Pacientai, kurie rekomenduoja Lolita Jotautienė, %

Gydytojas oftalmologas

Išduota: 2008-06-13, Nr. MPL-10876, Galiojanti

2018-06-27, 20:47 | 2

Dariausi lazerine regos korekcija pas gydytoja. Operacija buvo sekminga ir kas del gydymo viskas praejo gerai, bet mane erzino, kad ji labai netiksliai informuoja kiek uztruks laiko: sake kad konsultacija uztruks 1,5 val taciau viskas tesesi 3,5 val! Operacijos diena buvo panasiai.
Taipogi truko kazkokios rasytines informacijos apie pooperacini laikotarpi. Dave sunkiai iskaitoma, ranka prikeverzota lapeli, kuris nebuvo issamus ir kele daug klausimu.

2017-12-15, 19:56 | 1

,,Norėčiau labai padėkoti, Jums, daktare Lolita Jotautiene, kad padėjote man matyti pasaulį taip, kaip dar niekada jo nebuvau mačiusi. Atvykusi į Medicinos diagnostikos ir gydymo centrą buvau labai išsigandusi, nes net nenutuokiau kaip viskas vyksta ir kokia operacija manęs laukia. Bet buvau maloniai ir šiltai priimta, man buvo aiškiai ir paprastai paaiškinta korekcijos lazeriu eiga ir toks nuoširdumas bei daktarės švelnumas mane privertė nusiraminti ir atsipalaiduoti. Kadangi mano akies ragena buvo labai plona, tai daktarė L.Jotautienė man pasiūlė atlikti korekcija kitokiu FRK metodu, kuris išsaugo tokį patį akies ragenos storį. Po korekcijos kelias dienas buvo sunku, negalėjau atmerkti akių, bet po trijų dienų jau mačiau viską aiškiai ir gerai. Atrodo, dar praėjo tik keli mėnesiai, bet net pamiršau ką reiškia būti su akiniais ar kažko nematyti. Negaliu apsakyti to jausmo, kai eini gatve ir aiškiai matai kas su tavimi sveikinasi, nes ankščiau visada su tuo turėdavau problemų. Bet dabar drąsiai galiu teigti, kad mano gyvenimas tapo pilnavertis!‘‘

2017-11-12, 22:31 | 1

Norėčiau labai nuoširdžiai padėkoti gydytojai Lolitai Jotautienei už grąžintą regėjimą LASIK lazerio pagalba. Po operacijos nepraėjo nei savaitė, o aš šį nuostabų pasaulį matau taip, kaip kažkada vaikystėje, prieš išsivystant trumparegystei. Ačiū gydytojai už profesionalumą, malonų bendravimą, bei informaciją, kuri būtina jaustis užtikrintai ir ramiai prieš operaciją. Ačiū Jums ! Visiems rekomenduoju šią nuostabią gydytoją, bei pačią operaciją, kuri tikrai yra paprastesnė, negu gali pasirodyti iš pradžių. Daugiau jokių akinių ir lęšių trumparegiams ! :)

2017-08-30, 12:21 | 1

Labai noriu padėkoti gydytojai Lolitai Jotautienei už puikiai atliktą akių korekciją lazeriu, kurios dėka galiu atsisveikinti su akiniais ir kontaktiniais lęšiais. Kadangi pasirinkau policininkės profesiją puikus matymas yra privalumas. Nors praėjo dar labai nedaug laiko po operacijos, bet matau daug geriau negu kadanors mačiau su akinių ar lęšių pagalba. Gydytojos ir personalo bendravimas buvo nepriekaištingas, apie operaciją viskas buvo labai aiškiai išaiškinta konsultacijos metu ir prieš operaciją viskas buvo dar kartą pakartota. Operacijos metu jokio skausmo nejaučiau, gal šiek tiek buvo nemalonu, bet tikrai neskaudėjo. Aišku bijojau labai, tai ir gydytoja operacijos metu sakė, kad net pati akis drebėjo iš baimės, bet tikrai nebuvo ko bijoti. Po operacijos apie 3-4 valandas skaudėjo akis, gal ne kiek skaudėjo, bet labiau graužė, bet vėliau užmigau ir viskas buvo puikiai! Kaip ir gydytoja sakė, dabar šiek tiek sunkiau yra viskas matoma iš arti, bet tiesiog reikia pripratinti akis. Tikrai labai geras jausmas yra atskelti ryte ir viską matyti neužsidėjus akinių ar lęšių. Todėl labai rekomenduoju LASIK operaciją, nes tai yra puikus sprendimas, jeigu atsibodo kiekvieną dieną vaikščioti su akiniais ar kontaktiniais lęšiais! Ir rekomenduoju būtent Lolitą Jotautienę, nes ji tikrai yra savo srities specialistė.

2017-07-09, 18:18 | 1

Noriu padėkoti savo mielai ir gerbiamai gydytojai Lolitai Jotautienei už puikiai atliktą regos korekcijos operaciją. Su Lolita susipažinau seniai, prieš dvidešimt metų, kai mes dar buvome studentės. Ji visuomet buvo labai maloni, atsakinga, pareiginga, darbšti, todėl aš visuomet ja pasitikėdavau ir žavėjausi. Net neabejodama pasirinkau šią gydytoją, nes žinojau, kad jos patarimai dėl operacijos bus patikimi, o darbas – profesionaliai atliktas.
Man regos korekcijos operacija praėjo sėkmingai, keletą dienų jaučiau perštėjimą akyse ir buvo sunku žiūrėti šviesoje, todėl net namie teko nešioti akinius nuo saulės. Tačiau tos kelios dienos pralėkė greitai ir dabar džiaugiuosi puikiu regėjimu!
Taigi dar kartą dėkoju savo nuostabiai gydytojai! Džiaugiuosi jos darbu, profesionalumu ir sėkme, pasirinkus tokią gerą profesiją, kuri leidžia suteikti tiek daug džiaugsmo ir laimės žmonėms!