Pacientai, kurie rekomenduoja Nijolė Saniukienė, %

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-02036, Galiojanti

Saniukienė Nijolė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Saniukienė Nijolė?

2019-01-12, 17:57 | 1

Nerekomenduočiau šios gydytojos! Atrodo labai išsiblaškiusi, neprisimena savo paskirtų gydymų, dažnai keičia savo nuomonę, kartais pati sau prieštarauja.

2018-04-22, 20:56 | 1

Nuostabi gydytoja.

2018-02-27, 17:16 | 1

Pas šią gydytoją vedu savo vaiką jau 1,5 metų (nuo gimimo). Kadangi turėjo vaikas įvairių ir neįprastų sveikatos sutrikimų kol buvo kūdikis, gydytoja labai iniciatyviai teikė įvairias rekomendacijas, davė siuntimus tiek prašant, tiek pati savo iniciatyva. Netgi išklausinėdavo apie vaiko būklę, kitų specialistų nuomonę ir mano asmeninę nuomonę apie kitus vaikui pritaikytus gydymus, kuriuos skyrė kitos srities gydytojai (matėsi, kad buvo profesinis susidomėjimas nors tai ir ne jos sritis).
Duodavo patarimų tiek iš senesnių laikų medicinos praktikos, tiek pataria, kaip dabar yra gydytojams rekomenduojama gydyti ligas.
Teko susidurti ir su tuo, kad nelabai išmanė, kaip sutvarkyti t.t. dokumentus, tačiau vėlgi - visko gydytojas irgi negali žinoti, o vizito laikas "spaudė", tad bandė, stengėsi vistiek sutvarkyti dokumentus, nors popieriai galėjo būti sutvarkomi ir greičiau, tačiau tai buvo ne vien jos, bet ir kitų gydytojų, kurie prisidėjo prie dokumentų parengimo, kaltė. Tad šitoj vietoj nėra ko kaltinti.
Gydytoja nelinkusi pulti panikuoti dėl vaiko negalavimo ir iškart neskiria jam kraujo tyrimų ir pan. (bet manau logiška, nes ir tyrimams paskirstomi poliklinikoj pinigai su "lubom"...), bet iš esmės gydymai buvo sėkmingai pritaikomi.
Gydytoja nukreipdavo ar parekomenduodavo jai žinomus gerus specialistus kitose poliklinikose.
Dėl skiepų: ji "už" juos, bet tikrai nekišo savo nuomonės ar nepasitenkinimo, kai pasakiau, kad nenoriu skiepyti kai kuriais skiepais. Tai daug ką pasako apie gydytoją.
Apibendrinant, galėtų išsamiau papasakoti apie ligos galimas pasekmes, apie prevenciją ar galimas žalas. Bet iš esmės, patikima gydytoja. Niekad neskyrė iškart antibiotikų, taikė ir kitus vaistus, o tik jiems nepadėjus, darydavo tyrimus ir/ar skirdavo antibiotikus.

2016-11-23, 14:53 | IP: 85.206.177.74

Labai gera gydytoja, mano mama vedė mane kai aš vaikas buvau, dabar aš savo vaiką vedu taip pat ir mano sesuo. Nesuvokiu čia tų neigiamų komentarų, daktarė niekada nebruka antibiotikų ir visada siunčia pas visus gydytojus. Manau kiti tėvai patys sau prisidiagnozavę ligų nori eiti pas visus gydytojus iš eiles.

2016-07-19, 03:34 | IP: 78.60.45.69

Jos prieziuroje esame 7 metai, su dviem vaikais. Niekada nesiima spresti del negalavimu ne savo kompetencijos ribose (t.y. skauda ausi visada gausi siuntima pas LOR net prasyti nereikia). Niekada neskyre vaistu nepaaiskinus kodel reikalingi toki ar kitoki. Niekada negavom antibiotiku bereikalo. Esam rekomendave net keletui seimu ir visi patenkinti.
Nuostabi gydytoja