Pacientai, kurie rekomenduoja Inga Gruzdienė, %

Išduota: 2010-07-27, Nr. MPL-16467, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-11-09, 14:27 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja dirbanti su didele meile, puiki specialistė VISIEMS REKOMENDUOJU! ! !

2020-08-10, 07:01 | Registruotas lankytojas 11

Linkiu sėkmės šiai daktarei!Pats nuostabiausias mano sutiktas specialistas.Didžiausios rekomendacijos.

2020-08-07, 04:57 | Registruotas lankytojas 2

NEREKOMENDUOJU! diagnozė neščiuju diabetas, siuntimo i Kauno klinikas nedave. Neščiosios, domekytes ir tikrinkite daktares žodžius. Aš šiuo žmogum nepasitikiu. Laimingu atsitiktinumu kitos daktares deka man ir mano vaikeliui viskas gerai.

2020-02-09, 18:47 | Registruotas lankytojas 11

Fantastinė ir kaip gydytoja ir kaip žmogus...

2020-01-05, 17:17 | Registruotas lankytojas 6

Gydytoja is didziosios raides!!!
Abu nieštumai buvo prižiurimi šios gydytojos!
Rūpestinga, kompetetinga, miela gydytoja!
Tik šios srities specialiste renkuosi bet kokiu rupimu klausimu (t.y.ne tik niestumo metu)

2019-09-29, 05:52 | Registruotas lankytojas 2

Puiki specialistė.REKOMENDUOJU.

2019-07-11, 15:37 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabiausia ir geriausia gydytoja kokią tik teko pažinti. Be galo esu dėkinga už nepriekaištingą priežiūrą ir pagalbą. Tai gydytoja iš pašaukimo ir ne kitaip

2019-07-10, 14:50 | Registruotas lankytojas 8

Gydytoja labai profesionali, tiksliai diagnozavo sutrikimą. Atsako į visus klausimus. Tėra du minusai - nemandagi ir negeranoriška akušerė, dirbanti jos klinikoje, bei laukimas. Man už durų teko laukti ilgiau nei 30 min po paskirto laiko

2019-06-26, 21:57 | Registruotas lankytojas 11

Dėkinga visa mūsų šeima už įdėtą darbą ir rūpestį.

2019-03-15, 20:30 | Registruotas lankytojas 17

Puiki specialistė!Tikrai rekomenduoju!

2019-03-06, 14:41 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi, maloni, kompetetinga ginekologė.

2019-02-09, 22:09 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi,labai rupestinga,zmogiska.Auksciausio lygio specialiste. Labai aiskiai ir tiksliai viska isdesto.

2019-01-29, 12:55 | Registruotas lankytojas 2

Džiaugiuosi savo neštumą patikejusi šiai gydytojai! Viskas puiku!- aiškiai atsakyti visi mano klausimai!

2018-11-28, 09:10 | Registruotas lankytojas 13

Nuoširdi, atsidavusi darbui daktarė. Aukščiausias vertinimas.

2018-11-24, 20:14 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi savo srities specialiste !!! ❤

2018-09-28, 13:25 | Registruotas lankytojas 3

Labai svelni ir puiki gydytoja. Lankiausi ne viena karta ir likau visada patenkinta. Nestumo metu anksti pasake, kad gims berniukas, nupasakojo koks bus, parode kudikio ilgus plaukus ir kt. Net vyrui buvo idomu ir smagu ziureti ir klausytis. Tikrai rekomenduoju visoms.

2018-09-18, 08:10 | Registruotas lankytojas 22

Nuostabus žmogus ir puiki specialistė.

2018-04-23, 21:42 | Registruotas lankytojas 22

Tiesiog nuostabi ir švelni daktarė, rūpestinga. Galiu visoms moterims 110proc. rekomenduoti. Labai stengiasi, dirba iš širdies.

2017-11-18, 08:16 | IP: 78.58.189.155

Labai rupestinga, maloni gydytoja. Myli savo darba ir puikiai ji ismano. Skiria laiko tiek, kiek jums reikia ir atsako i visus iskilusius klausimus. Rekomenduoju. Kainuoja, bet apsilankius ir sulaukus tiek demesio negaila nei vieno isleisto 1eur

2017-09-05, 12:41 | IP: 213.226.142.53

Praėjus tiek daug ginekologių Klaipėdoje, aš pagaliau radau geriausią moterų gyd. Inga Gruzdienę. Ji labai smulkmeniškai ištyrė, ir paskyrė aiškius metodus kaip gydytis. Tikras profesionalas. Daugiau į nieką jo nekeisčiau.

2017-08-25, 00:19 | Registruotas lankytojas 13

Labai išsamios konsultacijos, puikus, nuoširdus ir paprastas žmogus, su meile dirbanti savo darbą. Daugiau tokių medikų Lietuvoje.

