Pacientai, kurie rekomenduoja Giedrė Bagdonienė, %

Išduota: 2008-01-02, Nr. MPL-10150, Galiojanti

Bagdonienė Giedrė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Bagdonienė Giedrė?

Nepavyko diagnozuoti problemos

2020-04-14, 09:09 | 3

Daktare šios moteris pavadinti negalėčiau vien dėl jos įžūlaus bendravimo. Smegenų tyrimo laukiau mėnesį, po to lygiai mėnesį atsakymų.
Atsakymų negaunu, nes šalyje pandemija ir visi gydo ir ieško tik sergančiųjų virusu.
Daktarė neurologė šiuo metu nedirba, tad regostratūroje užrašė pas šią moterį, kad pakonsultuotu.
Į klausimą ką man daryti po tiek laiko nežinant savo diagnozės, G. Bagdonienė kelis kartus pakartojo: "KIEK REIKĖS,TIEK IR LAUKSITE".

Rūpestis apie pacientus, mandagus bendravimas, pagalba iš daktaro pusės - tikrai ne apie šią moterį. Labai gaila ir liūdna, kad tokie žmones dirba su kitais žmonėmis ir save vadina daktarais.

2020-04-05, 11:37 | 1

Nežinau kame priekaištai , nereali gydytoja , geriasnės nėra buvę , buvo viena bet į pensiją išėjo 10 metų atgal kiek keičiau gydytojus ji vienintelė skiria dėmesį problemai spręsti užtat pas ją ir pasilikau.

2020-03-16, 17:30 | 4

Gydytoja iš pirmo žvilgsnio pasirodė maloni, tačiau neilgai trukus pirminis įspūdis pasikeitė. Buvo paaiškinta situacija ir paklausta patarimų. Užsiminiau, kad informacijos ieškojau internete, deja, gydytoja nieko daugiau nepasakė, tik pasiūlė dar pasiskaityti internete galimas priežastis. Kai paklausiau dėl vitaminų ar dar kažko, kas galėtų man pagelbėti, pasiūlė kreiptis į vaistininkę. Labai keista, kad kai užsiminiau dar kelis dalykus, tada "rado" daugiau problemų ir gavau kelis siuntimus pas tam tikrus specialistus. Gerai yra tai, kad gavau nukreipimus ir leidimus pasidaryti tyrimus. Gydytoja pasirodė nekompetetinga ir bijanti prisiimti atsakomybę. Išėjusi jaučiausi lyg pabuvusi ne gydytojo konsultacijoje, o vaikų darželio auklėtojos kabinete.

2019-12-30, 08:48 | 1

Kaip keista. Man tai kaip tik patinka ši gydytoja. Miela, besišypsanti. Domisi manimi. Visada susirūpinusi apžiūrinėja. Ir gydymą gerai parenka. Man tai viskas gerai su šia gydytoja:)

2019-11-08, 11:38 | 2

Šios gydytojos nerekomenduoju, nes mano nuomone, bendravo nemandagiai ir neatsakė į rūpimus klausimus.
Nesu linkusi rašyti neigiamų komentarų, bet taip blogai nesijaučiau dar išėjusi iš gyd. Kabineto. Nebuvo paskirti jokie tyrimai, nei kraujas, nei šlapimas, net neklausė kvėpavimo, nematavo ir spaudimo. Į trijų dienų nusiskundimus nekreipė dėmesio, sakė sakyti tik tai kas buvo butent šį rytą, nors puikiai suprantame kad ryte gali būti trumpas pagerėjimas ir jeigu žmogus sako kiek laiko negaluoja - gal verta paskirti tyrimus... pasijutau kaip melagė, nors dirbu, kiekvieną dieną, moku labai nemažus mokesčius kas mėnesį ir nedarbingumą turėjau prieš gal gerus 2.5 metų.... (tiksliai nepamenu). Va taip būna, ateini ir gauni žodžius, jei skauda galvą, išgėri vaistų ir eini į darbą. Tai žinokite, miela gydytoja, mes visada taip darome, neesame išskirtiniai. Bet deja, būna momentų kai jėgų darbui nebelieka, o patys sau paskirti tyrimu, vaistų ir išduoti nedarbingumo - negalime. Linkiu gražios dienos ir žmogiškumo. Mandagumo palinkėsiu Jums irgi.

