Pacientai, kurie rekomenduoja Vincas Šlioža, %

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2007-07-13, Nr. MPL-09697, Galiojanti

Šlioža Vincas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Šlioža Vincas?

2019-05-17, 21:28 | 1

Geriausias gydytojas.

2019-02-17, 09:52 | 2

Pasakė, kad 18-metė negali sirgti depresija, nes neturi asmenybės ir, kad iš jos reikėtų atimti mamytę, kad pati savimi pasirūpintų. Išsityčiojo, privedė prie ašarų ir dar net drįso pasakyti „„dar ateik pas mane tada ir tada“. Jautresnį žmogų ir prie savižudybės gali privesti.

2019-01-09, 21:01 | 3

Jei esate neįgalus, į "Loravitą" neikite, nes su neįgaliojo vežimėliu nepateksite. Atrodo, ne morge buvom, bet pacientą pavadino "kūnu". Būkite pasiruošę klausimui, koks jūsų išsilavinimas. AROGANCIJA, PAŠAIPA IR JOKIOS empatijos. Jei neturite kur dėti 50 eurų, paskirkite labdarai, bet tik ne vizitui pas šį gydytoją.

2018-06-25, 16:40 | 1

Man atrodo pačiam Vincui reikalinga psichologinė, ar net psichiatrinė pagalba. Labai nevykęs gydytojas.

2018-06-06, 11:22 | 1

Tai ne gydytojas o ciniskas pinigu kalejas apsikarstes auksinem grandinem besinaudojantis visai desperatiskais zmonemis pakliuvusiais i beda. Licenzija turetu but nedelsiant atimta. Jo vien tik konsultacija prasideda nuo 50 euru. Na ir be abejo noras padaryt zmogu priklausoma nuo jo israsomu receptu. Tai mano sunaus skaudi istorija. Visa sirdimi nekenciu sio zmogaus.

2017-11-16, 17:04 | 5

Siaubinga. Dar tokios arogancijos nemačiau. Kaip galima šitaip su pacientu bendrauti. Visų pirma, absoliučiai nesigilino į problemą, nuvertino, tiesiog PAŠAIPIAI. Antra, žmogui su ir taip neseniai sužinota nepalankia diagnoze galėjo parodyti bent trupiniuką supratimo. JOKIOS empatijos. Trečia, dar sugebėjo ir visą moterų giminę įžeisti pasakydamas, kad moterims yra natūralu nesugebėti susikaupti (tiek, kad tai trukdo dirbti???). Daktare, matyt, nesat girdėjęs apie dėmesio sutrikimą. Bet gerai, kad yra ir kitų profesionalų.

2017-10-17, 14:05 | IP: 88.119.134.132

Prieme draugiskai, y problema ziurejo realistiskai o ne ispute. Bendravo siltai be formalumu. Klausimai buvo tikslus ir israsyti vaistai pagal simptomus. Nepaprastai jaunatviskas ir guvus gydytojas. Daugiau tokiu galetu buti!

2017-08-29, 00:19 | IP: *.*.*.*
2017-04-12, 23:47 | IP: 85.232.128.54

Gana tiksliai diagnozavo sutrikimą, pateikė net kelis problemos sprendimo būdus, tuščiai nekalba.

2016-01-17, 18:23 | IP: 86.38.183.183

Lankiausi su savom problemom, kurios aišku ne gydytojo, o mano ir jei aš pats nesuvokiau iki šiolei tos problemos, tai gydytojo padedama supratau, kad niekas kitas man negali padėti, kai aš pats . Vaistai -tai tik priedas , o didžiausias pagalbininkas -tai mano paties pasuryžimas ir supratimas
Ačiu gydytojui, kad jis sugebėjo man tai įtikinti ir įrodyti