Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Daina Visockienė, %

Registracija čia ir dabar
Vaisingumo klinika (Kaunas)
Vaisingumo klinika (Vilnius)
"InMedica" klinika, Jonažolių g. 3, Vilnius
Licencijos

Gydytojas akušeris-ginekologas

Išduota: 2007-09-28, Nr. MPL-10010, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

77% Complete
3.8

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

78.1% Complete
3.9

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

75.6% Complete
3.8

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

76.5% Complete
3.8

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

70% Complete
3.5

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

68.5% Complete
3.4

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

64.2% Complete
3.2

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Registracija čia ir dabar
Vaisingumo klinika (Kaunas)
Vaisingumo klinika (Vilnius)
"InMedica" klinika, Jonažolių g. 3, Vilnius
Pacientų atsiliepimai
2024-02-27, 09:46 | Registruotas lankytojas 1

Noriu Jums viešai padėkoti. Svarstydama kur kreiptis dėl nevaisingumo perskaičiau turbūt visų Lietuvos specialistų aprašymus ir sveikas protas nugalėjo - ignoruodama raudonos spalvos komentarus pasirinkau Jus kaip vieną daugiausiai patirties turinčių specialistų. Buvau nusiteikusi, kad nevisoms pavyksta iš pirmo IVF pastoti, bet Jūsų ir komandos dėka - pirmasis ir buvo man sėkmingas. Šiuo metu jau turime savo džiaugsmą ant rankų, kurio, be Jūsų pagalbos, eilę metų turėti nepavyko. Vien tik geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos.

2024-02-22, 16:07 | Registruotas lankytojas 1

Niekam nerekomenduoju šios gydytojos. Į gydytoją kreipiausi dar 2023m liepos-rugpjūčio mėnesį, po to kai pradėjus planuoti nėštumą ėmiau rudai teplioti. Tuo metu gydytoja atsakė, kad čia viskas normalu, visos pateplioja. Vėliau po kelių mėnesių vėl kreipiausi, kad rodosi šviežias kraujas. Tada atsakė, kad jeigu jo nedaug, tada viskas normalu. Visus kartus išėjau nuramina ir pasitikinti gydytojos kompetencija. Kreipiausi trečią kartą jau su dideliais skausmais ir pasakiau, kad bijau jog man negimdinis nėštumas. Gydytoja pasakė, kad simptomai atitiktų, tačiau echoskopas nerodo, tad susitaikyt su tuo, kad esu jautresnė skausmui ir viską jaučiu labai gerai. Šiandien esu po laporoskopijos operacijos kai iš manęs išoperavo negimdinio nėštumo darinį. Kuris anot išvados yra jau kelių mėnesių senumo. Nors Visockienė yra vadinama vaisingumo specialiste, nesugebėjo net man pačiai užsiminus paskirti reikiamų kraujo tyrimų ir nustatyti negimdinio nėštumo, kurį rodė mano pirmo vizito simptomai, dėl ko galiausiai turėjau atsidurti ant operacinio stalo su iš savęs pašalintu apie 3x2 cm negimdinio nėštumo dariniu. Žinoma gydytoja jo ir per echoskopą nematė. Didžiausios antirekomendacijos.

2024-01-12, 10:31 | Registruotas lankytojas 3

Grubi, nemandagi, pasyviai-agresyvi. Ją labiau domino asmeninis mano šeimos gyvenimas kuris niekaip nesusijęs su mano sveikata, nei mano sveikatos problemos ir nusiskundimai

