Pacientai, kurie rekomenduoja Rolandas Gerbutavičius, %

Gydytojas hematologas

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-00845, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2.4

Laukiau nuo 15 min iki 30 min

2023-09-26, 11:27 | Registruotas lankytojas 6

Esu kaip dukra labai dėkinga šiam gydytojui. Su juo susipažinau, kai tėčiui buvo diagnozuota reta pasaulyje liga Ameloidose. Per visą, pusės metų gydymo laikotarpį ir buvimą ligoninėje, jis domėjosi visais įmanomais gydymo būdais, visada rasdavo galimybę priimti į ligoninę. Dažnai stebėjo jo būklę darė tyrimus. Ateidavo į palatą ir asmeniškai tėčio klausdavo kaip jis jaučiasi. Visada su atjauta palaikydavo ir su šypsena linkėdavo stiprėti, uždėdamas tėčiui ranką ant peties. Puikus gydytojas kaip specialistas ir geros širdies žmogus. Drąsiai rekomenduoju.

2022-07-11, 21:30 | Registruotas lankytojas 8

Tai Gydytojas iš Didžiosios raidės-puikus specialistas, nuostabus Žmogus, jau 10 metų besirūpinantis mano Tėvelio sveikata. Didžiausia pagarba ir neįkainojamas dėkingumas, Jums Gydytojau!

2022-07-11, 21:30 | Registruotas lankytojas 8

2021-12-09, 11:47 | Registruotas lankytojas 1

Ką Gaudote Tokių Klausimų??? Man nebepatinka pildyti Jūsų anketą.

O Gydytojui dovanoju "savo širdį ir gyvenimą, meilę už išgelbėtą mano gyvybę", už galimybę matyti kaip auga mano dukrytė, ji buvo vos 6/7mėn. Jai jau 22 emtai ir aš jau tampu močiute.

2021-02-19, 15:50 | Registruotas lankytojas 3

Geras savo srities specialistas, profesionalas. Gydytojas labai komunibilakus, nuoširdus, dėkingas Jam už rūpestį ir atsidavimą.
Aivaras

2017-06-21, 23:19 | Registruotas lankytojas 6

Nuoširdžiai dėkinga šiam gydytojui už profesionalumą, jautrumą ir suteiktą džiaugsmą. Vyrui buvo diagnozuota IV stadijos limfoma. Padėtis buvo beviltiška. Šio gydytojo ir viso Hematologijos skyriaus personalo dėka, mes džiaugiamės gyvenimu. Ačiū, Daktare!

2016-01-15, 13:08 | IP: 78.62.36.191

Kai po PET tyrimo visi gydytojai, pakraupę nuo diagnozės nenorėjo net žiūrėti į akis, šis gydyojas, neatidėliodamas ir nesvarstydamas, ir nepaisydamas gydymo ir medikamentų brangumo puolė į kovą su siautėjančia ligos šmėkla. Tik šio fantastiško DAKTARO profesionalumo ir gerumo dėka liga labai nenoriai, bet traukiasi. Ačiū, Daktare, jei į šį žodį gali tilpti viskas, ką jaučiu. Tik Jums dėkingas už gyvenimą.

2014-11-04, 12:31 | IP: 193.219.163.165

Padarė viską, ką galėjo, kad sugrąžintų sveikatą ir normalų gyvenimą, šiam gydytojui esu be galo dėkinga. Dabar galiu džiaugtis, jog esu sveika, ir netgi galiu pamiršti, kad turėjau didelių problemų. Liksiu dėkinga iki gyvenimo pabaigos :)

2014-04-07, 08:38 | IP: 78.62.1.98

Nežinau, bet kaip Gydytojas manau yra gan profesionalus, bet kažko neišsako, bandau eiti pas kitą.

2014-02-12, 11:25 | IP: 88.119.128.67

As nesu paciente. Mano drauge siuo metu pas ji gydosi. Is jos girdejau tik pacius geriausius atsiliepimus apie gerb. Rolanda Gerbutaviciu. Laikau kumscius, kad mano drauge pasveiktu ir tikiu, kad sis gydytojas jai gali padeti. Linkiu sekmes, stiprybes ir stebuklo!

2013-10-15, 07:57 | IP: 94.244.81.114

Nuostabus savo srities profesionalas, teko skyriuje gulėti keletą kartų, padarė viską, kad nustatytų tikslią diagnozę, labai esu jam už tai dėkinga, už rūpestį, atsidavimą, palaikymą, tai matosi iš jo akių, nereikia net žodžių. Vertas būti ten kur yra ir dar daugiau. Sėkmės didelio ištvermingumo ir kantrybės reikalaujančiame darbe.

