Pacientai, kurie rekomenduoja Saulius Grigonis, %

Atsiprašome, bet vyksta informacijos atnaujinimas.

2020-02-23, 20:26 | Registruotas lankytojas 1

Labai neprofesionaliai bendravo, vadino namandagiais epitetais, zinios is vadovelio ir pasenusios!
Nerekomenduoju, o ypac jei turite virssvorio! Nes I nieka kita ir nesikoncentruos o porins kad jus apsileidusi ir nutukusi!

2020-01-15, 19:21 | Registruotas lankytojas 2

Mano sveikata nenukentėjo, o tai svarbiausia. Galvojau daktarą rinkausi atsakingai, bet pasirodo nepakankamai... Kaip žmogus jis nėra blogas, viską puikiai paaiškina ir tt.. Pažintis įdomi, bet gal žinios kiek pavargę..

2019-07-15, 10:42 | Registruotas lankytojas 8

Gyd. Grigonio nerekomenduoju, nusivylusi profesinėmis žiniomis, kurios pasenę, taip pat bendravimas nepatiko.

2018-11-20, 11:36 | Registruotas lankytojas 2

Tai gydytojas, kuriam svarbiau atlikti savo darbą, o ne išleisti "apipudruotą" laimingą ligonį.
Tai trečias endukrinologas pas kurį atėjau, ir pirmas, kuris suprantamai ir detaliai nupasakojo, kokia mano liga. Liepė pora kartų perpasakoti jam pačiam, ką supratau. Nors kai kam toks klausinėjimas atrodo keistai, tačiau juk tai mano liga, aš turiu ją pilnai suprasti ir žinoti, kas darosi su mano organizmu. Gydytojas kantrus, gal kai kam savotiškas, bet eidama pas jį esu tikra, kad atėjau pas žmogų, kuriam rūpi jo darbas.

2018-04-16, 19:42 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas ir savo srities specialistas. Rekomenduoju.

2017-09-14, 12:25 | IP: 194.176.58.193

Labai puikus gydytojas! Aš atėjau be nusiskundimų, bet su tyrimais, profilaktiškai gal labiau. Gydytojas labai išsamiai visko išklausinėjo, įsigilino, apžiūrėjo, daug informacijos išsamios pateikė. Labai nuramino mane. Tikrai labai rekomenudoju. Kiek visur teko lankytis, tai tik pažiūri ir išsiunčia namo. O čia gydytojas tikrai įsigilino. Labai šaunus ir kaip žmogus, ir kaip tikras specialistas!

2016-10-24, 17:09 | IP: 91.216.163.18

Su humoru draugauja ir labai savotiškai :) Bet mums tai tiko. Labai profesionaliai viską išaiškino, dar pasigilino apie bendrą susirgimą, žiūrėjo kuo galėtų būti naudingas. Tai ko mums reikėjo, mes iš jo gavome ir palyginus tikrai profesionaliai.

2016-08-10, 17:24 | IP: *.*.*.*
2016-07-27, 13:23 | IP: 82.135.237.76

Puikus gydytojas. Kaip ir kiti komentavo, turi savotiska humoro jausma, bet man tas visai netrukde. Isklausinejo kuo skundziuosi, perziurejo tyrimus, is karto pasake, kad itare, ir ta diagnoze pasitvirtino po papildomu tyrimu. Labai konkretus ir aiskus. Del gydymo efektyvumo dar negaliu pasakyti, nes tik pradejau gydytis, bet per 4 metus kiti gydytojai nesugebejo net paskirti reikiamu tyrimu, kai jis per 15 minuciu nustate, kokia problema.

2016-05-16, 12:19 | IP: *.*.*.*
2016-03-22, 22:26 | IP: *.*.*.*
2015-08-26, 11:59 | IP: 193.219.50.161

Neįsivaizduoju, kur įžvelgiamas arogantiškumas? Paprastai ir aiškiai bendrauja. Man iš karto pasitikėjimą sukėlė. Aiškiai dėsto mintis, išaiškina ligą, pasekmes. Tai ne poliklinikoje, kur gydytoja apžiūrėjo, sesutei susakė, ką į kortelę surašyti, o man liepė internete apie ligą paskaityti.

2015-03-20, 13:05 | IP: *.*.*.*

2014-12-05, 14:53 | IP: 88.119.234.243

Po 5 metų gydymo pas kitą endokrinologą, kai nusprendžiau, kad reikia operuotis (aktyvi skydliaukė, organizmas priprato prie vaistų), apsilankiau pas Saulių Grigonį paklausti, ar teisingai mąstau. Viską išaiškino, nutraukė dalį tablečių, kuriomis kiti šėrė (jau vaikščiojau be kraujo spaudimo, tais retais atvejais, kai vaikščiojau), prednizolonu atstastė ant kojų, kad aplamai galėtų operuoti, o svarbiausia - savo tiesmukiškumu pastūmėjo priimti teisingą sprendimą (aišku, ašarojau pasiukčiodama). Ir turiu pasakyti DIDELĮ AČIŪ už tą tiesmukumą, nes jau daugiau kaip pusė metų ne egzistuoju, o gyvenu. Ačiū Jums! Taip, grubokas - jautresniems žmonėms morališkai reikia nusiteikti, kad galvos neglostys, o tiesiog dirbs savo darbą. Taip, šimtuką palieku, bet iš dėkingumo, tiesiog pagalvojau, ar aš žmogui paliksiu, ar dvigubai sumokėsiu privačioje klinikoje.

2014-01-10, 17:16 | IP: 86.38.237.1

Geriausias gyditojas, kurį teko rasti Lietuvoje. Tiek savo profesionalumu, tiek rūpinimusi pacientu, tiek gebėjimu jį išklausyti. Patikrina ir seka paciento būklę. Kas dėl grubumo bendraujant, tai kiekvieno asmeninis reikalas, jei pacientas nesugeba priimti tiesos, tai jau jo reikalas. Apžiūri viską ką reikia, pataria ir seka gydimą! Pas jį jau gydausi 1 metus. Ir esu labai patenkinta. Ačiū gyditojui :)