Pacientai, kurie rekomenduoja Dalia Pečiukaitienė, %

Registracija čia ir dabar

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02794, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Pečiukaitienė Dalia dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Pečiukaitienė Dalia?

Registracija čia ir dabar
2021-07-14, 21:36 | Registruotas lankytojas 1

Pas gydytoją patekau, nes mano gydytojai buvo atostogos. Buvau nepatenkinta bendravimu, visiškai neskyrė laiko išsiaiškint problemas.

2020-03-04, 20:21 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, mano nuomone bendravo kiek pašaipiai ir nemandagiai, elgėsi lyg tiesiog būčiau gaišusi jos laiką. Neįvertino asmeninės mano problemos.

2017-03-06, 02:53 | Registruotas lankytojas 5

Labai maloni ir rūpestinga gydytoja. Toks įspūdis kad paciento problemą priima kaip savo ir nuoširdžiai stengiasi ją išspręsti. Jos dėka atgavau gyvenimo pojūtį ir spalvas. Didžiulis Ačiū.

2013-12-04, 16:04 | IP: 217.117.22.218

Kadangi ėjau kelis kartus, tai negalėčiau tiksliai apibūdinti. Šiaip normali paprasta ir gerietė pasirodė :)

2011-07-25, 11:16 | IP: 85.255.108.38

Labai sauni gydytoja, sugebejusi padeti man sunkiu metu. Gydytojos deka ismokau ziureti i gyvenima kitu kampu. Nuosirdziausias ACIUJums, gydytoja.

2010-11-24, 16:44 | IP: 79.132.170.40

Rūpestinga