Pacientai, kurie rekomenduoja Inga Gruzdienė, %

Ingos Gruzdienės medicinos centras
LIFEKLINIKA

Išduota: 2010-07-27, Nr. MPL-16467, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Ingos Gruzdienės medicinos centras
LIFEKLINIKA
2023-10-06, 14:01 | Registruotas lankytojas 5

Nuostabi savo srities specialistė. Laukimo periodas buvo malonus tiek lankantis pas gydytoją, tiek komunikuojant su klinika. Esu dėkinga gydytojai Ingai, jog ramiai galėjau laukti savo mažylės.

2023-08-03, 20:48 | Registruotas lankytojas 2

Visiškai pritariu ginekologė Inga Gruzdienė savo profesionalumu- medicinos žiniom ypatingai aukšto lygio specialistas jos bendravimas ir konsultacijos išsamias sukurtoje klinikos aplinkoje vertinu aukščiausiu lygiu. Kartu su šia daktare išnešiojau du savo leliukus, paskutinis nėštumas buvo labai sudėtingas daktarė visada buvo lengvai pasiekiama, net ir savaitgaliais. Dėl nėštumo komplikacijų daktarė nekartą siuntė į Kauno klinikas kur ginekologai visada patvirtindavo daktarės diagnozes, teko Kaune ir gimdyti. Visada būsiu dėkinga Ingai ir palinkėsiu saugoti sveikatą dirbant tokį atsakingą didžiausio krūvio darbą!

2022-12-01, 22:46 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabi gydytoja, padėjusi pilnai prižiūrėti rizikingą nėštumą. Įvertinusi grėsmes, akimirksniu suskubo ieškoti sprendimo, parinko tinkamas priemones. Labai atidi, pilnai išklauso, rūpinasi, atsakingai apžiūri, skiria dėmesio net ne darbo metu. Jos dėka, po pagaliau tinkamai išsivysčiusio nėštumo, turime savo vaikelį. Ačiū nuostabiai gydytojai!

2022-11-22, 19:38 | Registruotas lankytojas 5

Nuostabus ginekologas, labai nuoširdus darbas ir jauki klinika. Geriausiu pasisekimu Jums.

2022-08-11, 14:29 | Registruotas lankytojas 2

Ačiū už priežiūra ir kitu specialistu rekomendacijas. Aukščiausias vertinimas.

2022-07-25, 16:52 | Registruotas lankytojas 5

Nuostabi daktarė. Rekomenduoju!

2022-06-17, 15:05 | Registruotas lankytojas 10

Tobula gydytoja! Abu nestumus pas ja lankiausi, prieziura max, gelbejo ir extra atvejais, visada issamiai isanalizuoja savijauta ir duoda patarimu, palaikymas is jos puses visakeriopas. Lenkiu zemai galva! Aciu, kad esate.

2022-05-18, 11:37 | Registruotas lankytojas 2

Labai džiaugiuosi apsilankymų. Labai maloniai išsamiai paaiškino, paskirtas gydymas padėjo.

2022-05-18, 11:37 | Registruotas lankytojas 2

2022-05-09, 12:54 | Registruotas lankytojas 1

Išties puiki daktare, širdies žmogus, visa nėštumą sekė visada jaučiau palaikymą ir rūpestį. Linkiu Jums daktare daug jėgų ir stiprybės, manau Jus įdedant išties daug sveikatos savo darbe.Ačiu
Monika.K

2022-03-06, 15:51 | Registruotas lankytojas 4

Nuostabi gydytoja! Wow! Lankausi visą nėštumą negaliu pasakyti nei vieno blogo žodžio. Turėjau ir problemu, kurias bandžiau gydytis pas kitą ginekologe dar prieš nėštumą, tai būtent I.Gruzdienė man šią problema greit "atrado" ir paskyrusi gydyma išgydė visiškai, net pati nesitikėjau. Tik geriausi žodžiai ❤

2022-01-19, 01:21 | Registruotas lankytojas 4

Ilgai ruošiausi ginekologo vizitui. Keletą metų. Turėjau nemažai psichologinių traumų. Draugių rekomendacijomis vykau pirmam vizitui pas gyd. Ingą. Esu labai laiminga, kad sutikau šią gydytoją. Konsultacija buvo itin pagarbi ir taktiška, o tyrimų atlikimas - labai švelnus. Be jokio skausmo ar nemalonumo pojūčio. Į nieką nebeiškeisčiau šios gydytojos. Gydytoja, kuri panaikino mano visas baimes. Nuoširdžiausia rekomedacija.