2017-06-04, 11:07 | Registruotas lankytojas 13

išties maloni nuosirdziai bendraujanti labai patiko jos paskaitos apie nestuma ir gimdyma

2017-05-21, 10:05 | Registruotas lankytojas 1

Puiki ginekologė ir ne tik,galima sakyti puiki psihologė.Jau jos konsultacijų išsamumas, bendravimo kultūra aukščiausiame lygyje. Labai paprasta,rami švelni ir užtikrinta gydytoja,visada atsakys į visus klausymus.
Rosita J.

2017-04-22, 07:40 | Registruotas lankytojas 13

Viso nėštumo metu lankėmės pas šią daktarę, laukėmės dvynukų, esame labai patenkinti jos atsidavimui ir meile savo darbui. Dėkingi už laiku pastebėtą preklamsiją ir atliktą operaciją,nors gimėme labai silpni, bet šiandien mūsų trijų metukų gimtadienis ir mes esame labai stiprūs ir geri vaikai! Būtent šiomis valandomis, prieš tris metus mane operavote. Ačiū jums daktare!
Laima Rytavičienė

2017-04-21, 18:49 | IP: *.*.*.*
2017-03-27, 17:32 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai dėkinga daktarei !
Netgi paklausius emailu kaip vartoti vaistus( nes gyvenu užsienyje) , jin man operatyviai atrašė! Esu labai patenkinta Inga Gruzdiene !
Tiksliai nustatyta diagnozė, parinktas efektyvus gydymas. Malonus aptarnavimas .

2017-03-19, 19:42 | IP: 78.57.209.210

Puiki specialistė, ir malonus žmogus, visada išklauso ir pataria.

2017-02-20, 09:43 | IP: 193.219.12.61

Geriausi atsiliepimai apie šią gydytoją.

2017-01-22, 16:54 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja Gruzdienė yra greičiausiai pati geriausia ginekologė-akušerė Klaipėdoje. Profesionali, nuoširdi jos pagalba padėjo mums išgyventi nelengvą periodą ir buvo šalia mūsų kelyje sulaukiant gandrų. Pirmo nėštumo metu Inga diagnozavo širdies ritmo sutrikimą, siuntė konsultacijoms pas kardiologę, specialistus Santariškėse ir nors tą kartą viskas baigėsi netektimi, Ingos nuolatinė pagalba konsultuojant, atsakant į begalę kilusių klausimų, nuoširdžiai gedint mums padėjo atsigauti. Po kurio laiko džiaugiamės nauju nėštumu ir kruopsčia Ingos priežiūra, kurios mums dėl begalės mūsų baimių labai reikėjo ir norėjosi. Tikrai, manau, kad su situacija ji susitvarkė geriausiai kaip galėjo gydytojas, tad iki šiol per dukros gimtadienį prisimename Ingą ir dalinamės su ja dukros nuotraukomis.

2017-01-14, 18:31 | IP: *.*.*.*
2017-01-09, 15:12 | IP: 85.232.128.54

Labai labai gera gydytoja . Tiek kompetencija ir žinios pagirtinos , tiek žmogiškumas jos. Atsako į visus klausimus išsamiai, paaiškina. Labai šiltas bendravimas. Pirmojo vaikelio nėštumo priežiūra buvau labai patenkinta. Dėkui tokiems specialistams kaip ši moteris. Ačiū už visą pagalbą.

2017-01-02, 21:22 | Registruotas lankytojas 4

Profesionalesnio mediko neteko sutikti. Pati pasitikiu 100% ir drąsiai rekomenduoju kitiems. Kiekvienas apsilankymas labai malonus, informatyvus. Seselė taip pat nuostabi. Ačiū, kad esate!

2016-10-05, 21:02 | Registruotas lankytojas 21

Labai maloni gydytoja, atsako i visus rupimus klausimus, paskiria reikiamus tyrimus, gilinasi i problemas ir ivairiapusiskai iesko sprendimo budu. Pati domisi pacientu. Jau 4 metai lankausi pas ja ir ne minciu nekyla del gydytojos keitimo.

2016-09-30, 11:12 | IP: 84.15.184.73

Tai gydytoja pakeitusi mano gyvenimą! Kreipiausi pas ją prieš metus,dėl nėštumo nutraukimo ir skyriausi su vyru, griuvo visa šeima. Nežinau kaip gydytojai pavyko atkalbėti mane, nenutraukti nėštumo, bet nusprendžiau gimdyti be vyro. Nėštumo sekimo metu 25 savaitę,Gruzdienė ehoskopijos tyrimo metu pastebėjo vaisiaus smegenų patologija(kaupėsi skysčiai), man slydo žemė iš po kojų. Bet likimas taip sudėliojo, po gydytojos nuoseklaus sekimo ir konsultacijų Kauno klinikose, man 35 sav. buvo klinikose atlikta cezario operacija. Po gimimo iškarto mažyliui atlikta galvos operacija, viso ju turėjome tris. Dabar esu dėkinga likimui sutikus gyd. Gruzdienę, jos profisionalumo dėka, pastebėta patologija, konsultacijos su kitais specialistais(neurohirurgais), laiku atliktos operacijos. Esu laiminga, turiu sveiką mažyli ir visa šeima kartu! Ačiū ginekologei Gruzdienei!

