Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Giedrė Bagdonienė, %

Licencijos

Šeimos gydytojas

Išduota: 2008-01-02, Nr. MPL-10150, Galiojanti

Bagdonienė Giedrė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Bagdonienė Giedrė?

Įvesti darbovietę!
Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

72.1% Complete
3.6

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

42.1% Complete
2.1

Nepavyko diagnozuoti problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

45.3% Complete
2.3

Gydymas nebuvo veiksmingas

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

46.2% Complete
2.3

Vengė atsakinėti į klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

52.3% Complete
2.6

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

50.2% Complete
2.5

Domėjosi, bet mano iniciatyva

Kaip vertinate paslaugų kainas?

95.5% Complete
4.8

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-11-08, 11:38 | 2

Šios gydytojos nerekomenduoju, nes mano nuomone, bendravo nemandagiai ir neatsakė į rūpimus klausimus.
Nesu linkusi rašyti neigiamų komentarų, bet taip blogai nesijaučiau dar išėjusi iš gyd. Kabineto. Nebuvo paskirti jokie tyrimai, nei kraujas, nei šlapimas, net neklausė kvėpavimo, nematavo ir spaudimo. Į trijų dienų nusiskundimus nekreipė dėmesio, sakė sakyti tik tai kas buvo butent šį rytą, nors puikiai suprantame kad ryte gali būti trumpas pagerėjimas ir jeigu žmogus sako kiek laiko negaluoja - gal verta paskirti tyrimus... pasijutau kaip melagė, nors dirbu, kiekvieną dieną, moku labai nemažus mokesčius kas mėnesį ir nedarbingumą turėjau prieš gal gerus 2.5 metų.... (tiksliai nepamenu). Va taip būna, ateini ir gauni žodžius, jei skauda galvą, išgėri vaistų ir eini į darbą. Tai žinokite, miela gydytoja, mes visada taip darome, neesame išskirtiniai. Bet deja, būna momentų kai jėgų darbui nebelieka, o patys sau paskirti tyrimu, vaistų ir išduoti nedarbingumo - negalime. Linkiu gražios dienos ir žmogiškumo. Mandagumo palinkėsiu Jums irgi.

2019-07-02, 17:46 | 1

Rašau pirmą neigiamą komentarą, tačiau tik tam, kad kiti žmonės prieš eidami pas šią gydytoją gerai pagalvotų. Pirma, jei liga atrodo paprasta aiški, tai nustato tiksliai ir greitai, tačiau iškart išrašo antibiotikų. Tačiau, jei liga sunkesnė, arba reikalingi konkrečios srities specialistai, gydytoja yra pasakiusi 'tau čia nieko nėra, praeis', kai tuo tarpu man kakle tokio dydžio guzas, kad negaliu nuryti seilių, finale per budinčią gydytoją prisikasiau iki reikiamų specialistų ir man paskyrė operaciją. Antra, gydytoja nesiteikia pagelbėti tais aspektais, kuriais gali padėti tik šeimos gydytojas ir pareiškia, kad neteikia paslaugų, kurios priklauso šeimos gydytojai. Žodžiu, dažnai išgirstama fraze - iš kur man žinoti. Dažnai būna nepatenkinta, kai ateini su problema, maždaug vėl tu čia pradedi. Galėčiau tęsti ir tęsti. Bet užteks. Nerekomenduoju.

2019-06-21, 16:12 | 1

Labai nekompetetinga gydytoja.
Nors visada užsiregitruoju, tačiau už durų tenka laukti 30 min. - 1 val. Nė karto nebuvo, kad gydytoja priimtų laiku.
Visada siūlo daug antibiotikų gerti. Pavyzdžiui, atėjau išsitirti dėl alergijos. Buvo didelė sloga ir raudonos akys, gydytoja net neapžiūrėjo, nepasiūlė tyrimų pasidaryti, tiesiog išrašė antibiotikus.
Gydytoja nelabai moka naudotis sistemomis, pvz., jeigu reikia siuntimo, tai labai didelė tikimybė, kad siutimas bus su klaida ir vėl teks iš naujo eiti.

2018-09-21, 15:49 | 1

Mano vizitas buvo pirmas, bet susidariau labai gera nuomone, nors esu manu pakankamai kritiskas zmogus, aciu Gydytojai:) Labai miela, zavinga ir demesinga :)Aciu dar syki:)

2018-09-10, 08:00 | 6

Gydytoja visiskai ignoruoja pacienta, net bendraudama galvos nepakelia. Atejus del skundu nusijuokia ir sako Uoj cia tai jum tikrai nereikia. Gydytoja pas kuria nesinori grizti nes atrodo problemos ja vargina, o pacienta skuba kuo greciau isleisti