Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Narūnas Porvaneckas, %

Licencijos

Gydytojas ortopedas traumatologas

Išduota: 2009-06-10, Nr. MPL-15020, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

44.9% Complete
2.2

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

61.1% Complete
3.1

Diagnozavo tik dalį problemos

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

57.6% Complete
2.9

Išgydė tik dalį problemos

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

58.1% Complete
2.9

Iš esmės atsakė, bet ne išsamiai

Ar skyrė pakankamai laiko?

56.5% Complete
2.8

Įvertino tai kas būtina, bet plačiau nesigilino

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

45.7% Complete
2.3

Nesidomėjo

Kaip vertinate paslaugų kainas?

58.8% Complete
2.9

Kaina atitiko paslaugos kokybę

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-11-10, 17:37 | 1

Du metus bendravau su profesorium - operacijos, konsultacijos. Darbas ten be galo sunkus, stresas visiems ištisai, konfliktai neišvengiami. Nežinau jų ,,virtuvės”, bet prie ligonių niekada nemačiau, kad profesorius elgtųsi netinkamai su kolektyvu. Labai gaila to jauno žmogaus, bet nemanau, kad tai vienintelė priežastis, juk yra išeičių... Negalima taip teisti profesoriaus. Šitiek išgelbėjo žmonių. Niekada nemačiau nemandagaus. Po operacijų daug bendravom, visada nuteikdavo optimistiškai. Mažai Lietuvoje tokių profesionalų. Dabar tik visi pamatė patyčias, o, kad per žinias kasdien tyčiojasi seimūnai vienas iš kito viešai, nematote? Baikim būti teisėjais ir advokatais nieko nežinodami.

2019-11-10, 00:56 | 1

N. Porvaneckas puikus gydytojas ir vadovas. Jis korektiškai elgiasi su ligoniais, rezidentais ir kitu personalu. Gydžiausi ten 2018 m. vasario ir birželio mėn., daug kartų buvau priėmime pas profesorių, kur jis dirbo kartu su rezidentais, mačiau jį darbo su studentais metu. Jokio netakto ar patyčių. Tai kvalifikuotas gydytojas ir inteligentiškas žmogus. Nereikia profesoriaus smerkti ir teisti, teisiškai jo kaltė neįrodyta, o atleidus profesorių ligoniai praras nuostabų specialistą. Pas ką kreipsimies bėdai ištikus? Aš dėkoju profesoriui už gydymą, nes galiu vaikščioti tik jo dėka.

2019-11-04, 19:08 | 1

Nuostabus gydytojas, visada pasirengęs padėti, žmoniškai paaiškinti, nėra jokių barjerų su juo kalbantis apie sveikatą, ligą. Nustebino jo eruditas, pagarba pacientui, kompetencija, bendravimas.
Susidarė labai gera nuomonė apie jo elgesį ir bendravimą su savo kolegomis gydytojais ir žemesniu personalu. Labai atsakingas ir patikimas gydytojas.
Nuoširdžiai esu dėkinga profesoriui, linkiu jam dvasios stiprybės ir sveikatos.

2019-10-28, 22:18 | 1

Super gydytojas! Nors ir chirurgas, bet padėjo net neoperuodamas! Kiekvienam rekomenduoju. Super žmogus, dalykiškas, aiškus, tiesus.

2019-10-28, 17:29 | 1

Geras gydytojas tai ne tas, kuris tik skalpeli rankoje laikyti moka, bet tas, kuris atjaucianciai ir zmogiskai elgiasi tiek su pacientais, tiek su savo kolegomis!