Pacientai, kurie rekomenduoja Giedrė Bagdonienė, %

Išduota: 2008-01-02, Nr. MPL-10150, Galiojanti

Bagdonienė Giedrė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Bagdonienė Giedrė?

2.1

Nepavyko diagnozuoti problemos

2.2

2.2

2.3

Nesidomėjo

2019-07-02, 17:46 | 1

Rašau pirmą neigiamą komentarą, tačiau tik tam, kad kiti žmonės prieš eidami pas šią gydytoją gerai pagalvotų. Pirma, jei liga atrodo paprasta aiški, tai nustato tiksliai ir greitai, tačiau iškart išrašo antibiotikų. Tačiau, jei liga sunkesnė, arba reikalingi konkrečios srities specialistai, gydytoja yra pasakiusi 'tau čia nieko nėra, praeis', kai tuo tarpu man kakle tokio dydžio guzas, kad negaliu nuryti seilių, finale per budinčią gydytoją prisikasiau iki reikiamų specialistų ir man paskyrė operaciją. Antra, gydytoja nesiteikia pagelbėti tais aspektais, kuriais gali padėti tik šeimos gydytojas ir pareiškia, kad neteikia paslaugų, kurios priklauso šeimos gydytojai. Žodžiu, dažnai išgirstama fraze - iš kur man žinoti. Dažnai būna nepatenkinta, kai ateini su problema, maždaug vėl tu čia pradedi. Galėčiau tęsti ir tęsti. Bet užteks. Nerekomenduoju.

2019-06-21, 16:12 | 1

Labai nekompetetinga gydytoja.
Nors visada užsiregitruoju, tačiau už durų tenka laukti 30 min. - 1 val. Nė karto nebuvo, kad gydytoja priimtų laiku.
Visada siūlo daug antibiotikų gerti. Pavyzdžiui, atėjau išsitirti dėl alergijos. Buvo didelė sloga ir raudonos akys, gydytoja net neapžiūrėjo, nepasiūlė tyrimų pasidaryti, tiesiog išrašė antibiotikus.
Gydytoja nelabai moka naudotis sistemomis, pvz., jeigu reikia siuntimo, tai labai didelė tikimybė, kad siutimas bus su klaida ir vėl teks iš naujo eiti.

2018-09-21, 15:49 | 1

Mano vizitas buvo pirmas, bet susidariau labai gera nuomone, nors esu manu pakankamai kritiskas zmogus, aciu Gydytojai:) Labai miela, zavinga ir demesinga :)Aciu dar syki:)

2018-09-10, 08:00 | 6

Gydytoja visiskai ignoruoja pacienta, net bendraudama galvos nepakelia. Atejus del skundu nusijuokia ir sako Uoj cia tai jum tikrai nereikia. Gydytoja pas kuria nesinori grizti nes atrodo problemos ja vargina, o pacienta skuba kuo greciau isleisti

2018-03-29, 12:01 | 6

labai keista gydytoja, nes i nusiskundimus nekreipia demesio. toks jausmas, kad ji geriau zino, kaip pacientas jauciasi. dauguma nemaloniu pojuciu ar skausmu jai atrodo nieko tokio. normalu, nes jai irgi skauda. arba karta eme aiskint, kad as nesergu, gerkle neraudona, nors atejau su skaudancia gerkle. supykus nuejau pas budincia gyd, net pamatavus turejau temperaturos, nusiunte pas LOR, ta rado 2 ligas ir prirase antibiotiku. tada sia gyd pakeiciau i kita.veliau girdejau ir is kitu, kad nusiskundimus ignoruoja ir net pasako serganciam, kad nieko jums cia nera. Siaip jokia cia ne gydytoja

2017-09-29, 21:13 | 2

Likau labai nepatenkinta. Pas šią gydytoją mane užregistravo, kadangi mano šeimos gydytoja negalėjo priimti. Nuėjau, paklausinėjo, kuo skundžiuosi ir iškart išraše antibiotikus, paprašiau kraujo tyrimų - pasakė, kad nėra tikslo čia jų dabar daryti, nes vis tiek bus blogi. Blogai užpildė nedarbingumo lapelį sistemoje, pasakė, kad duoda iki vienos dienos, o užpildė iki kitos, ko pasekoje, vieną dieną galėjau gauti pravaikštą darbe. Pasakė blogą laiką, kada turiu nueiti pas savo gydytoją. Žodžiu - nerekomenduoju niekam pas ją lankytis.

