Pacientai, kurie rekomenduoja Edita Kregždienė, %

Gydytojas gastroenterologas

Išduota: 2006-07-01, Nr. MPL-08340, Galiojanti

Kregždienė Edita dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Kregždienė Edita?

2018-07-09, 18:04 | 1

Labai nuoširdi, puiki gydytoja. Išklausė, paskyrė reikalingus tyrimus, parašė vaistų. Mano atveju visiškas išgydymas neįmanomas, bet buvo atlikti rimti tyrimai, nustatytos diagnozės, paskirtas gydymas. Didelis jai AČIŪ.
Nesuprantu kai kurių žmonių, tiems pacientams, kuriuos gydytoja priėmė, gerai gydė, išgydė ir t.t. daugeliui iš jų net į galvą neateina parašyti, įvertinti, kad GERAI. O jei tik kas ne taip, tarkim vieną kart atėjo, nepadėjo vaistai, vietoj to, kad ateitų pakartotinai, kad gydytoja parinktų (pakeistų) kitus vaistus, bėga pas kitą daktarą. O čia rašo neigiamą komentarą.
Aš senas ligonis, teko lankytis pas daugelį specialistų ir tikrai yra ne vienas geras daktaras tokiu būdu pamirštas.

2017-06-27, 22:49 | IP: 78.61.89.214

2015-07-10, 07:28 | IP: 213.226.169.29

Daktare jauna,zavi ir rupestinga..Zinoma kaip ir kiekvienamzmogui yra kur dar patobulet...Rekomendavau giminaiciams ir draugams nes tikrai verta apsilankyt..

2011-12-11, 18:47 | IP: 78.61.76.57

Su šia gydytoja susidūriau ligoninėje kaip su pavaduojančia mano pagrindinį gydytoją. Patiko man jos rūpestingumas, jumoro jausmas, paprastumas bendraujant, nebijant garsiai su ligoniu aptarti situaciją klausinėjant ir priimant sprendimus dėl gydimo, o ne laukiant ką ligonis papasakos, nes būni pasimetes ir nežinai kas yra svarbu pasakyti. Blogiausiai būna tai, kai tave kiai kurie gydytojai apžiūri ir nieko nepasako, tada lieki nežinioje.
Linkiu gerb. Editai toliau išlikti tokiai paprastai, profesionaliai ir prieinamai, nepritrūkti kantrybės. Sveikatos ir pasisekimo ne lengvame darbe. Pagarbiai Rasa, Tauragė.

2009-11-03, 16:11 | IP: 195.182.82.229

Gydytoja p. Edita Kregždienė turbūt daugeliui gydytojų reikėtų pasimokyti iš jos kaip kultūringai gražiai ir maloniai reikia atlikti konsultacijas, gydyti ir išsamiai ir aiškiai neįžeidžiant pateikti paciento esančios būklės rezultatus. Sėkmės Jums gydytoja.

2009-04-01, 15:49 | IP: 85.232.128.51

jauna gydytoja, bet nustebino, savo profesionalumu, labai graziai bendrauja su ligoniais. 40

2007-10-18, 17:42 | IP: 193.219.77.211

Ši gydytoja išsiskiria iš savo kolegų tarpo neabejingumu pacientui ir jo ligai.
Tik gerb. Kregždienės dėka, aš praėjau pakartotiną tyrimą, kur man buvo diagnozuota rimta liga ankstyvoje stadijoje, nors kiti gydytojai teigė, kad tos ligos nėra. Ačių p. Editai. Pagarbiai J. D. Klaipėda.