2019-07-02, 17:46 | 1

Rašau pirmą neigiamą komentarą, tačiau tik tam, kad kiti žmonės prieš eidami pas šią gydytoją gerai pagalvotų. Pirma, jei liga atrodo paprasta aiški, tai nustato tiksliai ir greitai, tačiau iškart išrašo antibiotikų. Tačiau, jei liga sunkesnė, arba reikalingi konkrečios srities specialistai, gydytoja yra pasakiusi 'tau čia nieko nėra, praeis', kai tuo tarpu man kakle tokio dydžio guzas, kad negaliu nuryti seilių, finale per budinčią gydytoją prisikasiau iki reikiamų specialistų ir man paskyrė operaciją. Antra, gydytoja nesiteikia pagelbėti tais aspektais, kuriais gali padėti tik šeimos gydytojas ir pareiškia, kad neteikia paslaugų, kurios priklauso šeimos gydytojai. Žodžiu, dažnai išgirstama fraze - iš kur man žinoti. Dažnai būna nepatenkinta, kai ateini su problema, maždaug vėl tu čia pradedi. Galėčiau tęsti ir tęsti. Bet užteks. Nerekomenduoju.

2019-06-21, 16:12 | 1

Labai nekompetetinga gydytoja.
Nors visada užsiregitruoju, tačiau už durų tenka laukti 30 min. - 1 val. Nė karto nebuvo, kad gydytoja priimtų laiku.
Visada siūlo daug antibiotikų gerti. Pavyzdžiui, atėjau išsitirti dėl alergijos. Buvo didelė sloga ir raudonos akys, gydytoja net neapžiūrėjo, nepasiūlė tyrimų pasidaryti, tiesiog išrašė antibiotikus.
Gydytoja nelabai moka naudotis sistemomis, pvz., jeigu reikia siuntimo, tai labai didelė tikimybė, kad siutimas bus su klaida ir vėl teks iš naujo eiti.

2018-09-21, 15:49 | 1

Mano vizitas buvo pirmas, bet susidariau labai gera nuomone, nors esu manu pakankamai kritiskas zmogus, aciu Gydytojai:) Labai miela, zavinga ir demesinga :)Aciu dar syki:)

2018-09-10, 08:00 | 6

Gydytoja visiskai ignoruoja pacienta, net bendraudama galvos nepakelia. Atejus del skundu nusijuokia ir sako Uoj cia tai jum tikrai nereikia. Gydytoja pas kuria nesinori grizti nes atrodo problemos ja vargina, o pacienta skuba kuo greciau isleisti

2018-03-29, 12:01 | 6

labai keista gydytoja, nes i nusiskundimus nekreipia demesio. toks jausmas, kad ji geriau zino, kaip pacientas jauciasi. dauguma nemaloniu pojuciu ar skausmu jai atrodo nieko tokio. normalu, nes jai irgi skauda. arba karta eme aiskint, kad as nesergu, gerkle neraudona, nors atejau su skaudancia gerkle. supykus nuejau pas budincia gyd, net pamatavus turejau temperaturos, nusiunte pas LOR, ta rado 2 ligas ir prirase antibiotiku. tada sia gyd pakeiciau i kita.veliau girdejau ir is kitu, kad nusiskundimus ignoruoja ir net pasako serganciam, kad nieko jums cia nera. Siaip jokia cia ne gydytoja

2017-09-29, 21:13 | 2

Likau labai nepatenkinta. Pas šią gydytoją mane užregistravo, kadangi mano šeimos gydytoja negalėjo priimti. Nuėjau, paklausinėjo, kuo skundžiuosi ir iškart išraše antibiotikus, paprašiau kraujo tyrimų - pasakė, kad nėra tikslo čia jų dabar daryti, nes vis tiek bus blogi. Blogai užpildė nedarbingumo lapelį sistemoje, pasakė, kad duoda iki vienos dienos, o užpildė iki kitos, ko pasekoje, vieną dieną galėjau gauti pravaikštą darbe. Pasakė blogą laiką, kada turiu nueiti pas savo gydytoją. Žodžiu - nerekomenduoju niekam pas ją lankytis.

2017-04-19, 17:45 | IP: *.*.*.*
2017-03-12, 23:53 | 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-09-28, 20:03 | IP: *.*.*.*
2016-08-06, 14:30 | IP: *.*.*.*