2023-08-01, 11:01 | Registruotas lankytojas 1

Laikykitės toliau nuo šios gydytojos!
Teko lankytis pas ją nėštumo pradžioje dėl prasidėjusio kraujavimo. Gydytoja buvo labai nejautri ir nemaloni. Laukiausi dvynių, dėl to labai džiaugiausi ir norėjau tiesiog pasitikrinti, ar viskas gerai. Per echoskopiją pažiūrėjus į ekraną vos ne išb karto pradėjo aikčioti iš pasibjaurėjimo, sakydama, kad čia akivaizdi patologija, kad mano būsimi vaikai nesveiki, kad galvos deformuotos ir kad čia baisūs apsigimimai. Turbūt nereikia ir minėti, kad širdis tuo metu nukrito į kulnus, o dar tas jos pasišlykštėjimas ir visiškai jokios empatijos nebuvimas mane galutinai sugniuždė. Mačiau kad net šalia jos sėdinti seselė jaučiasi nejaukiai dėl jos tokio bendravimo. Ponia Visockienė patarė man nusiteikti abortui. Man buvo keista, nes prieš tai lankiausi pas kitą specialistę privačiai ir ji nematė jokių patalogijų, patarė apsilankyti pas dvynių specą Gintautą, ką ir buvau užsiregistravusi padaryti. Paminėjus jo pavardę, Visockienė išsityčiojo, kad nesupranta, ko visi jį taip giria ir kad jos manymu jis nieko vertas. Tada net manęs neatsiklaususi pakėlė ragelį kažkam skambinti ir mane be mano prašymo ar sutikimo užregistravo pas savo draugę Vaisingumo klinikoje skubiam vizitui. Telefonu diskutavo apie mano atvejį, vėl kartojo, kad čia veikiausiai patologija, o baigusi pokalbį padavė lapelį su adresu, kur rytoj nuvykti ir pranešė, kad rytojaus konsultacija kainuos 150 eurų.
Nors buvau išmušta iš vėžių, nusprendžiau visgi pasikliauti savo motiniška nuojauta ir nepasiduoti. Nuvykau pas kitą docentą privačiai, o jis po labai išsamios echoskopijos pasakė, kad jokių patologijų nemato. Šiandien jau yra 4,5 mėnesio, kaip auginu dvi nuostabias, sveikas, gražias ir labai mylimas identiškas dvynukes. Dėkoju likimui, kad nepasitikėjau šia nekompetetinga, šalta, neprofesionalia medike. Jei susidūrėte su jos abejingumu ir apatija, nepasitikėkite, ieškokite pagalbos kitur.

2022-11-09, 15:33 | Registruotas lankytojas 9

Kadangi prisiskaičiau daug neigiamų atsiliepimų, baimės buvo, kadangi perskyrė iš kitos gydytojos.
Tačiau. Procedūrą atliko greitai ir profesionaliai, po procedūros atsakė į visus rūpimus klausimus. Procedūros metu netgi pasijuokėm ir su gydytoja ir su šalia buvusią seselę (vardo nežinau, bet labai maloni moteris). Kadangi turiu problemą su pastojimu, pasakė ką daryti toliau ir kokie bus sekantys etapai link to. Žiūrėsim kaip bus toliau, tačiau pirmas vizitas pas šią gydytoją yra tikrai sėkmingas.

2022-10-28, 17:45 | Registruotas lankytojas 1

Noriu pasidalinti savo patirtimi pas šią gydytoją, kad įspėčiau kitas moteris, norinčias pas ją apsilankyti. Visų pirma, tokio grubaus, nekompetetingo specialisto dar nebuvau sutikusi. Jeigu esat natūraliai pastojusios, venkit šios gydytojos. Nes jos tematika - dirbtinis apvaisinimas ir į natūraliai pastojusių moterų nėštumą ji žiūri pro pirštus, nesuteikia elementarios informacijos. Jeigu kažko paklausi, dar ir pasijuoks iš tavęs.. Skuba su negatyviom diagnozem nepadarius jokių tyrimų. Echoskopija pas ja trunka max 2-3 min, pati sau po nosim kažką pasikomentuoja, pacientui nieko nepaaiškina. Dar pastebėjimas - gydytoja mėgsta pinigus.NEREKOMENDUOJU

2021-10-07, 10:50 | Registruotas lankytojas 1

Nusprendžiau lankytis pas šia gydytoją nėštumo priežiūrai, nes draugė išvaikščiojo pas ją visą nėštumą, bet perspėjo, dėl jos bendravimo kitoniškumo. Apsilankiau pora kartų ir jau pradėjau galvoti pas ką čia pereiti tolimesniai priežiūrai. Gal ji ir specialistė gera , nors net ir tuom pradėjau abejoti, ant tiek į viską žiūri pro pirštus, atsainiai, vos išsiprašiau siuntimo i klinikas scanui, pradėjo tiesiogine to žodžio prasme vaipytis , mėtyti grimasas, kad durnele tu , aš ir be klinikų čia moku daryti viską, bet jeigu pacientas prašo , tai gal tu bandyk paaiškinti viską normaliai, visko ,ko klausi jos, tai žiūri kaip į durnę didžiausią, nevengia ir pasikeikti vizito metu, nu sorry, kultūros bendravime tai 0. ir šiaip nemaloni kaip žmogus, tikrai niekam jos nerekomenduočiau, man asmeniškai gydytojo bendravimas su pacientu tai Nr. 1 , čia pasijaučiau kaip durnė ir dar bijok, ko nors paklausti, nes nevengia ir pasityčioti.

