Pacientai, kurie rekomenduoja Vanda Stigienė, %

Gydytojas reumatologas

Išduota: 2009-03-13, Nr. MPL-12837, Galiojanti

Stigienė Vanda dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Stigienė Vanda?

2016-10-06, 15:31 | IP: 78.62.241.90

Gera gydytoja, turinti puikią atmintį. Ne kiekvienas gali tokia pasigirti. Gan greit nustatė diagnozę, o tyrimai tik ją patvirtino. Gydymas paskirtas racionalus.

2016-09-08, 13:54 | IP: *.*.*.*
2016-06-16, 15:19 | IP: 78.62.189.66

Nuostabi! siltai bendraujanti, puikiai viska paaiskinanti ir itin profesionali. daug metu pas ja gydausi ir galiu pasakyti, kad nesu sutikus labiau atsidavusio savo darbui zmogaus. labai rupinasi ne tik savo sritim, bet ir bendra ligonio savijauta, salutinem ligom. milziniskas aciu Jums daktare!

2015-06-15, 19:40 | IP: 88.222.88.81

Puiki specialistė. Labai gerai diagnuozoja ir parenka gydymą

2015-01-15, 16:51 | IP: 88.222.88.81

Tokio diagnostiko ir profesionalo dar nesu mates

2015-01-12, 12:24 | IP: 78.56.234.156

Labai puiki gydytoja! puikiai diagnozuoja ir ne tik savo srityje! Gydo mane 13 metų ir per šiuos metus tapo beveik visos mūsų šeimos gydytoja. Esu jai labai dėkinga. Daugiau tokių gydytojų!

2014-08-26, 11:07 | IP: 46.36.76.45

Buvau iš anksto užsiregistravus. Vykau dėl diagnozės nustatymo. Nustebino gydytojos amžius ir kartu jos gyvybigumas, energija, atmintis. dar jauniems gydytojams reiktų pavydėti jos energijos bei dėmesio pacientui. Mano supratimu,ji paskyrė visus būtinus tyrimus, kaip pati minėjo, kad jai būtų ramu. Buvo labai šilta ir maloni. Tiesiog po paskutinio vizito negalėjau jai nnupirkti puokštės rožių.

2014-08-07, 20:34 | IP: *.*.*.*

2014-01-17, 19:49 | IP: *.*.*.*

2013-05-13, 22:42 | IP: 72.145.247.175

Dėkinga gydytojai už profesionalumą, už supratima, uz rupesti.