2021-11-30, 14:15 | Registruotas lankytojas 5

Pats nuoširdžiausias ir profisionaliausias mano sutiktas gydytojas. Stiprybės JUMS.

2021-07-20, 19:19 | Registruotas lankytojas 1

Esu lankiusis pas 7 ginekologus, nu šitai skiriu aukščiausius balus. Labai malonu. Jaučiasi tikra specialistė. Ačiū, kad esate. Linkiu ir kitiems apsilankyti

2021-03-02, 20:53 | Registruotas lankytojas 2

Tik geriausias atsiliepimas ir didžiausia padėka už nėštumo sekimą už įžvalgas ir sprendimus. Šios daktarės dėka ir pastangomis mumis rūpinosi ir Kauno ir Vilniaus specialistai. Jūsų dėka turime savo mažąjį stebūklą. Nuoširdus Ačiū Jums daktarė Inga.
Laima K.

2020-11-09, 14:27 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja dirbanti su didele meile, puiki specialistė VISIEMS REKOMENDUOJU! ! !

2020-08-10, 07:01 | Registruotas lankytojas 11

Linkiu sėkmės šiai daktarei!Pats nuostabiausias mano sutiktas specialistas.Didžiausios rekomendacijos.

2020-02-09, 18:47 | Registruotas lankytojas 11

Fantastinė ir kaip gydytoja ir kaip žmogus...

2020-01-05, 17:17 | Registruotas lankytojas 8

Gydytoja is didziosios raides!!!
Abu nieštumai buvo prižiurimi šios gydytojos!
Rūpestinga, kompetetinga, miela gydytoja!
Tik šios srities specialiste renkuosi bet kokiu rupimu klausimu (t.y.ne tik niestumo metu)

2019-09-29, 05:52 | Registruotas lankytojas 2

Puiki specialistė.REKOMENDUOJU.

2019-07-11, 15:37 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabiausia ir geriausia gydytoja kokią tik teko pažinti. Be galo esu dėkinga už nepriekaištingą priežiūrą ir pagalbą. Tai gydytoja iš pašaukimo ir ne kitaip

2019-07-10, 14:50 | Registruotas lankytojas 14

Gydytoja labai profesionali, tiksliai diagnozavo sutrikimą. Atsako į visus klausimus. Tėra du minusai - nemandagi ir negeranoriška akušerė, dirbanti jos klinikoje, bei laukimas. Man už durų teko laukti ilgiau nei 30 min po paskirto laiko

2019-06-26, 21:57 | Registruotas lankytojas 11

Dėkinga visa mūsų šeima už įdėtą darbą ir rūpestį.

2019-03-15, 20:30 | Registruotas lankytojas 28

Puiki specialistė!Tikrai rekomenduoju!

2019-03-06, 14:41 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi, maloni, kompetetinga ginekologė.

2019-02-09, 22:09 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi,labai rupestinga,zmogiska.Auksciausio lygio specialiste. Labai aiskiai ir tiksliai viska isdesto.

2019-01-29, 12:55 | Registruotas lankytojas 2

Džiaugiuosi savo neštumą patikejusi šiai gydytojai! Viskas puiku!- aiškiai atsakyti visi mano klausimai!

2018-11-28, 09:10 | Registruotas lankytojas 13

Nuoširdi, atsidavusi darbui daktarė. Aukščiausias vertinimas.

2018-11-24, 20:14 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi savo srities specialiste !!! ❤

2018-09-28, 13:25 | Registruotas lankytojas 3

Labai svelni ir puiki gydytoja. Lankiausi ne viena karta ir likau visada patenkinta. Nestumo metu anksti pasake, kad gims berniukas, nupasakojo koks bus, parode kudikio ilgus plaukus ir kt. Net vyrui buvo idomu ir smagu ziureti ir klausytis. Tikrai rekomenduoju visoms.