2021-08-30, 09:10 | Registruotas lankytojas 1

Pati šauniausia specialistė pas kurią bubo atliktas ivf - ir sėkmingas! Viską pasako trumpai ir aiškiai, nevynioja žodžių, nešneka saldžiai - tad tikiu, kad tos kurios šneka kad ji grubi - tik tikisi iš gydytojų paguodos, oj kokios jūs nabagės nepastojat ir nori kad gydytojai magiškai padarytų, kad jos pastotų TIK natūraliu būdu. Gydytoja Realistė - jei ateini po min. 2 metų nepastojimo, padaro tyrimus ir siūlo Būdą kuriuo pastotum, ir tai gali būti ivf, nesuprantu ko pykti,juk Jūs vaikelio norit! Taip kad nepeikit, aš tik džiaugiuosi kad ji man Tiesiai šviesiai viską išsakė. O kainuoja viskas šiais laikais. Ypač jei nori nelaukti kosminių eilių

2021-08-25, 13:06 | Registruotas lankytojas 3

Ačiū Gydytojai, kad padėjo susilaukti mažylio. Gydymas buvo efektyvus, priežiūra puiki. Patys geriausi atsiliepimai ir rekomendacijos. Man asmeniškai patiko gydytojos bendravimas-viskas aiškiai, konkrečiai, klausk ir bus atsakyta.

2021-06-10, 18:39 | Registruotas lankytojas 5

Gydytoja ypatingai nemaloni, nevengia įžeidinėti paciento. Konsultacijos metu susirašinėjo sms žinutėmis, nors sumokėjau už konsultaciją nemažus pinigus. Diagnozavo jog niekada daugiau nepastosiu pati, gali būti jog iš viso neturėsiu daugiau vaikų, kvietė gydytis pas save į Vaisingumo kliniką. Dėkoju Dievui jos paslaugų neprireikė. Natūraliai be niekeno pagalbos pastojau ir pagimdžiau 2 sveikus vaikus. Venkite šios gydytojos, svarbiausia jai yra pinigai.

2021-06-08, 23:27 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabi gydytoja! Nebijo pasakyti ir griežtesnio žodžio, tačiau vienintelė iš man žinomų ginekologų moka taip kantriai viską išaiškinti ir nuraminti. Visiškai pasitikiu jos kompetencija :)

2021-02-27, 18:41 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-12-21, 10:43 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 4 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-01-09, 09:11 | Registruotas lankytojas 8

Gydytoja atlikusi sėkmingą IVF. Nepriekaištinga priežiūra, profesionalumas, susisiekti galima bet kada, niekad nepažiūrės atsainiai, tik geriausi atsiliepimai

2019-10-22, 06:13 | Registruotas lankytojas 4

lankemes pas cia gydytoja icsi procedurai.ar pavyko dar nezinome,personalas taktiskas,gydytoja maloni,negrubi,biologe l faina.va butent sitie specialistai padeda naujiem zmogeliukam ateiti i pasauli.su mumis l negraziai pasielge Rygos klinika tai pateke i sita pajauteme did skirtuma.Negaisinkite laiko ir pinigu Latvijos klinikose,kreipkites i Vaisingumo klinika VILNIUJE 6auk.sitie medikai jums pades.Jie pozityvus,supratingi,dragiski.Dekojame Dainai Visockienei.

2019-09-27, 11:43 | Registruotas lankytojas 5

Gera daktarė, įdomi kaip žmogus. Kadangi jau buvau pasiskaičiusi apie jos bendravimą, visiškai nekreipiau dėmesio į kai kuriuos pasisakymus ir viską nuleidau juokais. Į klausimus atsakė visus, pakonsultavo ir nuramino. rekomenduoju šią daktarę. Apsilankymu tikrai nenusivyliau.

2019-08-01, 14:20 | Registruotas lankytojas 13

Išminties gydytoja, turinti daug patirties dirbtinio apvaisinimo srityje. Konsultuoja tikrai gerai. Gal trūksta kruopštumo, atsargiau vertinti problemas. Nieko nepasižymi, tenka pakartoti.
Žmogiška specialistė, jei reikia spręsti problemas organizuoja puikiai. Tiesa, ne visada viską galima išspręsti, tai parodo laikas.

