Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Lolita Jotautienė, %

Licencijos

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2008-06-13, Nr. MPL-10876, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

75.9% Complete
3.8

Priėmė iškarto sutartu laiku

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

93.8% Complete
4.7

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

93.8% Complete
4.7

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

91.1% Complete
4.6

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

92.4% Complete
4.6

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

94% Complete
4.7

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

72% Complete
3.6

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2020-09-26, 10:47 | Registruotas lankytojas 3

Esu labai dėkinga gydytojai už atvertas akis į pasaulį. Turėjau didelio laipsnio trumparegystę, labai bijojau, kad net ir operacija šiuo atveju nieko nepadės. Tačiau gydytoja labai kantriai, išsamiai, ramiai išaiškino operacijos eigą, pasėkmes. Operacijos metu ji viską aiškino, kas vyksta, kas privertė jaustis dar saugiau. Ir po atliktos operacijos aš tariu didelį AČIŪ už grąžintą regėjimą, man tai prilygsta stebuklui.

2018-06-27, 20:47 | Registruotas lankytojas 2

Dariausi lazerine regos korekcija pas gydytoja. Operacija buvo sekminga ir kas del gydymo viskas praejo gerai, bet mane erzino, kad ji labai netiksliai informuoja kiek uztruks laiko: sake kad konsultacija uztruks 1,5 val taciau viskas tesesi 3,5 val! Operacijos diena buvo panasiai.
Taipogi truko kazkokios rasytines informacijos apie pooperacini laikotarpi. Dave sunkiai iskaitoma, ranka prikeverzota lapeli, kuris nebuvo issamus ir kele daug klausimu.

2017-12-15, 19:56 | Registruotas lankytojas 1

,,Norėčiau labai padėkoti, Jums, daktare Lolita Jotautiene, kad padėjote man matyti pasaulį taip, kaip dar niekada jo nebuvau mačiusi. Atvykusi į Medicinos diagnostikos ir gydymo centrą buvau labai išsigandusi, nes net nenutuokiau kaip viskas vyksta ir kokia operacija manęs laukia. Bet buvau maloniai ir šiltai priimta, man buvo aiškiai ir paprastai paaiškinta korekcijos lazeriu eiga ir toks nuoširdumas bei daktarės švelnumas mane privertė nusiraminti ir atsipalaiduoti. Kadangi mano akies ragena buvo labai plona, tai daktarė L.Jotautienė man pasiūlė atlikti korekcija kitokiu FRK metodu, kuris išsaugo tokį patį akies ragenos storį. Po korekcijos kelias dienas buvo sunku, negalėjau atmerkti akių, bet po trijų dienų jau mačiau viską aiškiai ir gerai. Atrodo, dar praėjo tik keli mėnesiai, bet net pamiršau ką reiškia būti su akiniais ar kažko nematyti. Negaliu apsakyti to jausmo, kai eini gatve ir aiškiai matai kas su tavimi sveikinasi, nes ankščiau visada su tuo turėdavau problemų. Bet dabar drąsiai galiu teigti, kad mano gyvenimas tapo pilnavertis!‘‘

2017-11-12, 22:31 | Registruotas lankytojas 1

Norėčiau labai nuoširdžiai padėkoti gydytojai Lolitai Jotautienei už grąžintą regėjimą LASIK lazerio pagalba. Po operacijos nepraėjo nei savaitė, o aš šį nuostabų pasaulį matau taip, kaip kažkada vaikystėje, prieš išsivystant trumparegystei. Ačiū gydytojai už profesionalumą, malonų bendravimą, bei informaciją, kuri būtina jaustis užtikrintai ir ramiai prieš operaciją. Ačiū Jums ! Visiems rekomenduoju šią nuostabią gydytoją, bei pačią operaciją, kuri tikrai yra paprastesnė, negu gali pasirodyti iš pradžių. Daugiau jokių akinių ir lęšių trumparegiams ! :)

