Pacientai, kurie rekomenduoja Narūnas Porvaneckas, %

Išduota: 2009-06-10, Nr. MPL-15020, Galiojanti

Nesidomėjo

2020-01-13, 19:38 | 1

GERB PROFESORIUS PURVANECKAS KEITE MAN 2KLUBO SA NARIUS DEL ARTROZES KADANGI BUVAU PATENKINTA PO PIRMOS OPERACIJOS LAUKIAU PAS GERB PROFESORIU ANTROS PASISEKE PUIKIAI VAIKSTAU IR NESKAUDA JOKIU PROBLEMU JAU2METAI PO ANTROS OPERACIJOS PUIKUS SPECIALISTAS DZIAUGIUOSI KAD PROF PURVANECKA PASIRINKAU REKOMENDUOCIAU DUOK DIEVE JAM GEROS SVEIKATOS

2019-11-18, 21:18 | 1

Labai kultūringas, mandagus, šiltas, dėmesingas ligoniui Gydytojas. Turintis gerą humoro jausmą. Puikiai atliko kelio sąnario operaciją, skyrė daug dėmesio po operacijos, išsamiai paaiškino, kaip turiu elgtis pooperaciniu laikotarpiu. Po 11 metų skausmo, nors po operacijos praėjo tik 5 mėnesiai, puikiai vaikštau. Už tai labai dėkinga Gydytojui.

2019-11-16, 08:49 | 1

Rašau savo anytos vardu. Prieš daug metų gydytojas jai keitė abiejų kelių sąnarius, taip dovanodamas gyvenimo kokybę. Mes visuomet būsime Gydytojui dėkingi už puikiai atliktas operacijas. Nuoširdus gydytojo bendravimas prieš ir po operacijų, jumoro jausmas ir optimizmas labai padėjo.

2019-11-10, 17:37 | 1

Du metus bendravau su profesorium - operacijos, konsultacijos. Darbas ten be galo sunkus, stresas visiems ištisai, konfliktai neišvengiami. Nežinau jų ,,virtuvės”, bet prie ligonių niekada nemačiau, kad profesorius elgtųsi netinkamai su kolektyvu. Labai gaila to jauno žmogaus, bet nemanau, kad tai vienintelė priežastis, juk yra išeičių... Negalima taip teisti profesoriaus. Šitiek išgelbėjo žmonių. Niekada nemačiau nemandagaus. Po operacijų daug bendravom, visada nuteikdavo optimistiškai. Mažai Lietuvoje tokių profesionalų. Dabar tik visi pamatė patyčias, o, kad per žinias kasdien tyčiojasi seimūnai vienas iš kito viešai, nematote? Baikim būti teisėjais ir advokatais nieko nežinodami.

2019-11-10, 00:56 | 1

N. Porvaneckas puikus gydytojas ir vadovas. Jis korektiškai elgiasi su ligoniais, rezidentais ir kitu personalu. Gydžiausi ten 2018 m. vasario ir birželio mėn., daug kartų buvau priėmime pas profesorių, kur jis dirbo kartu su rezidentais, mačiau jį darbo su studentais metu. Jokio netakto ar patyčių. Tai kvalifikuotas gydytojas ir inteligentiškas žmogus. Nereikia profesoriaus smerkti ir teisti, teisiškai jo kaltė neįrodyta, o atleidus profesorių ligoniai praras nuostabų specialistą. Pas ką kreipsimies bėdai ištikus? Aš dėkoju profesoriui už gydymą, nes galiu vaikščioti tik jo dėka.

2019-11-04, 19:08 | 1

Nuostabus gydytojas, visada pasirengęs padėti, žmoniškai paaiškinti, nėra jokių barjerų su juo kalbantis apie sveikatą, ligą. Nustebino jo eruditas, pagarba pacientui, kompetencija, bendravimas.
Susidarė labai gera nuomonė apie jo elgesį ir bendravimą su savo kolegomis gydytojais ir žemesniu personalu. Labai atsakingas ir patikimas gydytojas.
Nuoširdžiai esu dėkinga profesoriui, linkiu jam dvasios stiprybės ir sveikatos.

2019-10-28, 22:18 | 1

Super gydytojas! Nors ir chirurgas, bet padėjo net neoperuodamas! Kiekvienam rekomenduoju. Super žmogus, dalykiškas, aiškus, tiesus.

2019-04-27, 13:03 | 4

Puikus specialistas, atliko abieju kelio san endoprotezavimo operacijas. Malonus, konkretus, nedaugzodziauja, bet tiksliai viska nurodo, ko negalima daryti, o kokius judesius galima atlikti po operacijos. Po operaciju jokiu salutiniu reiskiniu, esu labai dekinga siam profesoriui! Per konsultacijas greitai ir tiksliai nustate problemas ir diagnozavo ligas. Sekmes siam puikiam specialistui!

2017-05-26, 13:16 | IP: 78.60.200.71

Pats geriausias ir nuosirdziausias daktaras, koki teko sutikti per visa savo gyvenima. Dar reiktu paieskot tokiu zmoniu!

2016-10-26, 04:55 | IP: 78.58.232.61

Mane profesorius operavo 2010m.. Esu be galo dėkinga jam, nes po klubo sąnario operacijos jaučiuosi labai gerai jau 6 metai. Kadangi nebuvau tradicinė pacientė, o turėjau rimtesnių sveikatos problemų, tad esu labai laiminga, kad viskas taip puikiai pavyko. Tai tikrai dėka profesoriaus profesionalumo. Linkiu jam kuo stipriausios sveikatos, darbingų akimirkų ir šeimyninės laimės.

2016-02-15, 09:06 | IP: 78.56.50.55

Profesionalas, išmanantis savo sritį, puikiai atliekantis endopotezavimo operacijas.

2015-02-28, 18:48 | IP: 188.69.211.190

PROFESIONALAS!!!

2014-11-30, 20:50 | IP: *.*.*.*

2014-06-26, 13:21 | IP: 82.135.195.148

Labai profesionalus gydytojas. ŽMOGUS. Kreipėmės į jį beviltiškoje situacijoje, beveik be vilties pasveikti. Ir ką gi - gyvename pilnavertį gyvenimą.

2012-03-28, 09:57 | IP: 84.32.220.209

Labai profesionalus gydytojas, sakyčiau savo reikalo GURU. Į visus (su liga susijusius) klausimus atsako aiškiai ir išsamiai. Dėmesingas, pastebi problemas į kurias aš dar dėmesio nekreipčiau.
Man labiausiai patiko tai, kad paaiškina ne tik kas yra, bet ir kodėl tai yra, ir paaiškina taip, kad net ir man, kvailiui, aišku. Linkiu sėkmės