2018-12-29, 22:05 | Registruotas lankytojas 5
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daina Visockienė?
2018-03-19, 18:26 | Registruotas lankytojas 13

Geranoriskai patare

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daina Visockienė?
2017-10-25, 12:35 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daina Visockienė?
2017-07-25, 23:56 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daina Visockienė?
2017-07-12, 01:41 | IP: 87.247.90.207

gydytoja labai draugiska, maloni, mano pirmoji ginekologe.. po jos lankiausi dar pas 4.. nei viena neatstos Visockienes.. :) rekomenduoju

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daina Visockienė?
2017-04-27, 21:32 | IP: 78.63.9.210

Superine gydytoja! Visiem rekomenduoju!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daina Visockienė?
2017-04-26, 20:41 | IP: 78.63.9.210

Labai puiki gydytoja, visada paslaugi, maloni. Kelis kartus teko skambinti ne darbo metu, savaitgalį, tai ne tik atsiliepdavo į skambučius, bet ir atvažiavo apžiūrėti. Esam su vyru labai Jai dėkingi ir tikrai rekomendavom savo draugams.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daina Visockienė?
2017-04-24, 14:06 | IP: 46.36.79.65

Puiki Gydytoja,lankiausi daug kartu,jos deka laukiuosi. Kartais pajuokauja,kartais gal ir nebuna nuotaikos,bet ji juk irgi zmogus. Malonu pas ja lankytis,jauciuosi saugi. Manau toms ikyrioms pacientems, kurios noretu valanda laiko klausineti ji nebus gera,ji konkreti. Kad ir kur beeitum reikia buti maloniai paciai,o paskui kaltinti gydytoja. Jos patirtis gan didele,todel manau gali greitai padaryti sprendimus.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daina Visockienė?
2017-03-22, 21:12 | IP: 78.58.137.67

Puiki, maloni gydytoja. Prižiūrėjo nėštumą, neturiu nė menkiausio priekaišto. Eičiau dar ir dar kartą, jei prireiktų.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daina Visockienė?
2017-02-18, 11:39 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daina Visockienė?
2017-01-27, 12:11 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daina Visockienė?
2017-01-25, 21:09 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daina Visockienė?
2016-12-05, 12:02 | IP: 88.223.72.184

Labai rūpestinga ir maloni viska gerai išsiaiškina ir nėra tokia kad galvotu kaip išpešti daugiau pinigu jos dėka dabar turim sūnų sveika ir gražu žodžiais neatsidekosime visa gyvenimą už tokia pagalba

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daina Visockienė?
2016-10-31, 23:31 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daina Visockienė?
2016-10-12, 12:20 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daina Visockienė?
2016-10-07, 18:05 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daina Visockienė?
2016-04-09, 10:47 | IP: 78.158.4.122

Labai rupestinga,maloni,viska nuodugniai paaiskina,labai tikiuosi,kad sios gydytojos deka pagaliau pavyks susilaukti vaikelio.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daina Visockienė?
2015-07-21, 11:36 | IP: 193.219.87.218

Gera gydytoja. Profesionali. Labai patinka tai, kad bet kada gali jai paskambinti jeigu kyla kazkokiu neaiskumu - visada pakelia tel.rageli.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daina Visockienė?
2015-05-21, 12:42 | IP: 86.38.158.56

Labai supratinga, gera, švelni ir rūpestinga gydytoja. Didžiausias jos pliusas taip - ji nesuteikia nereikalingų vilčių. Jos dėka mes pastojome. Mūsų dėkingumui nėra ribų.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daina Visockienė?
2015-04-02, 10:10 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daina Visockienė?
2015-01-31, 17:03 | IP: 82.247.154.250

Gydytoja itin profesionali ir atidi, labai žmogiška.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daina Visockienė?
2014-11-21, 12:07 | IP: 5.20.164.225

Labai gera specialistė. Ja pasitikėjau visu 100 proc. Viską pasako švisiai tiesiai, be jokių užuominų. Tik šiai daktarytei turiu dėkoti, kad turim galimybę džiaugtis sūneliu :) AČIŪ

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daina Visockienė?
2014-10-24, 18:31 | IP: 82.135.237.28

Labai puiki gydytoja,be reikalo nesneka,viska trumpai ir aiskiai paaiskina. Esant problemoms visada operatyviai reaguoja ir padeda. Dekoju uz nuostabia dukryte jai. tik teigiamas atsiliepimas!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daina Visockienė?
2014-05-01, 10:54 | IP: 78.60.246.121

Puiki gydytoja,kompetetinga,konkreti,nieko bloga negaleciau pasakyti.Padejo man pastoti,po ilgu nepastojimo metu.Atsako i klausimus,paasikina,maloniai bendrauja.Rekomenduoju!