2017-08-30, 12:21 | Registruotas lankytojas 1

Labai noriu padėkoti gydytojai Lolitai Jotautienei už puikiai atliktą akių korekciją lazeriu, kurios dėka galiu atsisveikinti su akiniais ir kontaktiniais lęšiais. Kadangi pasirinkau policininkės profesiją puikus matymas yra privalumas. Nors praėjo dar labai nedaug laiko po operacijos, bet matau daug geriau negu kadanors mačiau su akinių ar lęšių pagalba. Gydytojos ir personalo bendravimas buvo nepriekaištingas, apie operaciją viskas buvo labai aiškiai išaiškinta konsultacijos metu ir prieš operaciją viskas buvo dar kartą pakartota. Operacijos metu jokio skausmo nejaučiau, gal šiek tiek buvo nemalonu, bet tikrai neskaudėjo. Aišku bijojau labai, tai ir gydytoja operacijos metu sakė, kad net pati akis drebėjo iš baimės, bet tikrai nebuvo ko bijoti. Po operacijos apie 3-4 valandas skaudėjo akis, gal ne kiek skaudėjo, bet labiau graužė, bet vėliau užmigau ir viskas buvo puikiai! Kaip ir gydytoja sakė, dabar šiek tiek sunkiau yra viskas matoma iš arti, bet tiesiog reikia pripratinti akis. Tikrai labai geras jausmas yra atskelti ryte ir viską matyti neužsidėjus akinių ar lęšių. Todėl labai rekomenduoju LASIK operaciją, nes tai yra puikus sprendimas, jeigu atsibodo kiekvieną dieną vaikščioti su akiniais ar kontaktiniais lęšiais! Ir rekomenduoju būtent Lolitą Jotautienę, nes ji tikrai yra savo srities specialistė.

2017-07-09, 18:18 | Registruotas lankytojas 1

Noriu padėkoti savo mielai ir gerbiamai gydytojai Lolitai Jotautienei už puikiai atliktą regos korekcijos operaciją. Su Lolita susipažinau seniai, prieš dvidešimt metų, kai mes dar buvome studentės. Ji visuomet buvo labai maloni, atsakinga, pareiginga, darbšti, todėl aš visuomet ja pasitikėdavau ir žavėjausi. Net neabejodama pasirinkau šią gydytoją, nes žinojau, kad jos patarimai dėl operacijos bus patikimi, o darbas – profesionaliai atliktas.
Man regos korekcijos operacija praėjo sėkmingai, keletą dienų jaučiau perštėjimą akyse ir buvo sunku žiūrėti šviesoje, todėl net namie teko nešioti akinius nuo saulės. Tačiau tos kelios dienos pralėkė greitai ir dabar džiaugiuosi puikiu regėjimu!
Taigi dar kartą dėkoju savo nuostabiai gydytojai! Džiaugiuosi jos darbu, profesionalumu ir sėkme, pasirinkus tokią gerą profesiją, kuri leidžia suteikti tiek daug džiaugsmo ir laimės žmonėms!

2017-06-27, 02:29 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi daktarė. Laibai šiltas ir malonus žmogus. Tikra savo srities specelistė. Džiaugiuosi kad papuoliau i tikros profisionalės rankas. Ačiu jums daktare už atlikta nepriekaištingai operacija. Rekomenduoju visiems!!