2018-09-18, 08:10 | Registruotas lankytojas 22

Nuostabus žmogus ir puiki specialistė.

2018-04-23, 21:42 | Registruotas lankytojas 22

Tiesiog nuostabi ir švelni daktarė, rūpestinga. Galiu visoms moterims 110proc. rekomenduoti. Labai stengiasi, dirba iš širdies.

2017-11-18, 08:16 | IP: 78.58.189.155

Labai rupestinga, maloni gydytoja. Myli savo darba ir puikiai ji ismano. Skiria laiko tiek, kiek jums reikia ir atsako i visus iskilusius klausimus. Rekomenduoju. Kainuoja, bet apsilankius ir sulaukus tiek demesio negaila nei vieno isleisto 1eur

2017-09-05, 12:41 | IP: 213.226.142.53

Praėjus tiek daug ginekologių Klaipėdoje, aš pagaliau radau geriausią moterų gyd. Inga Gruzdienę. Ji labai smulkmeniškai ištyrė, ir paskyrė aiškius metodus kaip gydytis. Tikras profesionalas. Daugiau į nieką jo nekeisčiau.

2017-08-25, 00:19 | Registruotas lankytojas 13

Labai išsamios konsultacijos, puikus, nuoširdus ir paprastas žmogus, su meile dirbanti savo darbą. Daugiau tokių medikų Lietuvoje.

2017-06-04, 11:07 | Registruotas lankytojas 13

išties maloni nuosirdziai bendraujanti labai patiko jos paskaitos apie nestuma ir gimdyma

2017-05-21, 10:05 | Registruotas lankytojas 1

Puiki ginekologė ir ne tik,galima sakyti puiki psihologė.Jau jos konsultacijų išsamumas, bendravimo kultūra aukščiausiame lygyje. Labai paprasta,rami švelni ir užtikrinta gydytoja,visada atsakys į visus klausymus.
Rosita J.

2017-04-22, 07:40 | Registruotas lankytojas 13

Viso nėštumo metu lankėmės pas šią daktarę, laukėmės dvynukų, esame labai patenkinti jos atsidavimui ir meile savo darbui. Dėkingi už laiku pastebėtą preklamsiją ir atliktą operaciją,nors gimėme labai silpni, bet šiandien mūsų trijų metukų gimtadienis ir mes esame labai stiprūs ir geri vaikai! Būtent šiomis valandomis, prieš tris metus mane operavote. Ačiū jums daktare!
Laima Rytavičienė

2017-03-27, 17:32 | Registruotas lankytojas 1

Esu labai dėkinga daktarei !
Netgi paklausius emailu kaip vartoti vaistus( nes gyvenu užsienyje) , jin man operatyviai atrašė! Esu labai patenkinta Inga Gruzdiene !
Tiksliai nustatyta diagnozė, parinktas efektyvus gydymas. Malonus aptarnavimas .

2017-03-19, 19:42 | IP: 78.57.209.210

Puiki specialistė, ir malonus žmogus, visada išklauso ir pataria.

2017-02-20, 09:43 | IP: 193.219.12.61

Geriausi atsiliepimai apie šią gydytoją.

2017-01-22, 16:54 | Registruotas lankytojas 2

Gydytoja Gruzdienė yra greičiausiai pati geriausia ginekologė-akušerė Klaipėdoje. Profesionali, nuoširdi jos pagalba padėjo mums išgyventi nelengvą periodą ir buvo šalia mūsų kelyje sulaukiant gandrų. Pirmo nėštumo metu Inga diagnozavo širdies ritmo sutrikimą, siuntė konsultacijoms pas kardiologę, specialistus Santariškėse ir nors tą kartą viskas baigėsi netektimi, Ingos nuolatinė pagalba konsultuojant, atsakant į begalę kilusių klausimų, nuoširdžiai gedint mums padėjo atsigauti. Po kurio laiko džiaugiamės nauju nėštumu ir kruopsčia Ingos priežiūra, kurios mums dėl begalės mūsų baimių labai reikėjo ir norėjosi. Tikrai, manau, kad su situacija ji susitvarkė geriausiai kaip galėjo gydytojas, tad iki šiol per dukros gimtadienį prisimename Ingą ir dalinamės su ja dukros nuotraukomis.

