Pacientai, kurie rekomenduoja Rolandas Gerbutavičius, %

Gydytojas hematologas

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-00845, Galiojanti

Gerbutavičius Rolandas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Gerbutavičius Rolandas?

2017-06-22, 02:19 | 1

Nuoširdžiai dėkinga šiam gydytojui už profesionalumą, jautrumą ir suteiktą džiaugsmą. Vyrui buvo diagnozuota IV stadijos limfoma. Padėtis buvo beviltiška. Šio gydytojo ir viso Hematologijos skyriaus personalo dėka, mes džiaugiamės gyvenimu. Ačiū, Daktare!

2017-03-08, 16:25 | IP: *.*.*.*
2016-01-15, 15:08 | IP: 78.62.36.191

Kai po PET tyrimo visi gydytojai, pakraupę nuo diagnozės nenorėjo net žiūrėti į akis, šis gydyojas, neatidėliodamas ir nesvarstydamas, ir nepaisydamas gydymo ir medikamentų brangumo puolė į kovą su siautėjančia ligos šmėkla. Tik šio fantastiško DAKTARO profesionalumo ir gerumo dėka liga labai nenoriai, bet traukiasi. Ačiū, Daktare, jei į šį žodį gali tilpti viskas, ką jaučiu. Tik Jums dėkingas už gyvenimą.

2014-11-04, 14:31 | IP: 193.219.163.165

Padarė viską, ką galėjo, kad sugrąžintų sveikatą ir normalų gyvenimą, šiam gydytojui esu be galo dėkinga. Dabar galiu džiaugtis, jog esu sveika, ir netgi galiu pamiršti, kad turėjau didelių problemų. Liksiu dėkinga iki gyvenimo pabaigos :)

2014-04-07, 11:38 | IP: 78.62.1.98

Nežinau, bet kaip Gydytojas manau yra gan profesionalus, bet kažko neišsako, bandau eiti pas kitą.

2014-03-24, 10:46 | IP: *.*.*.*

2014-02-12, 13:25 | IP: 88.119.128.67

As nesu paciente. Mano drauge siuo metu pas ji gydosi. Is jos girdejau tik pacius geriausius atsiliepimus apie gerb. Rolanda Gerbutaviciu. Laikau kumscius, kad mano drauge pasveiktu ir tikiu, kad sis gydytojas jai gali padeti. Linkiu sekmes, stiprybes ir stebuklo!

2013-10-15, 10:57 | IP: 94.244.81.114

Nuostabus savo srities profesionalas, teko skyriuje gulėti keletą kartų, padarė viską, kad nustatytų tikslią diagnozę, labai esu jam už tai dėkinga, už rūpestį, atsidavimą, palaikymą, tai matosi iš jo akių, nereikia net žodžių. Vertas būti ten kur yra ir dar daugiau. Sėkmės didelio ištvermingumo ir kantrybės reikalaujančiame darbe.

2013-04-23, 19:15 | IP: 78.56.254.238

Šis gydytojas mane gydo jau daug metų. AČIŪ jam didžiulis, galima sakyti, ištraukė mane iš beviltiškos situacijos. Labai užsiėmęs, tad gali pasirodyti, kad nenoriai bendrauja. Bet per tiek metų jau žinau, kad jis vistiek padarys viską, ką reikia :)

2013-02-04, 15:41 | IP: 78.58.83.177

Geras, rupestingas gydytojas, nors niekada nenesiau jokiu "dovanu".