2016-09-21, 10:52 | IP: 188.69.251.217

Švelni, maloni gydytoja, atvykus bus pasiūlyta kavos. Bet kitaip ir negali būti kai už vizitą ir tyrimus sumoki apie 100 EUR. Nėštumo priežiūrai, kai norisi dėmesio, malonaus bendravimo, palaikymo turbūt galima rekomenduoti, mokant nemažus pinigus neabejotinai tai bus suteikta. Mano atveju, nors buvo atlikta pilna apžiūra echoskopu, gimdoje esančio polipo, kuris trukdė pastoti, kėlė kraujavimą tarp mėnesinių ir jį reikėjo operuoti, nepastebėjo...

2016-06-30, 09:30 | IP: 84.15.179.131

Nuostabi gydytoja, sureagavusi zaibiskai ir issaugojusi mano nestuma. Visada idemiai isklauso, nuosirdziausiai pataria, paaiskina viska,ka tik daro. Labai rupestinga ir maloni. Tokia gydytoja dirba is pasaukimo ir turetu buti nominuota tarp gydytoju.

2016-05-19, 07:37 | IP: 84.15.182.222

Kaip gydytoja, yra atsidavusi savo darbui, begalinis rūpestis nėštukėmis, mes dėkojame likimui, kad būtent Inga Gruzdienė sekė musu nėštuma!

2016-01-26, 20:12 | IP: 78.57.253.1

Tai yra nuostabiausia gydytoja sutikta gyvenime. Jinai sukurta sitam darbui. Ja reikia gerbti ir myleti.

2016-01-18, 13:13 | IP: 86.100.170.128

Nuostabesnio mediko nesu sutikusi. Profesionali, nė kart per du nėštumus neteko nusivilti. Maloni, visada aptars, kas neduoda ramybės, paaiškins žmogiškai,skiria laiko ir niekada neskuba. Rekomenduoju bet curia moteriai, merginai šią gydytoja.
Sėkmės

2015-08-04, 10:25 | IP: 78.57.239.130

Nuostabi gydytoja. Dziaugiuos kad visa nestuma stebejo mane ir leliuka, bei padejo gimdymo metu. Nuosirdus ir rupestingas zmogus. Didziulis aciu jai.

2015-07-21, 06:12 | IP: 78.61.66.185

labai gera, svelni ir profesionali gydytoja, labai aciu uz savo leliuka.

2015-07-10, 07:34 | IP: 78.57.229.27

Labai puiki gydytoja! Labai rūpestinga, maloni, viską išsamiai papasakoja, nereikia traukt už liežuvio, rimtai reaguoja į kiekvieną nėščiosios nusiskundimą, bei visada geros nuotaikos. :)

2015-05-21, 12:19 | IP: 84.15.183.153

Kaip žmogus,kaip specialistas vertas aukščiausių balų. Tik jos įžvalgumo dėka man pavyko išnešioti ir pagimdyti.Aukšto lygio ultragarsinio tyrimo gydytojas, tik ji 25sav. pastebėjo širdelės patologija ir išsiuntė į Santariškes,kur mes iki pat gimdymo buvome sekami ir gydomi. Ačiū gydytojai Ingai Gruzdienės .

2015-05-18, 16:50 | IP: 83.190.203.234

Puiki gydytoja, labai šiltai bendravo gimdymo metu. Tai padėjo pačiai pagimdyti.

2015-03-14, 05:51 | IP: 62.80.239.66

Tai iš tikrųjų gydytoja profesionalė, kuri puikiai išmano savo darbą ir rūpinasi beveik kaip mama. Tokių gydytojų vienetai. Tikrai rekomenduoju.

2015-02-25, 18:08 | IP: 78.61.71.238

Si nuistabi moteris prieme mano zmonos gimdima,viskas buvo idealiai,labai maloni,noretusi kad tokie butu visi.Aciu jums daktare.denisas

2014-11-25, 20:30 | IP: 77.79.56.62

Labai gera gydytoja, du nestumus priziurejo. Viska puikiai ivertino. Antra gimdyma net prieme ir buvo kartu, tiesiog nepakartojama. Tikrai svelni ir rupestinga, ir tikrai puikiai ismananti savo darba. Tik geriausi zodziai apie sia gydytoja. Aciu jai labai labai!!!

2014-10-23, 17:47 | IP: 78.57.194.110

Nuostabi gydytoja-paprasta, maloni, aiškiai ir konkrečiai paaiškina viską ką mato echoskopu, nuoširdžiai ir aiškiai atsako į visus kilusius klausimus-gavau viską ko norėjau. Esu jai labai dėkinga.

2014-09-15, 08:35 | IP: 188.69.194.253

Linkiu stiprybės ir išlikti tokiu tikru nuostabiu žmogumi , dirbant tokiame kolektyve!

2014-09-15, 08:28 | IP: 188.69.194.253

Būtent ko reikėjo šiai įstaigai, tai tokio aukšto lygio specialisto.