartus ji paskyrė tyrimus ir gydymą.

2018-08-27, 13:56 | 4

Labai maloni ir tiksli gydytoja. Kas jai priklausė viską padarė.Labai konkreti gydytoja. Rekomenduoju..

2016-05-19, 09:00 | IP: 212.93.55.35

Man dar neteko sutikti tokios nuoširdžios ir atkaklios gydytojos. Mano diagnozė buvo neaiški, gydytoja tikslingai ieškojo būdų man padėti ir nuoširdžiai rūpinosi, lanksčiai žiūrėjo į vizitų laiką. Labai įstrigo jos pasakymas, kad gydytojas nėra eilinis paslaugų teikėjas, nes turi gydyti ir padėti iš širdies. Tikrai labai nuoširdi ir profefsionali gydytoja, labai visiems rekomenduoju!