Pacientai, kurie rekomenduoja Vincas Šlioža, %

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2007-07-12, Nr. MPL-09697, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2007-07-12, Nr. MPL-09697, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Šlioža Vincas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Šlioža Vincas?

2022-04-18, 22:56 | Registruotas lankytojas 1

Labai geras gydytojas,malonus,su juo labai lengva bendrauti,nuo Dievo duotas gydytojas,aciu Jam

2022-04-18, 22:29 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojas auksciausio lygio,superinis gydytojas

2021-08-24, 21:37 | Registruotas lankytojas 1

????????????

2019-10-12, 18:22 | Registruotas lankytojas 2

Gydytojas su humoro jausmu, bendraujantis, kartais atrodo, kad su draugu kalbėtum. Tačiau pritrūko įsigilinimo į tavo bėdą, nepilnai nustatė diagnozę.

2019-09-03, 03:22 | Registruotas lankytojas 4

Labai kompetetingas Gydytojas. Tiesiai ir be užuominų “ įlenda”į tavo smegenis:)

Sukuria gerą aurą gydymo atmosferai ir tiesiogiai leidžia pasirinkti bei priimti sprendimą žengti į gyvenimą kitu keliu.

Dekui už pagalba buvusią, esamą ir būsimą....

Pagarbiai ir nuoširdžiai Audrius Rimavičius

2019-09-03, 03:22 | Registruotas lankytojas 4

Dekui už pagalba buvusią, esamą ir būsimą....

Pagarbiai ir nuoširdžiai Audrius Rimavičius

2019-08-05, 16:12 | Registruotas lankytojas 1

LABAI GERAS DAKTARAS

2019-05-17, 18:28 | Registruotas lankytojas 1

Geriausias gydytojas.

2017-10-17, 11:05 | IP: 88.119.134.132

Prieme draugiskai, y problema ziurejo realistiskai o ne ispute. Bendravo siltai be formalumu. Klausimai buvo tikslus ir israsyti vaistai pagal simptomus. Nepaprastai jaunatviskas ir guvus gydytojas. Daugiau tokiu galetu buti!

2017-04-12, 20:47 | IP: 85.232.128.54

Gana tiksliai diagnozavo sutrikimą, pateikė net kelis problemos sprendimo būdus, tuščiai nekalba.

2016-01-17, 16:23 | IP: 86.38.183.183

Lankiausi su savom problemom, kurios aišku ne gydytojo, o mano ir jei aš pats nesuvokiau iki šiolei tos problemos, tai gydytojo padedama supratau, kad niekas kitas man negali padėti, kai aš pats . Vaistai -tai tik priedas , o didžiausias pagalbininkas -tai mano paties pasuryžimas ir supratimas
Ačiu gydytojui, kad jis sugebėjo man tai įtikinti ir įrodyti

2015-06-02, 08:20 | IP: 31.19.113.98

Labai geras gydytojas, išmanantis savo darbą. Ypač vertinu jo sugebėjimą nekabinti makaronų, o aiškiai pasakyti pacientui, kur jo pagrindinė problema, kaip su ja gyventi ir kovoti.

2014-04-09, 11:20 | IP: 78.61.26.11

Labai puikiai bendraujantis gydytojas. Profesionalus, gerai nuteikiantis. Dirba zinoma del pinigu (kaip ir mes visi)

2014-02-28, 19:13 | IP: 86.100.126.51

2012-12-06, 17:58 | IP: 86.100.84.159

Puikus žmogus, profesionalus gydytojas. Man labai padėjo ir padeda, kai tik to prireikia (ir be jokio atlygio!). Išklauso, paaiškina kas, kaip ir kodėl vyksta, pataria, nuramina. Visada žinau, kad sulauksiu kvalifikuotos pagalbos. Nerealus gydytojas!

2012-02-16, 13:29 | IP: 78.61.76.57

Labai šaunus gydytojas, profesionalus. Lengva su juo bendrauti ir matai, kad tave supranta ir nori tau padėti. Prieš įeinant į kabinetą galvoji ką pasakyti, nors problemų turi ir nebežinai kaip pačiam išspręsti, tačiau pradėjus bendrauti viskas savaime išsisprendžia. Patiko man ir švelnus jumoro jausmas, kurio šiek tiek reikia, nes pagerina nuotaiką ir pasidaro mažesnės pačio problemos, tik reikia suprasti. Juk negali Jis dėl mūsų bėdų ar problemų "verkti", nes kai tau niūru, o dar gydytojas tam pritartų, tai problema tikrai nesumažėtų. Didelis ačiū gerb. Vincai už malonų ir gerą bendravimą, patarimus ir palaikymą. Sekmės visur ir visada. Pagarbiai Rasa.

2011-09-03, 18:08 | IP: 86.100.75.214

Labai geras gydytojas! Kai man buvo blogai, jisai labai padejo man. ir ne pasake kad cia yrai depresija, kaip įprasta, kaip ir kiti gydytojai, kurie pries tai sakei. Jis nepaliko mano problema ir padarė viską, kad padėtų man.As labai dekinga jam uz viska.Dabar as turiu gyvenime tiksla!Aciu jam uz viska!Sekmes darbe!

