Pacientai, kurie rekomenduoja Rišardas Podsedlovskis, %

Išduota: 2009-06-10, Nr. MPL-15019, Panaikinta

Podsedlovskis Rišardas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Podsedlovskis Rišardas?

Nesidomėjo

2017-11-12, 17:31 | IP: 217.9.252.129

Mažakalbis, bet gydytojas gana kruopštus, netgi pedantas. Moka būti ir jautrus, bet nesistengia pacientei įtikti, tiesiog dirba savo darbą. Gal kai kam ir užkliūva, kad kalba nedaug, trumpai, konkrečiai, bet operuoja gerai. Tiesa, lėtokai. Man pavyko, nors operacija buvo sunki ir neką težadanti. Duok Dieve, kad tokių gydytojų būtų kuo daugiau.

2015-04-24, 18:47 | IP: 78.56.152.188

Šio gydytojo dėka aš dar gyvenu.Labai nustebau paskaičiusi neigiamus komentarus.Sekmės Jums gydytojau.Laima Alperavičienė

2013-12-17, 10:53 | IP: 84.32.120.238

Aciu,operavote mane su gyd.Kirilova,santuriai,ramiai,esu labai dekinga,sekmes jums.

2013-09-19, 07:15 | IP: *.*.*.*

2013-08-07, 17:40 | IP: 78.56.170.160

Atvykus naktį skubios pagalbos, ji budėjusio gyd. Podsedlovskio buvo suteikta labai profesionaliai ir kartu žmogiškai šiltai, jautriai, pasitariant su paciente dėl priimamo sprendimo. Esu dėkinga visai budėjusių medikų komandai, ypač anesteziologei ir med. seseriai.