Pacientai, kurie rekomenduoja Arnoldas Rudokas, %

Išduota: 2005-11-22, Nr. MPL-07653, Galiojanti

2020-01-15, 23:11 | 1

Pazistu asmeniskai, nuo mazdaug 25 ? metu; zinau apie dalyvavima gesinant Cernobyli. Kad mazai kalba - tai visai nereiskia, kad nesidomi pacientais. Tiesiog jis tokio budo zmogus: kalba mazai, padeda daug. Gyvenimas nera lengvas , darbas pakankamai sudetingas. Linkiu empatisku ir geranorisku pacientu. DR AA

2019-12-20, 13:12 | 1

Taktiškas ir atsakingas gydytojas, puikus savo srities specialistas, išsamiai atsako į klausimus. Kalbama apie gydymą. Išgydė visiškai.
Nuoširdžiai esu dėkinga už rūpestingą gydymą. Linkiu gydytojui Arnoldui Rudokui stiprybės ir sėkmės darbe. Rekomenduoju visiems.

2019-12-18, 10:11 | 2

Labai blogas požiūris į ligoni, visai nekalba, nesidomi nei po operacijos, iki šiol apie Respublikinę ligoninę buvau labai geros nuomonės, krito akyse, vien dėl A.Rudoko elgesio, 81m.mama buvo ruošiama operuoti nuo trečiadienio, o išoperavo tik penktadienį 7 .00 ryte, visą parą budėjo, mama visa ketvirtadienį išsikankino, nevalgius, negėrus, vaistai negerti, spaudimas pakiles, stimuliatorius įdėtas, kai paklausiau, kodėl mamos neoperuojat, jau vakare, tik sugebėjo pasakyti spėsim, tai paėmė paskutine 7.00, net nežinojau, kad šitoj ligoninėje planines operacijas daro naktimis, o dabar nepranešus mums dukroms , išveža į slaugą, baisus požiūris į senjorus, bet juk ji mūsų mama, koja nesugijusi

2019-06-18, 16:47 | 2

2019 m. kovo 28 d. Respublikinėje Klaipėdos ligoninėje man buvo atlikta sudėtinga kojos pėdos operacija. Didelio profesionalumo ir patirties pareikalavusią operaciją atliko gydytojas ortopedas - traumatologas Arnoldas Rudokas. Prieš operaciją gydytojas man paprastai ir suprantamai paaiškino apie operaciją ir sėkmingai ją atliko. Pooperacinė priežiūra buvo labai gera: gydytojo Arnoldo Rudoko patarimai, konsultacijos, nurodymai kaip elgtis po operacijos, padėjo man greičiau atsistoti ant kojų. Iš visos širdies esu dėkingas gydytojui ortopedui - traumatologui Arnoldui Rudokui. Pacientas Marius.

2019-01-07, 10:54 | 1

Mažai bendrauja bet aiškiai atsako į rūpimus klausimus. Operacija pavyko sėkmingai. Galiu vaikščioti nejausdama niekur skausmo. Dėkinga gydytojui.

2018-11-25, 17:10 | 3

Nerekomenduociau sito "specialisto". Problema nustate,bet daugiau ir nesigilino i problema. Skirtas gydymas buvo parinktas netaisiklingai. Neatsake i rupimus klausimus ir venge bendrauti. Kas per daktaras jeigu painioja kojas ir raso proceduras ir gydyma sveikai pusei? Suprantu jei viena karta butu apsirikes,bet kelis kartus tai buvo.

2018-03-09, 15:04 | 1

Veltui sugaištas laikas. 0 pagalbos ir noro gydyti.

2018-01-25, 14:04 | 1

Nuosirdziai dekoju GYD...A. RUDOKUI UZ PUIKIAI ATLIKTA OPERACIJA IR RUPESTINGA GYDYMA . Didziulis Aciu .
Danguolė

2017-12-11, 18:47 | 1

Gydytojas dirba girtas! Teko kviesti policiją, užfiksuotas 3,44 primilės girtumas. Šlaistosi koridoriais, ramsto sienas, aptranauja vos vieną - du pacientus per valandą ir išeina kažin kur pasivaikščioti. Gėda už tokius gydytojus. Ypač kai eilėje 15 žmonių su sudėtingom trauminėm situacijom, nepavaikštančių močiučių, plyšusių kelio meniskų. Tikrai ne vienintelis girtumo atvejis! GĖDA!

2017-11-29, 22:39 | 3

Likau labai patenkinta problemos nustatymo kokybę ir viso proceso išanalizavimu. Visa pateikta informacija buvo išaiškinta tiksliai. Iš tuščio į kiaurą pilstomą nebuvo. Iš karto buvo susitarta dėl operacijos. Dar kartą viskas papasakota buvo prieš operaciją. Kadangi operacija įvyko gerai po poros dienų buvau išleista namo. Ir jau dabar jaučiu kaip viskas gerėja. Ačiū Jūms gydytojau! Jūsų dėka tikiuosi greitai galėsiu vėl vaikščioti taip kaip seniau!

2017-10-24, 14:36 | 1

Esu dėkinga gydytojui Arnoldui Rudokui už sėkmingai atliktą kojos operaciją. Aš laiminga ,dėka gydytojo kruopštaus ir atsakingo darbo aš vaikštau . Nuoširdus Ačiū

2016-11-19, 23:43 | 4

Išmanantis savo darbą gydytojas. Mandagus,išklausantis ligonį ir aiškiai išsakantis tavo problemos sprendimą. Jokių užuominų apie kyšius tikrai neįžvelgiau.Kalba tiek,kiek reikalinga tavo sveikatos problemoms. Nei prieš operaciją,nei po niekas jokių užuominų apie pinigus tikrai neįžvelgiau.

2016-07-06, 18:10 | IP: 78.57.248.24

Profesionalus gydytojas, puikiai atliko savo darbą, likau patenkintas.

2016-03-09, 09:20 | IP: 84.15.183.180

Puikus specialistas. O kad mazai sneka, tai tik pliusas.

Jurate

2015-07-19, 09:17 | IP: 86.100.113.10

Nedaugžodžiauja, tačiau savo darba atlieka profesionaliai. Jei kada vėl prireiktų šios srities specialisto pagalbos, būtinai rinksiuosi šį gydytoją.