Pacientai, kurie rekomenduoja Tadeušas Tarasevičius, %

Gydytojas kraujagyslių chirurgas

Išduota: 2004-12-30, Nr. MPL-05742, Galiojanti

2019-04-09, 09:51 | 1

Užsiregistravau daugiau nei prieš mėnesį. Atsiprašiau iš darbo. Daktaras vėlavo, paprašiau, kad paieškotų. Po kurio laiko atėjo su dideliu nepasitenkinimu. Matyt, sutrukdžiau. Bet juk man buvo apžiūrai skirtas sutartinis laikas.
Apžiūrėjo atmestinai. Diagnozė buvo pateikta tokia, kurią ir be apsilankymo pas daktarą žinojau. Gydymo neskyrė, tik profilatiškai nešioti spec. kojines.
Atėjau su skausmais. Nieko, žinoma nepasikeitė, nors pastoviai nešioju tas kojines.
Bandžiau išsiaiškinti, gal galimi kokie nors tyrimai. Nuleisdavo galvą ir atsakydavo: "tai viskas".
Tai tragedija ir pasityčiojimas.
Tai mus gydo tokie daktarai, kurie negerbia savo pacientų ir net gi neatlieka savo pareigų. Tuomet gal reikėtų atsisakyti poliklinikai tokio darbuotojo.

2018-11-06, 23:12 | 1

Ussiregestravau pas gyditoja laukiau visa menesi,atvazevau is kito lietuvos galo,(man isgire kad jis yra vienas isgeriausiu savo srities specelistu)ir gavau sau toke nuomone apie sita gyditoje,menesis laukimo ir trisdesim sekundziu jo kabinete,Isklauses mano problema jis nusiute mane pas kita kraugisliu daktara nieko man ne paiskines.!!!!!

2018-10-11, 11:27 | 1

Gal ir norėtūsi, kad daugiau ką paaiškintų, tačiau žinant užimtumą, pacientų skaičių , nesistebiu, kad pas jį viskas trumpai ir aiškiai neužkalbant dantų. Atėjo, ištyė, nustatė, išoperavo. Liuks.

2018-06-18, 10:02 | 2

Labai geras ir dėmesingas gydytojas. Viska gerai pa aiškino ir iš komunikavo. Operacija irgi buvo atlikta kokybiškai, buvo parodytas atitinkamas dėmesis po operacijos.

2018-03-10, 07:32 | 1

Labai geras gydytojas, gerai nustatė diagnozę ir gerai padarė operacija. Tikrai geras specialistas likau patenkinta. Rekomenduoju ir kitiems. Ačiū.

2017-09-05, 15:58 | IP: *.*.*.*
2017-04-20, 18:10 | 1

Puikus, profesionalus gydytojas. Ačiů už sėkmingai atliktą operaciją. Deimantė.

2016-10-04, 16:18 | IP: *.*.*.*