Pacientai, kurie rekomenduoja Regina Balčiūnienė, %

Išduota: 2006-07-05, Nr. MPL-08375, Galiojanti

2019-03-27, 20:51 | 1

Nerekomenduociau niekam.

2018-03-07, 09:56 | 2

Noriu išreikšti nusivylimą šeimos gydytojos Reginos Balčiūnienės darbu (Kiek teko lankytis šioje klinikoje turėjau tik teigiamą patirtį). Man skirtu laiku atvykau į kliniką, gydytoja mane vėlavo priimti beveik 15 min. (tikrai suprantu ir pateisinu vėlavimą). Tačiau atėjus gydytoja mano vizitui buvo nepasiruošusi, visko klausinėjo lyg būčiau atėjusi pirmą kartą. Klausiau tai kas man buvo svarbu ir aktualu, tačiau po 10 min. vizito laiko pajaučiau, kad norima su manimi kuo greičiau užbaigti pokalbį, ir man uždavus klausimą ji tepasakė, kad užeikite po poros savaičių ir mes viską aptarsime. Na, atsiprašau, visiškai yra nevertinamas paciento laikas, tuo labiau už paslaugą mokama nemaža kaina. Susidaro toks įspūdis, kad gydytoja tik ir siekia ne suteikti man reikiama informacija, konsultacija, o tik kuo daugiau išpešti iš to naudos. Nesuprantu, kaip taip galima elgtis.
Po pirmojo vizito, pati paprašė paskambinti (dėl to irgi negaliu skūstis, nors kiti klinikos gydytojai su manimi visada susisiekia patys ir suteikia reikiama informaciją). Paskambinus, gydytoja supainiojo mane su kita paciente, kalbėjo apie tai ko mes visisškai nekalbėjome per pirmąjį vizitą, ją pataisius, kad mes apie tai nekalbėjome, pasakė užsiregistruoti pakartotinei konsultacijai. Susidaro įspūdis, kad gydytoja tikrai neturi reikiamo požiūrio į pacientą.

2017-11-03, 19:29 | IP: 78.157.79.83

Labai dėmesinga ir profesionali gydytoja. Pradėjome pas ją lankytis su pirmuoju vaiku ir vėliau su kitais dviem vaikučiais lankomės. Prižiūri visą mūsų šeimą, labai atsakinga, pasiekiama ir telefonu. Skiria visus reikalingus tyrimus. Antibiotikų be specialaus tyrimo neskiria niekada. Vaikai pas ją važiuoja visada su mielu noru, jokių ašarų. Labai moka elgtis su vaikais. Kai serga mažylis - dažnai ir vyresnėliai nori kartu važiuoti, nors neserga:) Gyvename toli nuo NMC, bet klinikos nekeičiame būtent dėl šios savo šeimos gydytojos. Aišku, griežtumo ir tvirtą nuomonę ji turi, bet tas man visai patinka.

2017-05-30, 14:11 | IP: *.*.*.*
2016-03-08, 16:35 | IP: 84.15.181.134

Puiki, profesionali gydytoja, atsaknti į visus klausimus. Tikra ŠEIMOS gydytoja, pagarba ir dėkingumas

2016-01-13, 15:25 | IP: 78.56.184.137

Labai maloni, nuoširdi ir rūpestinga gydytoja.
Auginau mažas dukrytes, tai buvo ramu, kad turime gydytoją, kuria visiškai galime pasitikėti.

2015-08-19, 09:57 | IP: *.*.*.*
2015-06-07, 20:55 | IP: 78.56.54.11

Tikra profesionalė, kuriai patikiu savo ir vaiko sveikatą. Northway medicinos centro klientė esu jau daugelį metų tik dėl šios Daktarės. Ačiū už nuoširdų ir profesionalų darbą!

2014-06-09, 08:56 | IP: 88.216.169.197

Nuostabi gydytoja ! ! !

2014-05-19, 08:49 | IP: 78.56.60.138

Nuostabi pediatre

2014-04-01, 12:42 | IP: 77.241.200.50

Superinė gydytoja, visko išklausė, apžiūrėjo ir paskyrė reikalingus tyrimus.

Manau, kad atradau savo šeimos gydytoją.

2014-03-15, 22:20 | IP: *.*.*.*

2014-01-06, 17:05 | IP: 78.56.252.131

Mums tinka ir patinka, tiek vaikui tiek man. Visada del visko patars... labai pasitikim. Vaikas visada su dziaugsmu pats zygiuoja i gydytojos kabineta, jokio streso. Tik geriausi atsiliepimai.

2013-12-05, 15:08 | IP: 78.56.228.37

Profesionali gydytoja. Daug pataria, maloniai konsultuoja.

2013-03-28, 15:44 | IP: 81.7.88.141

Visada su šypsena priima ir išlydi, išklauso, suteikia visavertę informaciją. Gydau pas ją vaiką, bet buvo, kad ir mane apžiūrėjo, kai abu su vaiku sirgom, nors tai gydymo įstaigai nepriklausau. Atsargiai skiria vaistus, visada prieš skiriant atlieka tyrimus. Galiu tik geru žodžiu atsiliepti ir rekomenduoti.