Pacientai, kurie rekomenduoja Irina Poltevskaja, %

Išduota: 2009-05-20, Nr. MPL-14541, Galiojanti

2019-02-04, 13:48 | 2

Hmm gydytoja gal ir turi savitą būdą, bet ji vienintelė kuri diagnozavo viską tiksliai, nevyniodama į vatą. Esu mokėjusi didelius pinigus, pas labai išsilavinusius ir mus užliūliuojančius gražiais žodeliais gydytojus, bet tik pas šią moterį aš gavau tvirtus ir tikslius atsakymus kurie mane kankino ilgus metus! Ji profesionalė savo srityje, o visi mes renkamės ko einam, ar tikslių atsakymų ar papsliurpti maloniomis temomis :) Rekomenduoju!

2018-07-08, 14:31 | 1

Gal kažkam ir padėjo, bet gydytojos etikos nerasta, visa informacija apie pacientes keliauja tarp visų sporto klubo darbuotojų kuriame gydytoja nuomojasi patalpas. Megėja suvartoti skystas pacienčių dovanėles, o tada ir liežuvis atsiriša... atsiprašant iki tokio lygio ar plika ten ar apaugus...

2017-09-24, 19:40 | IP: 95.173.36.128

Labai gera ir maloni gydytoja

2017-02-09, 22:48 | IP: 78.56.227.202

Mano atvejis isskirtinis.jei ne si daktare gal netureciau nuostabaus sunaus.deka jos ryzausi gymdyti nors man buvo tik 17m.jinai kaip antra mama.atkalbejo nuo nestumo nutraukimo ir gydyma atliko puikiai.aciu jai....

2015-07-12, 15:53 | IP: *.*.*.*
2015-05-25, 22:29 | IP: *.*.*.*
2015-02-26, 14:06 | IP: 83.181.57.52

Gydytoja bendrauja nevyniodama žodžių į vatą, kas daug kam nepatinka, tačiau nieko panašaus į įžeidinėjimą ar nepagarbą. Kas nori, kad su jomis elgtųsi kaip su porceliano kiaušiniais, tos ir pyksta. Puiki echoskopijos specialiste ir labai profesionali gydytoja.

2014-12-03, 11:37 | IP: 84.15.187.225

Neeilinė profesinė patirtis, puikus jumoro jausmas, šiltas bendravimas, rūpestingumas. Jeigu tikitės kažkokio moteriško pasiplepėjimo - negausite, bet ši gydytoja - tai vaikščiojanti praktinė enciklopedija. Susipažinome ekstra situacijoje - hispitalizavo, gydė, konsultavo. Nutariau nėštumo priežiūrą patikėti būtent šiai puikiai specialistei.

2014-08-12, 17:33 | IP: 5.20.135.69

Perskaicius komentarus bijojau eiti pas sia daktare, bet isejus is jos kabineto likau patenkinta jos siltu bendravimu ir kompetencija.

Esate Irina Poltevskaja?
2014-05-02, 16:10 | IP: *.*.*.*