2017-05-31, 13:51 | Registruotas lankytojas 1

Atsiliepimas apie lazerinę regos korekcijos operaciją LASIK metodu

Prieš operciją devynerius metus nešiojau akinius, nes turėjau trumparegystę, labai didelį astigmatizmą, neišnešiotukų retinopatiją bei akių „tinginystę“. Taip pat, nešiojau ir kontaktines linzes, bet paskutiniu metu, viena akis nebepriimdavo linzės, todėl tai sukėlė daug nepatogumų. Visą tai gydytoja Lolita Jotautienė nuodegliai ištyrė ir pasiūlė pasidaryti lazerinę regos korekcijos operaciją.
Prisimenant pačią operaciją, gydytoja jos eigoje viską priminė, pasakojo kaip ką daryti, tad procesas prabėgo labai greitai ir sklandžiai.
Dabar jau kelias dienas esu po operacijos, jaučiuosi puikiai, jokių nemalonių jausmų akyse tikrai nėra. Be to, dar vienas labai svarbus faktas – su akiniais galėjau matyti tik 70-80%, o dabar galiu pasidžiaugti savo akimis, kurios mato 100%.
Labai džiaugiuosi, kad priėmiau sprendimą pasidaryti lazerinę regos korekciją, nes nebeliko net ir tų smulkmenų, kurios taip erzindavo su akiniais, pavyzdžiui lietaus lašai ir pirštų antspaudai ant stiklų, ir nuolatinis jų valymas bei auselių lūžinėjimas ir akinių kritimas nuo nosies. :)

Didelis ačiū gydytojai oftalmologei Lolitai Jotautienei!

2017-04-09, 22:02 | IP: 84.240.36.214

Puiki gydytoja, savo srities profesionalė. Maloniai bendrauja, rūpestinga. Jokių priekaištų neturiu ;)

2017-04-04, 16:14 | Registruotas lankytojas 1

Puiki, savo darbą išmananti gydytoja.

2017-03-23, 12:57 | IP: 195.182.69.82

Gydytoja Lolita Jotautienė man darė regos korekciją lazeriu. Atliko nuodugnius tyrimus, paaiškino operacijos eigą, papasakojo apie pooperacinio periodo ypatumus, galimus pojūčius. Vakare prieš operaciją paskambino priminti, kad nepamirščiau atvykti.
Operacijos metu gydytoja nuosekliai pasakojo ką daro, ką darys, ką girdėsiu, ką turėčiau jausti, todėl atsipalaidavau ir visiškai pasitikėjau profesionalais, dirbančiais savo darbą. Viskas įvyko labai greitai, operacijos metu beveik neskaudėjo. Išgirdusi gydytojos "viskas", paklausiau "ar jau? taip greitai? " :)
Visiems rekomenduoju šią malonią ir rūpestingą gydytoją - savo srities profesionalę!

2017-03-08, 18:04 | Registruotas lankytojas 1

Iš tiesų nesitikėjau tokio gero ir greito rezultato, tačiau visi nuogastavimai ir baimės praeityje. Jau daugiau nei savaitė po operacijos – regėjimas puikus, jokio diskonforto ar pašalinio poveikio nejaučiu. Didelis dėkui gydytojai Lolitai

2017-03-01, 15:12 | Registruotas lankytojas 2

Labai nuosekli gydytoja, itin kvalifikuota specialistė. Tai nėra žmogus, kuris svaidysis "zuikučiais ir katinėliais", bendraudama su pacientu, tačiau aš labiausiai iš mediko laukiu profesionalumo. Kita vertus, matydama, kad man neramu prieš/ operacijos metu, rado momentą sustoti, padėti nusiraminti, atsikvėpti. Geriausi įspūdžiai ir padėka.

2017-02-23, 22:06 | Registruotas lankytojas 1

Viskas labai super! Nereali gydytoja ir gydymo rezultatas. 10 balu is 10 .

2017-02-20, 23:47 | Registruotas lankytojas 1

Maloni, kompetetinga gydytoja, kuri man issklaide visas abejones ir baimes del lazerines akiu korekcijos. Dziaugiuosi, kad savo akis patikejau gyd.Lolitai, kuri dar iki operacijos issamiai nupasakojo kiekviena zingsni ir pacios operacijos metu galejau jaustis rami. Tikrai tai nera ta procedura, kurios reiktu bijoti. Svarbiausia kreiptis i savo srities profesionala.