2010-11-18, 14:50 | IP: 88.119.136.76

Labai geras gydytojas, kas nori isgyti, tiem padeda Prie jo reikia priprasti :)

2010-04-22, 14:20 | IP: 193.219.87.220

Profesionalas, geras draugas ir kolega

2010-02-13, 07:14 | IP: 86.100.105.71

malonus, komunikabilus, dažnai su juo bendrauju kaip su draugu, o ne su gydytoju. Turi gerą humoro jausmą, mane dažnai prajuokina, išeinu su šypsena, bet... kadangi lankausi pas jį tik ambulatorijoje (nemokamai), toks įspūdis, kad jam nelabai svarbu, kokios problemos mane kankina. O jų begalė... Paskutinį kartą išsakiau keletą savo problemų ir jis mane įskaudino-jis tarsi tyčia mina tau ant žaizdos, šaiposi. Kad ir nepiktai, draugiškai,su humoru, bet šaiposi... Tai mane sugniuždė, kankinausi visą dieną ir dar kelias po to... Bet galbūt to ir reikėjo: nes aš daug ką norėjau nustumti, pamiršti, o jis privertė susimąstyti, iškelti į dienos šviesą ir visa tai išgyventi. O išgyventi TAI reikia.

2009-09-07, 19:13 | IP: 85.232.128.51

Manau pabrėžtinas daktaro konkretumas ir taiklumas - tiksliai nusakius pacientą ir artimuosius labiausiai gluminančias detales, parenkamas tinkamiausias gydymas. Humoro jausmas, nors ir subtiliai kandus bei (deja) sunkiausiu ligos etapu dažnai nepriimtinas, vėliau tampa vienu iš esminių gydymo kokybę atspindinčių rodiklių (abipusio pasitenkinimo pasiektais rezultatais išraiška). Tiesa ir tai, jog tai nėra daktaras, kuris ištisai sėdi ir guodžia verkšlenantį pacientą, bet galų gale - tai nėra ta sritis, kur galima pasiduoti manipuliavimui, reikalavimui ar pasipirkinėjimui. Čia puolęs žmogus turi išmokti ir pats atsikelti (ne vienas, o su artimųjų pagalba), o gydytojas gali padėt tik šiek tiek sukontroliuoti situaciją vaistų pagalba. Reikėtų apgailestauti, jei kas tikisi kažko STEBUKLINGO, nes tik laikas ir veikla + gerai parinktas gydymas po truputį padeda susigrąžinti gerą savijautą. Tačiau jau niekada nebebus taip kaip anksčiau, nes įgyta kitokia patirtis - neištrinamai pakeičia žmogaus gyvenimą..... -

2009-05-01, 12:03 | IP: 82.135.196.230

Ramus bendravimo tonas, įdėmus žvilgsnis ir nesvyruojantys atsakymai, bei konkretūs patarimai.
Bendravimo metu atsiranda pasitikėjimas savimi ir savo jėgomis.Daugiau tokiu gydytojų.
Ačiu

2009-04-16, 15:45 | IP: 78.57.222.248

Vertinu tik teigiamai.Po konsultaciju pasjutau geriau.Atrodo,suradau profesionalu psichoterapeuta,kuriuo galiu pasikliauti.Aciu.

2009-04-13, 17:45 | IP: 62.212.205.10

Šiuo laiku, kai visi daugiau - mažiau yra paliesti sunkmečio krizės, nedarbo,patuštėjusios piniginės, bei kasdien vartojamų produktų kainų šuolio, ne vienam galvoje sukirba piktos ir pajuodusios mintys.Neslėpsiu, kad prislėgtas tokių minčių,iškojau psichiatro pagalbos.Patikekite, retai galiu atsiverti svetimam žmogui, taciau šis gydytojas mane lyg mažą vaiką , žodis po žodžio vedė atvirumo labirintu, kol galiausiai, pats tuo netikėdamas, pradėjau tiek atvirai bendrauti, kad net po pirmo pokalbio išėjau iš kabineto palikės ten didžiulę savo problemų naštą ir su šypsena.Ne tokios jau didelės mano problemos.AČIU gudytojui

2009-03-29, 13:20 | IP: 78.57.85.98

Malonus. Mano mama liko patenkinta šiuo gydytoju, pagerojo sveikata. nieko

2008-06-02, 10:33 | IP: 88.119.249.151

Malonus, protingas, rūpestingas gydytojas.

2008-05-14, 13:28 | IP: 83.171.0.154

Man patiko. Visai geras daktaras.Moka bendrauti. Nieko blogo .

2008-01-09, 17:59 | IP: 78.59.9.81

Smagu rasti gydytoja, kuris Tau suteikia jegu, pakelia nuotaika, kada randi tai, ko manei jau niekada neberasi..supratima, pagalba, puiku bendravima.Tuomet ir liga nebera tokia baisi, kai zinai, jog yra gydytojas, pasiruoses Tau padeti...ACIU...

2007-12-21, 11:35 | IP: 193.219.167.201

Malonus, išeini po konsultacijos nurimęs, nėra