Pacientai, kurie rekomenduoja Saulius Grigonis, %

1.7

1.5

Kaina neatitiko paslaugos kokybės

2019-07-15, 10:42 | 8

Gyd. Grigonio nerekomenduoju, nusivylusi profesinėmis žiniomis, kurios pasenę, taip pat bendravimas nepatiko.

2018-11-20, 11:36 | 2

Tai gydytojas, kuriam svarbiau atlikti savo darbą, o ne išleisti "apipudruotą" laimingą ligonį.
Tai trečias endukrinologas pas kurį atėjau, ir pirmas, kuris suprantamai ir detaliai nupasakojo, kokia mano liga. Liepė pora kartų perpasakoti jam pačiam, ką supratau. Nors kai kam toks klausinėjimas atrodo keistai, tačiau juk tai mano liga, aš turiu ją pilnai suprasti ir žinoti, kas darosi su mano organizmu. Gydytojas kantrus, gal kai kam savotiškas, bet eidama pas jį esu tikra, kad atėjau pas žmogų, kuriam rūpi jo darbas.

2018-04-16, 19:42 | 1

Puikus gydytojas ir savo srities specialistas. Rekomenduoju.

2017-09-14, 12:25 | IP: 194.176.58.193

Labai puikus gydytojas! Aš atėjau be nusiskundimų, bet su tyrimais, profilaktiškai gal labiau. Gydytojas labai išsamiai visko išklausinėjo, įsigilino, apžiūrėjo, daug informacijos išsamios pateikė. Labai nuramino mane. Tikrai labai rekomenudoju. Kiek visur teko lankytis, tai tik pažiūri ir išsiunčia namo. O čia gydytojas tikrai įsigilino. Labai šaunus ir kaip žmogus, ir kaip tikras specialistas!

2016-10-24, 17:09 | IP: 91.216.163.18

Su humoru draugauja ir labai savotiškai :) Bet mums tai tiko. Labai profesionaliai viską išaiškino, dar pasigilino apie bendrą susirgimą, žiūrėjo kuo galėtų būti naudingas. Tai ko mums reikėjo, mes iš jo gavome ir palyginus tikrai profesionaliai.