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daina Visockienė?
2014-02-19, 15:39 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daina Visockienė?
2013-12-12, 08:24 | IP: 86.38.205.63

Labai džiaugiuosi kad apsilankiau pas šia gydytoja.Ji man padėjo pastoti. Viską paiškina ir visad nuteikia, kad viskas bus gerai.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daina Visockienė?
2013-09-18, 05:37 | IP: 78.62.111.163

Mano istorija su laimynga pabaiga,taciau galejo buti ir kitaip.Po 5 metu bandymo pastoti sios gyditojos dekapo vieninteles atliktos inseminacijos pavyko, bet po 4 savaiciu nestumo si gyditoja pasake kad nestumas nesivysto ir reikia daryti isvalyma.Mane istiko sokas,gyditoja pagailejusi manes israse raminamuju,liepe ateiti po 2 dienu nes ispuole savaidgalis, kai pas ja kreipiausi. Taciau as nenuleidau ranku ir pirmadieni nuskubejau pas kita ginekologa kuris paneige Visockienes diagnose nestumas vystosi.Tada as dar po keleto dienu kreipiausi I KMU pas dar kita ginekologa ( na maza ka gal pastarasis suklydo ) ir ten man patikino kad nestumas vystosi sirdele plaka. Dabar auginu 3 menesiu sveika stipru suneli,kuris viso nestumo metu net 2 savaitem lenke savo bendraamzius ,ir gime ankciau isnesiotas ir stiprus yvertintas 9 balais pagal richterio skale. Taigi pasakoju tam ,kad kitos moterys po tokios Visockienes diagnozes nenuleistu ranku ir nepadarytu klaidos.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daina Visockienė?
2013-04-05, 06:31 | IP: 84.55.8.83

savo srities profesionale, po keleriu metu nepastojimo ir gydymosi,kruvos isleistu pinigu,tik sita gydytoja nukreipe teisinga linkme ir siai dienai turiu stebukleli, nors kitoje Kauno klinikoje kaip ir nebesuteike vilties pastoti, puikus zmogus sekmes,sveikatos, teisingu sprendimu pacienciu naudai te Dievas laimina Jus ir Jusu seima.ACIU

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daina Visockienė?
2013-03-10, 19:17 | IP: 212.117.2.166

Puiki gydytoja, ilga laiką lankiausi pas ją dėl paprastų ginekologinių problemų, kurių man neišgydydavo Dainavos poliklinikoje. Kai nepavyko pastoti norint susilaukti antrojo veikelio, nedvejodama kreipioausi į šią gydytoją, Dėkui jai už sūnelį. Maloni gydytoja, atsakanti į visus klausimus tiiek konsulatcijos metu klinikoje, tiek paskambinus telefonu. Dabar lankausi pas šią gyditoją Saulės medicinos centre, konsultacijos nemokamas, tačiau gydytoja tokia pat dėmesinga, kaip ir privačioje klinikoje, kur konsultacijos mokamos. Ačiū gydytoja.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daina Visockienė?
2012-12-10, 10:11 | IP: 88.216.92.161

Super profesionali gydytoja. Žemai lenkiuosi reikšdama pagarbą. 15 metų trukusios nevaisingumo priežastys buvo išaiškintos ir pašalintos vos per kelis apsilankymus. Po pirmojo IVF - taip ilgai lauktas sūnelis. Gydytoja - nuostabus žmogus: patardavo, nuramindavo, užkrėsdavo savo optimizmu. Po metų tik pas šią gydytoją važiuosiu dukrytės :) Linkėjimai nuo lituanistės

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daina Visockienė?
2012-10-15, 07:45 | IP: 84.15.61.233

Puiki gydytoja, be reikalo nesneka, nesuteikia tusciu vilciu. Padejo pagaliau po ilgu metu bandymy susilaukti vaikelio. Didelis aciu jai. Kita karta kreipsiuosi vel pas ja

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daina Visockienė?
2012-09-05, 07:53 | IP: 86.3.179.202

puiki gyditoja, gerai ismano savo profesija. buvo tokiu dienu, kad uz ehoskopa pinigu neimdavo.

Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daina Visockienė?
2012-08-21, 11:58 | IP: *.*.*.*
Neigiami neprisijungusių pacientų komentarai rodomi tik prisijungusiems lankytojams!
Paslėpti komentaro tekstą

Šis komentaras parašytas prieš daugiau kaip 5 metus, todėl jo turinys gali būti nebeaktualus. Pincetas.lt suteikia teisę patvirtintam profilio valdytojui nuspręsti ar paslėpti tokius komentarus. Komentaro teksto paslėpimas reitingų neįtakoja.

Esate Daina Visockienė?