2017-04-19, 17:45 | IP: *.*.*.*
2017-03-12, 23:53 | 2

Labai liūdna rašyti pirmą neigiamą atsiliepimą savo gyvenime ypač apie gydymo įstaigos atstovę, Visada galvojau, kad medikai Lietuvoje yra nepekankamai vertinami bei motyvuojami, ir esu be galo dėkinga, kad nepaisant sudėtingų darbo sąlygų, jie išlieka humaniški ir profesionalūs. Dėja, tokio abejingumo ir pažeminimo kaip trumpai apsilankius pas šią šeimos gydytoją dar neteko patirti.
Po nelaimingo atsitikimo sutuoktiniam užsienyje, jo operacijos ir transportavimo specialiomis sąlygomis jau kitą dieną gydytojos darbo laiku nuvažiavau į polikliniką. Vyrui buvo būtini receptiniai vaistai (nurodyti ligoninės išraše) leidžiami po operacijos kiekvieną dieną tuo pačiu laiku. Taip pat norėjau sulaukti patarimų, pas ką kreiptis dėl perriršimų ir tolimesnės reabilitacijos (ką patarė padaryti užsenio specialistai tik grįžus į gimtinę). Į kabinetą užėjome kartu su budinčia gydytoja siekiant pasitarti, kaip elgtis geriau (dėl vakare pakilusios temperatūros ir netranspotabilumo). Šeimos dydytoja per 5 minutes pokalbio su kolege nė karto nepakėlė akių į manę pasidomėti faktine paciento medicinine būklę, tik vis šnekėjo su pirmąja, kad nežino kokį kodą įvesti į sistemą, kas čia iš viso gali tai žinoti. Kai pasiūliau pasižiūrėti į išrašą trimis kalbomis iš ligoninės (tarp jų vokiečių ir anglų), gydytoja atmetė dokumentus pasakiusi, kad angliškai nemoka. Pasiiūliau išversti, taip pat nurodžiau, kad, mano nuomone, yra ir lotyniški terminai. Tada man buvo pareikšta, kad kur pacientas ir ko čia be jo norima (neskaitant trumpos diskusijos su kolege, o ko čia jį iš viso operavo užsienyje?!). Argumentai, kad žmogus negali dar paeiti su ramentais ir vakare po transportacijos pakilo iki 38 temperatūra, t.y. jis netransportabilus įpastomis sąlygomis -neturėjo jokios reikšmės. Paprašius tiesiog iš žmoniškos pusės taipogi suprasti, kad šiuo metu negaliu vyro tampyti į polikliniką siekiant išvengti komplikacijų, ne bent po kelių dienų - buvau pirmą kartą gyvenime išvadinta "skandalinga asmenybe". Po to dokumentai numesti budinčiai gydytojai. Man užklausus, kodėl aš esu skandalinga, jei atvažiavau vaistų ir patarimo, man buvo atsakyta - "aš neturiu laiko, turiu daug vizitacijų". Jeigu sąžiningai, tiesiog ašaros susikaupė akyse nuo tokio abejingo ir netgi chamiško elgėsio.. Man išsakius savo nuomonę dėl nesąžiningo elgesio,. aš buvau tiesiog išprašyta iš kabineto, nes ji turinti daug vizitacijų ir neturi man laiko. Ši frazė buvo pakartota kelis sykius chamišku tonu ir maniera. Visa ši situacija priminė kažkokį pasityčiojimą iš beviltiškoje priklausomybėjė nuo gydytojo atsidurusio paciento.

Dėkoju būdinčiai gydytojai, kad neliko abėjinga ir maloniai aplankė mus tą pačia dieną namie, pakonsultavo mus bei skyrė būtinus vaistus reikiamu laiku. Jei ne ji, mūsų šeimos gydytojos dėka, vyras liktų be reikiamų medikamentų iki kol galėtų atvykti į polkliniką (kai jam jau jū nereikėtų).
Man labai apmaudu ir netgi gėda už tokį šeimos gydytojos elgesį, kuris buvo ne tik neprofesionalus iš Hiprokrato priesaikos interpretacijos, bet ir tiesiog chamiškas iš bendravimo etiketo pusės.

Pas šią gydytoją tikrai negrįšime. Nes toks bendravimas iki ašarų tikrai nesuteikia sveikatos.
Gydymo įstaigai vertėtų atkreipti dėmesį į daugelį atsiliepimų esančių šiame puslapyje (statistika byloja pati už save).

2016-09-28, 20:03 | IP: *.*.*.*
2016-08-06, 14:30 | IP: *.*.*.*