2017-01-09, 15:12 | IP: 85.232.128.54

Labai labai gera gydytoja . Tiek kompetencija ir žinios pagirtinos , tiek žmogiškumas jos. Atsako į visus klausimus išsamiai, paaiškina. Labai šiltas bendravimas. Pirmojo vaikelio nėštumo priežiūra buvau labai patenkinta. Dėkui tokiems specialistams kaip ši moteris. Ačiū už visą pagalbą.

2017-01-02, 21:22 | Registruotas lankytojas 6

Profesionalesnio mediko neteko sutikti. Pati pasitikiu 100% ir drąsiai rekomenduoju kitiems. Kiekvienas apsilankymas labai malonus, informatyvus. Seselė taip pat nuostabi. Ačiū, kad esate!

2016-10-05, 21:02 | Registruotas lankytojas 24

Labai maloni gydytoja, atsako i visus rupimus klausimus, paskiria reikiamus tyrimus, gilinasi i problemas ir ivairiapusiskai iesko sprendimo budu. Pati domisi pacientu. Jau 4 metai lankausi pas ja ir ne minciu nekyla del gydytojos keitimo.

2016-09-30, 11:12 | IP: 84.15.184.73

Tai gydytoja pakeitusi mano gyvenimą! Kreipiausi pas ją prieš metus,dėl nėštumo nutraukimo ir skyriausi su vyru, griuvo visa šeima. Nežinau kaip gydytojai pavyko atkalbėti mane, nenutraukti nėštumo, bet nusprendžiau gimdyti be vyro. Nėštumo sekimo metu 25 savaitę,Gruzdienė ehoskopijos tyrimo metu pastebėjo vaisiaus smegenų patologija(kaupėsi skysčiai), man slydo žemė iš po kojų. Bet likimas taip sudėliojo, po gydytojos nuoseklaus sekimo ir konsultacijų Kauno klinikose, man 35 sav. buvo klinikose atlikta cezario operacija. Po gimimo iškarto mažyliui atlikta galvos operacija, viso ju turėjome tris. Dabar esu dėkinga likimui sutikus gyd. Gruzdienę, jos profisionalumo dėka, pastebėta patologija, konsultacijos su kitais specialistais(neurohirurgais), laiku atliktos operacijos. Esu laiminga, turiu sveiką mažyli ir visa šeima kartu! Ačiū ginekologei Gruzdienei!

2016-09-21, 10:52 | IP: 188.69.251.217

Švelni, maloni gydytoja, atvykus bus pasiūlyta kavos. Bet kitaip ir negali būti kai už vizitą ir tyrimus sumoki apie 100 EUR. Nėštumo priežiūrai, kai norisi dėmesio, malonaus bendravimo, palaikymo turbūt galima rekomenduoti, mokant nemažus pinigus neabejotinai tai bus suteikta. Mano atveju, nors buvo atlikta pilna apžiūra echoskopu, gimdoje esančio polipo, kuris trukdė pastoti, kėlė kraujavimą tarp mėnesinių ir jį reikėjo operuoti, nepastebėjo...

2016-06-30, 09:30 | IP: 84.15.179.131

Nuostabi gydytoja, sureagavusi zaibiskai ir issaugojusi mano nestuma. Visada idemiai isklauso, nuosirdziausiai pataria, paaiskina viska,ka tik daro. Labai rupestinga ir maloni. Tokia gydytoja dirba is pasaukimo ir turetu buti nominuota tarp gydytoju.

2016-05-19, 07:37 | IP: 84.15.182.222

Kaip gydytoja, yra atsidavusi savo darbui, begalinis rūpestis nėštukėmis, mes dėkojame likimui, kad būtent Inga Gruzdienė sekė musu nėštuma!

2016-01-26, 20:12 | IP: 78.57.253.1

Tai yra nuostabiausia gydytoja sutikta gyvenime. Jinai sukurta sitam darbui. Ja reikia gerbti ir myleti.