Pacientai, kurie rekomenduoja Rasa Černiauskienė, %

Gydytojas otorinolaringologas

Išduota: 2009-02-13, Nr. MPL-12333, Galiojanti

2019-06-08, 00:27 | 3

Mano patirtis su šia gydytoja nebuvo sėkminga. Kreipiausi pas gydytoja dėl atsiradusio darinuko nosyje, kuris trukdė kvėpuoti. Kadangi, laukiausi gydytoja pasakė, jog šiuo metu nieko daryti negalima ir reikalinga operacija su bendra nejautra. Po keliu dienu dalį darinio nuo intensyvaus pūtimo tiesiog išpūčiau, o vėliau kita gydytoja pašalino likusia be jokiu nuskausminamuju. Pati konsultacija taip pat nebuvo išsami, nesistengta įsigilinti į problema ir bent kiek palengvinti padėties.

2019-04-30, 22:15 | 1

Turėjo operuoti Santariškėse sinusus kitas gydytojas, bet kažkaip staiga ryte jis jau nebegalėjo, tai sako, kad R. Černiauskienė dabar išoperuotų, arba kitą dieną jis. Pasirinkau tą pačią dieną. Išsamiai išklausinėjo apžiūros kabinete, buvo maloni, skyrė tikrai pakankamai laiko, tačiau paskui po apžiūros pasakė, jog eičiau į palatą ir jog ji ateis tuoj ten dar pasišnekėti... Buvau nusprendęs nieko neduoti ir nieko nedaviau. Išoperavo. Po operacijos, kai vos prabudau, atėjo paklausė kaip aš, pakėliau ranką, nes dar viskas sukosi, ir išėjo. Daugiau jos ir nebemačiau. Po operacijos pusės uoslės netekau, dvi savaitės su plyštančia galva gulėjau, bet čia juk visaip gali būti. ESMINIS DALYKAS, jog problema liko, todėl važiavau į privačią kliniką, kurioje po tyrimų, daktaras, taip pat operuojantis Santariškėse, buvo, sakyčiau, sukrėstas, nes net mikčioti pradėjo, negalėdamas paaiškinti, kodėl R. Černiauskienė nepadarė to, ką galėjo/turėjo padaryti... Diagnozė - reikės kitos sinusų operacijos.

Žmonėms, kurie norės/turės operuotis pas šią gydytoją, tikrai siūlau labai gerai pagalvoti. Nors, kai ji operavo mano močiutę, močiutę ryte vakare aplankydavo, bet močiutė laiko patikrintais metodais naudojosi... :) Gal kaip specialistė ir gera, kompetentinga, bet žmogiškumo, mano atveju, tiesiog pritrūko.

2019-04-03, 23:21 | 1

Super gydytoja! Aiskiai ir konkreciai! Nusiunte pas kitus specialistus reikiama linkme

2018-11-06, 18:53 | 2

Nedaro jokių tyrimų, maždaug iš oro pasako diagnozę, bendravime nėra itin maloni

2018-08-25, 13:58 | 1

Šių metų liepos 20d. gydytoja atliko nosies pertvaros operaciją. Noriu padėkoti už puikiai atliktą operaciją. Gydytoja konkreti,pasitikinti savimi ir aišku profesionali!Ačiū Jums dar kartą.

2017-05-10, 00:05 | IP: *.*.*.*
2016-07-31, 12:51 | IP: 78.60.204.235

Puiki Dievo siųsta gydytoja. Rekomenduoju visiems.

2016-04-29, 11:12 | IP: 193.203.196.117

Patiko gydytojos humoro jausmas. Po apžiūros pasidarė aišku, kad gydytoja tikrai patyrusi. Operacijos metu buvau ramus. Dabar ramiai sau gyju namuose. Gyjimas vyksta tiksliai taip, kaip gydytoja ir nupasakojo.

2016-03-10, 10:33 | IP: 188.69.196.108

Puiki, kompetetinga gydytoja.

2015-06-18, 13:43 | IP: 88.223.2.2

Paskutiniom dienom pakeite turiejusi mane operuoti gydyją, labai del to jaudinausi. Operuot paskyre gyd. Rasa Černiauskienę. Esu savaite po operacijos. Labai patenkinta gydyjos darbu, buvau tikrai tinkamai operuota ir priziurieta. Rekomenduoju!!!