Pacientai, kurie rekomenduoja Narūnas Porvaneckas, %

Išduota: 2009-06-10, Nr. MPL-15020, Galiojanti

2019-04-27, 13:03 | 4

Puikus specialistas, atliko abieju kelio san endoprotezavimo operacijas. Malonus, konkretus, nedaugzodziauja, bet tiksliai viska nurodo, ko negalima daryti, o kokius judesius galima atlikti po operacijos. Po operaciju jokiu salutiniu reiskiniu, esu labai dekinga siam profesoriui! Per konsultacijas greitai ir tiksliai nustate problemas ir diagnozavo ligas. Sekmes siam puikiam specialistui!

2017-05-26, 13:16 | IP: 78.60.200.71

Pats geriausias ir nuosirdziausias daktaras, koki teko sutikti per visa savo gyvenima. Dar reiktu paieskot tokiu zmoniu!

2016-11-18, 12:59 | IP: *.*.*.*
2016-10-26, 04:55 | IP: 78.58.232.61

Mane profesorius operavo 2010m.. Esu be galo dėkinga jam, nes po klubo sąnario operacijos jaučiuosi labai gerai jau 6 metai. Kadangi nebuvau tradicinė pacientė, o turėjau rimtesnių sveikatos problemų, tad esu labai laiminga, kad viskas taip puikiai pavyko. Tai tikrai dėka profesoriaus profesionalumo. Linkiu jam kuo stipriausios sveikatos, darbingų akimirkų ir šeimyninės laimės.

2016-02-15, 09:06 | IP: 78.56.50.55

Profesionalas, išmanantis savo sritį, puikiai atliekantis endopotezavimo operacijas.

2015-02-28, 18:48 | IP: 188.69.211.190

PROFESIONALAS!!!

2014-11-30, 20:50 | IP: *.*.*.*
2014-06-26, 13:21 | IP: 82.135.195.148

Labai profesionalus gydytojas. ŽMOGUS. Kreipėmės į jį beviltiškoje situacijoje, beveik be vilties pasveikti. Ir ką gi - gyvename pilnavertį gyvenimą.

2012-03-28, 09:57 | IP: 84.32.220.209

Labai profesionalus gydytojas, sakyčiau savo reikalo GURU. Į visus (su liga susijusius) klausimus atsako aiškiai ir išsamiai. Dėmesingas, pastebi problemas į kurias aš dar dėmesio nekreipčiau.
Man labiausiai patiko tai, kad paaiškina ne tik kas yra, bet ir kodėl tai yra, ir paaiškina taip, kad net ir man, kvailiui, aišku. Linkiu sėkmės

2012-02-22, 15:45 | IP: 85.206.69.205

profesionalus ir labai rupestingas gydytoja