Pacientai, kurie rekomenduoja Natalja Rostova, %

Gydytojas dermatovenerologas

Išduota: 2005-01-05, Nr. MPL-05998, Galiojanti

2019-07-16, 09:41 | 1

Bijojau eiti po tiek neigiamų atsiliepimų. Nesuprantu kas tiems lietuviams nuolat negerai. Gydytoja tikrai puiki, maloni, su šypsena. Į viską atsako konkrečiai, greitai, pažiūri ir iš karto mato problemą. Nesicackina, tokia ir turi būti gydytoja. Davė siuntimą ir liepė paskambinti po apsilankymo pas kitą specialistą.

2019-04-18, 09:34 | 1

Nežinau kodėl tiek neigiamų atsiliepimų, mano nuomone N. Rostova puiki gydytoja, savo dalyko specialistė, pasako viską taip kaip yra be jokių žodžiu viniojimų į vatą, kas mano nuomonė yra tik pliusas.

2019-04-17, 15:27 | 4

Konkreti ir maloni gydytoja. Nėra tą kur meilikauja ar bando įtikti, žmogus dirbą savo darbą ir tiek. Atsakė į visus man rūpimus klausimus, apžiūrėjo ir papasakojo kaip toliau elgtis. Neturiu jokių priekaištų.

2019-04-16, 08:09 | 1

Sveiki
labai nusivyliau sita gydytoja, buvom su vaiku, del neaiskios kilmes daryniu ant pedu /nezinojom ar tai karpos, ar nuospaudos.Gydytoja diagnozavo kad tai karpos, israse acetocaustinum, pradejom gydyma, bet bukle tik blogejo, is mazulyciu dariniu, prasidegino iki didelio isdeginto odos ploto.......vaikas negalejo vaikscioti, kraipe kojas, nes negalejo atsistoti pilnai, pradejau ieskot kitu gydymo metodu nuo KARPU, isbandziau kitas priemones, bet tik blogejo. Susiradau kita gydytoja Jona Lauraiti-nuejom privaciai, diagnozavo NUOSPAUDAS. Labai gaila, kad nepaskaicius atsiliepimu nuvedziau vaika pas nekompetetinga gydytoja, labai gaila kad 4 men gydziau vaika ne nuo to ko reikia, manau jejgu butu iskarto diagnozavus kad tai nuospaudos- butume neprieje iki tokiu kanciu

2019-03-27, 10:12 | 1

Хороший врач. Коротко по существу.

2018-04-23, 18:48 | 1

Priėmimas ir apžiūra vyko lygiai dvi minutes. Tik parodžius bėrimo vietą (tuo metu bėrimas buvo ne visai aktyvus) gydytoja nustatė kontaktinį dermatitą ir liepė nukarpyt rūbų etiketes. Ant lapuko surašė drėkinamųjų kremų pavadinimus ir taip iššvaistė mano tris savaites laukimo vizitui pas ją. Nepasiūlė jokių tyrimų išsiaiškinimui kam tiksliau alergizuoja oda. Taip ir likau be etikečių ir su kremukais už 20e :) kaip bėrė taip ir beria.

2018-03-30, 14:32 | 1

Nereali, 20m niekas neisgyde spuogu, rekomenduoju vsiiems draugam , giminems, jus nereali, GYdytoja!

Irma Valančienė!

2018-03-29, 10:39 | 6

Prisiskaicius kruva neigiamu atsiliepimu, vengiau eiti pas sia gydytoja. Bet nuejus likau patenkinta. Labai konkreti, imasi veiksmu, suteikia informacijos, netyli ir nemekena, kaip kai kurios. Jauciasi, kad zmogus patyres ir dirba savo darba, o ne miega. Buvau del dvieju problemu, keliskart,suteike aiskumo, palengvino situacija. Vertinu teigiamai.
del kitu atsiliepimu apie gydyma sunku gincytis, bet kas liecia bloga bendravima - visiska netiesa - gydytoja atvira ir draugiska, patarianti. tokiu nera daug

2018-03-28, 10:18 | 7

Gydytoja nepripažino mano ligos (veido srityje), pasišaipė ir išrašė siuntimą toliau nuo savęs. Kreipiausi į kitą daktarą, nustatė diagnozę, gavau gydymą, liga tapo valdoma.
nesuprantu, kaip tokie žmonės iš vis dirba gydytojais ir už ką gauna atlyginimą

2017-04-10, 21:36 | 1

Ieškojau privataus patirusio gydytojo dermatovenerologo ir radau Nataliją Rostovą per givenda.lt.Greitai užsirašiau priėmimui.Gydytoja padarė visus tyrimus ir paskyrė gydymą.Esu patenkintas gydymo rezultatais.
Dėkoju Natalijai Rostovai.