Pacientai, kurie rekomenduoja Edita Kregždienė, %

Šimčiko klinika
Endoklinika

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2006-07-01, Nr. MPL-08340, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Kregždienė Edita dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Kregždienė Edita?

Šimčiko klinika
Endoklinika
2023-12-15, 12:20 | Registruotas lankytojas 5

Nuoširdi, empatiška, rūpestinga gydytoja. Nuoširdžiai ačiū už dosniai skirtą laiką įsigilinant į ligonio savijautą, ačiū už kantrybę aiškinant jo būklę artimiesiems, ačiū už gydymą ir rekomendacijas kaip saugoti būklę natūraliais būdais. Ligoniui pareikalavus tęsti gydymą ambulatoriškai, labai nuoširdžiai bandyta atkalbėti, kantriai aiškinta apie galimas komplikacijas. Viena iš įvardintų komplikacijų pasitvirtino, teko dar kartą keletui dienų pristatyti į gydymo įstaigą. Bet, šiandien džiaugiamės turėdami jį namie sustiprėjusį ir iš lėto pradedantį vaikščioti. Gydytoja iš pašaukimo. Tegul lydi jus sėkmė.

2023-06-30, 16:23 | Registruotas lankytojas 1

Aš, Irina Androsova, noriu pasidžiaugti ir padėkoti gydytojai Editai Kregždienei už gydymą ir man skirtą priežiūrą. Gydytoja labai kantri, atidi savo darbui bei savo pacientams.
Taip pat esu labai dėkinga jos sesutėms Irenai Vyšniauskienei, Andželai Kimenienei ir Karolinai už nuoširdų atsidavimą mano priežiūrai.
Sėkmės ir pasisekimo tolimesniame darbe :)

2023-06-22, 10:56 | Registruotas lankytojas 2

Mano manymu puiki. Ir rūpestinga gydytoja . Po pirmos konsultacijos privačiai skyrė siuntimą į KUL stacionarą, kur atliko absoliučiai visus tyrimus, tarp jų ir MRT, kolonoskopija . Nieko blogo nerado, bet ir nepavyko ištirti dėl ko kyla problemos. Profesionali, mandagi, žmogiška ir nuoširdi daktarė. Esu jai dėkingas

2020-05-04, 19:07 | Registruotas lankytojas 4

Tėvo A.V. vardu noriu padėkoti šiai šauniai, jaunai gydytojai už rūpestį, už nuoširdumą. Labai stengėsi, analizavo situaciją ir darė viską kas buvo įmanoma. Puiki gydytoja!
Taip pat esame labai dėkingi už atliktą operaciją gydytojui Š.Dailidėnui, kartu buvusiam anesteziologui.
Didelis AČIŪ visam reanimacijos personalui.

2018-07-09, 15:04 | Registruotas lankytojas 1

Labai nuoširdi, puiki gydytoja. Išklausė, paskyrė reikalingus tyrimus, parašė vaistų. Mano atveju visiškas išgydymas neįmanomas, bet buvo atlikti rimti tyrimai, nustatytos diagnozės, paskirtas gydymas. Didelis jai AČIŪ.
Nesuprantu kai kurių žmonių, tiems pacientams, kuriuos gydytoja priėmė, gerai gydė, išgydė ir t.t. daugeliui iš jų net į galvą neateina parašyti, įvertinti, kad GERAI. O jei tik kas ne taip, tarkim vieną kart atėjo, nepadėjo vaistai, vietoj to, kad ateitų pakartotinai, kad gydytoja parinktų (pakeistų) kitus vaistus, bėga pas kitą daktarą. O čia rašo neigiamą komentarą.
Aš senas ligonis, teko lankytis pas daugelį specialistų ir tikrai yra ne vienas geras daktaras tokiu būdu pamirštas.

2017-06-27, 19:49 | IP: 78.61.89.214

2015-07-10, 04:28 | IP: 213.226.169.29

Daktare jauna,zavi ir rupestinga..Zinoma kaip ir kiekvienamzmogui yra kur dar patobulet...Rekomendavau giminaiciams ir draugams nes tikrai verta apsilankyt..

2011-12-11, 16:47 | IP: 78.61.76.57

Su šia gydytoja susidūriau ligoninėje kaip su pavaduojančia mano pagrindinį gydytoją. Patiko man jos rūpestingumas, jumoro jausmas, paprastumas bendraujant, nebijant garsiai su ligoniu aptarti situaciją klausinėjant ir priimant sprendimus dėl gydimo, o ne laukiant ką ligonis papasakos, nes būni pasimetes ir nežinai kas yra svarbu pasakyti. Blogiausiai būna tai, kai tave kiai kurie gydytojai apžiūri ir nieko nepasako, tada lieki nežinioje.
Linkiu gerb. Editai toliau išlikti tokiai paprastai, profesionaliai ir prieinamai, nepritrūkti kantrybės. Sveikatos ir pasisekimo ne lengvame darbe. Pagarbiai Rasa, Tauragė.

2009-11-03, 14:11 | IP: 195.182.82.229

Gydytoja p. Edita Kregždienė turbūt daugeliui gydytojų reikėtų pasimokyti iš jos kaip kultūringai gražiai ir maloniai reikia atlikti konsultacijas, gydyti ir išsamiai ir aiškiai neįžeidžiant pateikti paciento esančios būklės rezultatus. Sėkmės Jums gydytoja.

2009-04-01, 12:49 | IP: 85.232.128.51

jauna gydytoja, bet nustebino, savo profesionalumu, labai graziai bendrauja su ligoniais. 40

2007-10-18, 14:42 | IP: 193.219.77.211

Ši gydytoja išsiskiria iš savo kolegų tarpo neabejingumu pacientui ir jo ligai.
Tik gerb. Kregždienės dėka, aš praėjau pakartotiną tyrimą, kur man buvo diagnozuota rimta liga ankstyvoje stadijoje, nors kiti gydytojai teigė, kad tos ligos nėra. Ačių p. Editai. Pagarbiai J. D. Klaipėda.