Pacientai, kurie rekomenduoja Dalia Pečiukaitienė, %

Gydytojas psichiatras

Išduota: 2004-10-21, Nr. MPL-02794, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Pečiukaitienė Dalia dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Pečiukaitienė Dalia?

2.8

2024-03-23, 06:53 | Registruotas lankytojas 1

Kadangi turiu lėtinę ligą, kuriai gydyti reikalingi vaistai visam gyvenimui, nėra reikalo vaikščioti į vizitus, iš gydytojo reikalinga tik el. receptų išrašymo paslauga. O čia ir prasideda nesklandumai. Telefonu kalbant tarsi susitari, kad vaistai bus išrašyti, o nuėjus į vaistinę išaiškėja, kad: arba receptai dar nepasirašyti, vėl tenka skambint , aiškintis, arba receptų terminuose klaidos, t.y. vaistai senai pasibaigę, bet receptas išrašytas vėlesnei datai, nei jis galioja. Dėl šios gydytojos neatidumo ar tai dar nežinau dėl ko lieku dažnai lieku be reikalingų vaistų. Pasiūlė gydytoja pasidaryti kraujo tyrimą dėl vaisto koncentracijos, pasitikslinau ar bus siuntimas, užtikrino, kad bus. Nuėjus į polikliniką ir atstovėjus eilę kraujui priduoti, paaiškėja, kad nėra jokio siuntimo. Vėl tenka eiti ir aiškintis su jos kolegomis, kad bent jos išrašytų siuntimą. Nesuprantu, kodėl mano šeimos gydytojos seselė sugeba išrašyti receptus ir siuntimus be problemų, o čia - daktarei su licencija tai yra per sunkus uždavinys.

2024-02-15, 09:49 | Registruotas lankytojas 2

Prieš vizitą šiek tiek bijojau paskaičiusi atsiliepimus pincete, bet ateities pacientams galiu pasakyti, kad galite drąsiai lankytis pas šią gydytoją. Maloni, išklausė problemas, diskutavo, atsakė į visus klausimus ir svarbiausia - palaikė, padrąsino. Tikrai džiaugiuosi, kad radau tinkamą specialistę, kuri po vizito nepaliko klustukų ir užrašė išlart kitam susitikimui po mėnesio.

2023-11-02, 22:54 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju, jos paskirti vaistai kitų gydytojų teigimu mano būklei visai netinkami, kai kurie išrašyti vaistai mano nuomone tik pablogino būseną. Taip pat iš savo patirties galiu teigti, kad gydytoja neskiria laiko išsiaiškinti problemos, neklausinėja plačiau apie būseną, išklauso paviršutiniškai, neduoda patarimų, tik skiria vaistus. Mano atveju norint gauti komentarą apie mano būseną, reikia pačiai klausti, atsako tik keliais žodžiais, kurie mano nuomone nenaudingi spręsti problemą

2022-12-26, 23:39 | Registruotas lankytojas 10

Nerekomenduoju, gydytoja labai atmestinai žiūri į pacientus ir elgiasi negražiai. Nemaloni, konfliktiška, vulgari, nekompetetinga. Mano asmenine patirtimi per vizitą, gydytojas neparodė jokios empatijos ir elgėsi neprofesionaliai. Gydytojas neparodė jokio noro padėti pacientui. Numetė visus simptomus į vieną diagnozę, net nebandant suprasti jų. Iš asmeninės patirties nesiūlau lankytis pas šį gydytoją, jeigu ieškote pagalbos.

2022-06-09, 15:16 | Registruotas lankytojas 1

Gydytojos paslaugų reikėjo mano dukrai. Tačiau visą laiką gydytoja praleido moraklizuodama, kad aš nenustačiusi dukrai neveiksnumo, nesu jos globėja ir ji mano dukrai konsultacijos neteiks. Nesvarbu, kad aš galėjau pasėdėti už durų ir palauktii, kol ji vykdys konsultacija ir paskirs gydymą

2021-07-14, 21:36 | Registruotas lankytojas 1

Pas gydytoją patekau, nes mano gydytojai buvo atostogos. Buvau nepatenkinta bendravimu, visiškai neskyrė laiko išsiaiškint problemas.

2020-03-04, 20:21 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-03-06, 02:53 | Registruotas lankytojas 5

Labai maloni ir rūpestinga gydytoja. Toks įspūdis kad paciento problemą priima kaip savo ir nuoširdžiai stengiasi ją išspręsti. Jos dėka atgavau gyvenimo pojūtį ir spalvas. Didžiulis Ačiū.

2013-12-04, 16:04 | IP: 217.117.22.218

Kadangi ėjau kelis kartus, tai negalėčiau tiksliai apibūdinti. Šiaip normali paprasta ir gerietė pasirodė :)

2011-07-25, 11:16 | IP: 85.255.108.38

Labai sauni gydytoja, sugebejusi padeti man sunkiu metu. Gydytojos deka ismokau ziureti i gyvenima kitu kampu. Nuosirdziausias ACIUJums, gydytoja.

2010-11-24, 16:44 | IP: 79.132.170.40

Rūpestinga