Pacientai, kurie rekomenduoja Birutė Triaušienė, %

Išduota: 2004-11-30, Nr. MPL-04049, Galiojanti

2019-04-09, 20:04 | 1

Nuoširdi, dėmesinga ir kompetentinga gydytoja.

2018-10-10, 20:49 | 1

Šiai gydytojai jaučiu didelę pagarbą kaip specialistei ir kaip nuostabiam žmogui. Būtent dėl jos (kadangi labai rekomendavo artimi žmonės) pakeičiau savo polikliniką. Nenusivyliau ir jau daug metų pas ją gydausi. Gerb. B. Triaušienė visada priima šiltai ir rūpestingai. Labai gerai įsigilina, atsako į klausimus, išsamiai paaiškina. Pasako tiesiai, konkrečiai ir aiškiai, net nebereikia perklausinėti, kad suprastum, iš k. viskas aišku. Labai ja pasitikiu kaip puikia specialiste. Deja, teko patirti nemažai sunkumų dėl sveikatos, bet jos dėka, dabar esu sveika ir stipri! Žinau, kad bet kada galiu į ją kreiptis patarimo, pagalbos, paguodos. Ji yra būtent tokia gydytoja, kokią visi ir įsivaizduojame, kad turėtų būti. Ačiū Jums, linkiu kuo didžiausios sėkmės, sveikatos ir kantrybės!

2018-07-03, 09:06 | 6

Nuostabi gydytoja! Konkreti, maloni ir rūpestinga. Viską išsamiai paaiškina, išklauso, nenumoja ranka į nusiskundimus - padaro viską kad žmogus patektų pas specialistus, esant reikalui kuo skubiau. Kuo daugiau tokių gydytojų!

2018-02-15, 14:58 | 1

Jau nerekomenduoju šios gydytojos. Neperspėjo, bet išrašė antibiotikus. Antibiotikų kursas 10 dienų, ji davė biliutenį 4 dienoms ir pasakė, jeigu pasveiksiu, galiu neateiti uždarinėti biliutenį. Tai pasityčiojimas. Koks pasveikimas per 4 dienas, jeigu kursas - 10 dienų?
Telefonu biliutenio neduoda, nors ministras paskelbė duoti, aplamai ragelio nekelia.

2017-11-03, 15:41 | IP: 81.29.25.155

Profesionali ir konkreti gydytoja. Kalba trumpai bei aiškiai, be jokių skrupulų ir meilikavimo.
Alfredas

2017-04-08, 15:40 | IP: 78.61.199.24

Esu girdėjusi, kad vien po pokalbio su geru gydytoju, ligonis pasijaučia geriau. Būtent taip galiu įvertinti gydytoją B.Triaušienę.Jinai rūpestinga, įsiklausanti, nuoširdi ir mano manymu, tikrai gera savo srities specialistė. Ačiū jums, daktare.

pacientė Natalija Dabužinskienė

2017-04-06, 02:56 | 4

Puiki daktarė. Kompetentinga, patikima ir supratinga. Visada maloniai bendrauja, stengiasi padėti kiekvienoje situacijoje, skubiais klausimais pataria telefonu, priima net savo pietų pertraukos metu. Geriausia šeimos gydytoja. Nuoširdus Jums AČIŪ!

2016-12-09, 14:39 | IP: 81.7.79.122

Aš esu Stanislava Naimavičienė, senamiesčio poliklinikos filialas, mano šeimos gydytoja B. Triaušienė. Aš esu labai patenkinta savo gydytoja Birute Triaušiene. Ji visada mane bei mano sergančius šeimos narius supranta, išklauso. Ligų turiu nemažai, tenka lankytis dažnai, ir visad iš jos kabineto išeinu patenkinta. Ačiū Gerb. daktare Birute Triaušiene. Labai ačiū.

2016-03-12, 20:28 | IP: 84.46.251.87

kaip specialistė - tikrai gera, tačiau... šios gydytojos darbas dažnai priklauso nuo jos nuotaikos. Pastaruoju metu ji skubanti, mažokai dėmesio skiria pacientui, o už durų visuomet susidaro eilutė,

2016-02-02, 11:53 | IP: 84.15.181.186

Nuostabus žmogus ir puiki gydytoja. Būtų taip gera, jei tokių gydytojų būtų kuo daugiau!