Pacientai, kurie rekomenduoja Gedas Gustainis, %

Išduota: 2009-01-08, Nr. MPL-12041, Galiojanti

Gustainis Gedas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Gustainis Gedas?

2017-10-12, 13:08 | 1

Visiškas laiko gaišimas. Apžiūrėjo atmestinai, į klausimus atsakinėjo abstrakčiai, vengiant atsakyti konkrečiai. Rankos praktiškai net nepalietė, vardinant problemas, lingavo galva, ale taip taip, bet toks jausmas, kad net negirdėjo ką sakau. Rekomendavo įtvarą, net konkrečiai neatsakė į klausimą kiek man laiko reiktų jį nešioti. Nuvykus pas prekiaujančius ir gaminančius įtvarus, gavau gerokai daugiau informacijos, pagal mano problemą parinko visai kitą įtvarą, normaliai apžiūrėjo ir iščiupinėjo ranką. Davė patarimų, pasakė kiek laiko nešioti, jei nepraeis, kur reiktų kreiptis dėl rimtesnės konsultacijos, galbūt ir operacijos.
Gerai galiu atsiliepti tik apie gydytojo asistentę.
Negaiškit laiko ir užsirašykit Santariškėse ar kitoj poliklinikoj.e

2017-05-17, 14:02 | IP: *.*.*.*
2017-04-27, 22:41 | IP: 89.190.119.97

Nuoširdi padėka.

Labai nuoširdžiai, nuolankiai noriu padėkoti chirurgui G. Gustainiui, bei jam asistavusiai slaugytojai Ritai, (bet galiu suklysti jos vardą, {stengiuosi moterų vardų neįsiminti}) už Jų nuoširdų, atsidavusį, ramybe, gera nuotaika nuskausminamai nuteikiant ligonį, taip pat nuolanki padėka visiems darbuotojams, budėjusiems priėmimo skyriuje už malonią, nuoširdžią pagalbą kovo 4 d., kur buvau papuolęs su trauma,.
Tikrai labai nuolankiai dėkingas pacientas Rimantas Velička.

2016-05-24, 11:32 | IP: 80.243.28.50

po atliktos kulkšnies operacijos jaučiuosi gerai. Gydytojas maloniai, bendravo, atsakė į rūpimus klausimus. Puikus gydytojas.

2013-06-06, 08:43 | IP: 86.38.154.116

po atliktos operacijos jauciuosi gerai, manau, kad ir sugys greitai achilo sausgysle

2011-03-01, 19:16 | IP: 78.63.85.90

Man labai patiko.
tikiuosi , kad mano kojos čiurna, po jo
operacijos sugys, ir aš vėl šoksiu, tik ne baletą, kaip gydytojas sakė

2010-10-31, 01:49 | IP: 91.187.177.57

profas geresnio neteko sutikti;)

2010-04-21, 20:41 | IP: 78.63.70.224

liuks