Pacientai, kurie rekomenduoja Jaunius Kurtinaitis, %

Išduota: 2005-07-04, Nr. MPL-07088, Galiojanti

2019-09-18, 21:21 | 2

Tik geriausi atsiliepimai. Džiaugiuosi apsilankiusi pas šį gydytoją. Dėkoju už dėmesį, atvirumą bei išsamią konsultaciją.

2019-06-14, 04:59 | 1

Puikus specialistas, jei patekote pas ji, jums jau pasiseke.

2019-04-25, 21:03 | 2

Gal gydytojas Kurtinaitis ir turi medicininių žinių, bet su pacientais bendrauja tragiškai, visiškas atsainumas, begalinis skubėjimas nežinia kur, noras kuo greičiau baigti konsultaciją. Jokių paaiškinimų po operacijos, tik eik namo, vaikščiok ir lauk kol pagerės, jokių reabilitacijų nepaskiria, Ir taip kiekvieną kartą atvykus į konsultaciją po 3 sudėtingų operacijų .Visiškas nusivylimas , nerekomenduočiau šio gydytojo, nes palieka vieną su tavo skausmais ir bėdomis.

2018-12-08, 21:34 | 3

Nuostabus, gydytojas, puikus savo srities žinovas. Paprastas, kantrus, atsidavęs savo darbui. Kartais matosi, kad būna tikrai labai pavargęs, bet stengiasi to neparodyti pacientams. Nepaisant nuovargio bendrauja maloniai, yra atidus ir rūpestingas. Džiaugiuosi, kad operuotis teko būtent pas šį gydytoją. Klubo sąnario keitimo operciją atliko idealiai, paaiškino kas laukia, kiek laiko jausiu pasėkmes, kokie bus pojūčiai ir kad neišsigasčiau, nes su laiku tie pojūčiai dings. Viskas įvyko taip, kaip gydytojas sakė. Esu dėkinga už sugrąžintą gyvenimo kokybę. Vėl galiu sportuoti, dalyvauti žygiuose, aktyviai gyventi.

2018-09-21, 22:56 | 1

SUPER specialistas.

2018-01-21, 22:53 | 4

Daktaras Jaunius Kurtinaitis mane operavo Lazdynų ligoninėje. Esu jam dėkinga ne tik už sėkmingą operaciją, daktaro laiką ir pastangas, bet ir už jo humorą, betarpiškumą, optimizmą ir gebėjimą nepasiduoti. Prisimenu savo laiką ligoninėje ir šypsausi. Ar dažnai mes taip galime pasakyti??? Daktare Jauniau Kurtinaiti, jei skaitote šiuos žodžius, žinokite, kad jie tikrai negali išreikšti viso mano susižavėjimo jumis. Ačiū, kad esate, ačiū, kad gydote, ačiū, kad mokate taip vyriškai nekreipti dėmesio į niekus ir nesąmones, ačiū, kad esate su mumis.

2018-01-07, 16:14 | 1

Šiaip tai daktaras šaunuolis.Aš tikrai buvau problematiškas ligonis,bet ant kojų pastatė.

2017-12-17, 11:58 | 4

Pas daktarą Kurtinaitį planinei oiperacijai mane nukreipė iš poliklinikos. Laukiu operacijos, bet chirurgas Kurtinaitis atrodo tobulas daktaras. Negaili laiko, entuziastingas, įsitraukia į mano problemą, juokingas, labai įdomus, pralinksmina, padrąsina - jo dėka praktiškai laukiu savo operacijos. Nekantriai :) Ačiū, daktare.

2017-11-29, 11:50 | 2

Pacientus turetu kviesti, neturetu buti "gyva" eile, nes visi pasimete, buvo pacientu kurie lindo ir be eiles ir juos prieme.

2017-08-25, 07:43 | 9

Dare kojos kaulo biopsija, bet nepasirupino sustiprinti kaula toj vietoj, nes jis buvo isretejusis. Po dvieju savaiciu visiskas kaulo luzys biopsiojos vietoj. Patriu sudetinga operacija, i vidu istatytas metalinis protezas, isguleju lovoj 9 menesius plius reabilitacija.
Nerekomenduoju toki "specialista".