2013-04-23, 16:15 | IP: 78.56.254.238

Šis gydytojas mane gydo jau daug metų. AČIŪ jam didžiulis, galima sakyti, ištraukė mane iš beviltiškos situacijos. Labai užsiėmęs, tad gali pasirodyti, kad nenoriai bendrauja. Bet per tiek metų jau žinau, kad jis vistiek padarys viską, ką reikia :)

2013-02-04, 13:41 | IP: 78.58.83.177

Geras, rupestingas gydytojas, nors niekada nenesiau jokiu "dovanu".

2012-08-21, 08:38 | IP: 88.119.190.198

Ismano savo sriti. Skyriuje betvarke, vadovas gal geras gydytojas, bet administratorius ne koks

2012-01-30, 08:14 | IP: 195.182.86.140

Nežinau ar prieš 6 mėn. galėjau papulti pas geresnį ir jautresnį gydytoją kaip gerb. R.Gerbutavičius. Nedavus jokio kyšio !!!!!!! (kaip daug kas galvoja) visais turimais Lietuvoje laboratoriniais tyrimais buvau patikrinta. Džiugu, kad yra tokių dorų ir savo darbui atsidavusių medikų. Žinoma, rasta liga nedžiugina, bet žinau, kad patekau į geras rankas. Tikiuosi, kad bendrom jėgom ligą pristabdysim. Sveikatos ir ištvermės Jums gydytojau.

2012-01-15, 16:35 | IP: 78.62.134.146

Jau ketvirtus metus gydausi pas šį ypatingu profesionalumu pasižymintį daktarą. Ačiū už išgelbėtą gyvybę ir galimybę ne tik gyventi, bet ir dirbti.
Sėkmės Jums, Daktare!

2011-11-25, 18:24 | IP: 85.255.57.9

Aš labai seniai lankiausi 2009 m. pradžioje pas šį gydytoją, bet dar ir šiandien prisimenu kaip nuoširdų, mokantį bendrauti gydytoją. Gal kartais mums patiems, ligoniams, nereikia tikėtis stebuklų, nes gydytojai ne dievai. O gal ir bendrauti reikia pasimokyti?..

2011-08-19, 16:47 | IP: 77.90.115.89

šis gydytojas tikrai atsidavęs savo darbui. o kaip skaiciau viename komentare, kad žiovavo, tai manau nuo didelio darbo krūvio, gydytojas dirba konsultacineje poliklinikoje ir ligonineje. nuo pusantros paros darbo manau daugumas ne tik žiovautų, bet ir miegotų darbo vietoje.SĖKMĖS IR KANTRYBĖS jŪSŲ DARBE.

2010-06-30, 20:48 | IP: 78.62.85.93

Gal ir daug žino , bet bendrauti sunku. Daug kalbų bet kaip padėti ligoniui turėjau sužinoti pati.

2009-08-26, 18:38 | IP: 78.57.30.189

Ypatingai atsidaves savo darbui daktaras, net kai beviltiska situacija, iesko iseities, padeda nenuleisti ranku...

2009-01-21, 18:01 | IP: 78.63.235.118

Tai išties puiki asmenybė puikus žmogus,puikus gydytojas,žodžiu patys nuoširdžiausi žodžiai Jums gydytojau nuo manęs ir mano mamos. Stiprybės Jums ir sveikatos.

2009-01-19, 09:42 | IP: 78.63.239.34

Tai daktaras, kuriam rūpi kiekvienas ligonis. Yra puikus specialistas, visada ieško paties geriausio gydymo varianto.
Nesistengia ligonio užliūliuoti žodžiais, imasi konkrečių veiksmų. Matau, kaip jam profesionalumo pavydi kolegė, kuri jau niekad to nepasieks. Ji temoka tik lakstyt, sklaidytis ir vaidint specialistę.

2008-12-30, 04:06 | IP: 78.63.239.34

Tai puikus specialistas ir ŽMOGUS. Jam rūpi kiekvienas ligonis. Visada geros nuotaikos, dėmesingas. Pas jį gydausi nuo rugsėjo mėn., esu labai dėkinga gydytojui, o taip pat puikiai dirbančiai jo rezidentei Erminai Valikonytei. AČIŪ jums mielieji.