Pacientai, kurie rekomenduoja Jaunius Kurtinaitis, %

Išduota: 2005-07-03, Nr. MPL-07088, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Išduota: 2005-07-03, Nr. MPL-07088, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

2019-11-26, 17:10 | Registruotas lankytojas 4

Puikus savo srities specialistas. Dalykiškas, kūrybingas. Šiandien vaikštau būtent JO dėka. Ačiū.

2019-09-18, 21:21 | Registruotas lankytojas 3

Tik geriausi atsiliepimai. Džiaugiuosi apsilankiusi pas šį gydytoją. Dėkoju už dėmesį, atvirumą bei išsamią konsultaciją.

2019-06-14, 04:59 | Registruotas lankytojas 1

Puikus specialistas, jei patekote pas ji, jums jau pasiseke.

2019-04-25, 21:03 | Registruotas lankytojas 3

Gal gydytojas Kurtinaitis ir turi medicininių žinių, bet su pacientais bendrauja tragiškai, visiškas atsainumas, gydytojas neturi jokio žmogiškumo paciento atžvilgiu. Gydytojo niekas neprašo guosti paciento, bet normalus išaiškinimas esamos paciento padėties yra būtinas. Tik gyd. Kurtinaičio atsainumo dėka negaliu išgyti jau ketvirti metai, nes jis nesiklauso paciento skundų ir koncentruojasi tik ties ta kūno vieta, kuri yra pažeista, nors organizmas yra vientisa sistema. Lietuvos medicinoje labai giliai įsišaknijusi asmeninio atsiskaitymo sistema su gydytoju, kas ne išimtis ir gyd. Kurtinaitis. Jeigu duosi vokelį, tai atidžiau žiūrės, jeigu neduosi, tai gydys valdiškai.

2018-12-08, 21:34 | Registruotas lankytojas 3

Nuostabus, gydytojas, puikus savo srities žinovas. Paprastas, kantrus, atsidavęs savo darbui. Kartais matosi, kad būna tikrai labai pavargęs, bet stengiasi to neparodyti pacientams. Nepaisant nuovargio bendrauja maloniai, yra atidus ir rūpestingas. Džiaugiuosi, kad operuotis teko būtent pas šį gydytoją. Klubo sąnario keitimo operciją atliko idealiai, paaiškino kas laukia, kiek laiko jausiu pasėkmes, kokie bus pojūčiai ir kad neišsigasčiau, nes su laiku tie pojūčiai dings. Viskas įvyko taip, kaip gydytojas sakė. Esu dėkinga už sugrąžintą gyvenimo kokybę. Vėl galiu sportuoti, dalyvauti žygiuose, aktyviai gyventi.

2018-09-21, 22:56 | Registruotas lankytojas 1

SUPER specialistas.

2018-01-21, 22:53 | Registruotas lankytojas 4

Daktaras Jaunius Kurtinaitis mane operavo Lazdynų ligoninėje. Esu jam dėkinga ne tik už sėkmingą operaciją, daktaro laiką ir pastangas, bet ir už jo humorą, betarpiškumą, optimizmą ir gebėjimą nepasiduoti. Prisimenu savo laiką ligoninėje ir šypsausi. Ar dažnai mes taip galime pasakyti??? Daktare Jauniau Kurtinaiti, jei skaitote šiuos žodžius, žinokite, kad jie tikrai negali išreikšti viso mano susižavėjimo jumis. Ačiū, kad esate, ačiū, kad gydote, ačiū, kad mokate taip vyriškai nekreipti dėmesio į niekus ir nesąmones, ačiū, kad esate su mumis.

2018-01-07, 16:14 | Registruotas lankytojas 1

Šiaip tai daktaras šaunuolis.Aš tikrai buvau problematiškas ligonis,bet ant kojų pastatė.

2017-12-17, 11:58 | Registruotas lankytojas 4

Pas daktarą Kurtinaitį planinei oiperacijai mane nukreipė iš poliklinikos. Laukiu operacijos, bet chirurgas Kurtinaitis atrodo tobulas daktaras. Negaili laiko, entuziastingas, įsitraukia į mano problemą, juokingas, labai įdomus, pralinksmina, padrąsina - jo dėka praktiškai laukiu savo operacijos. Nekantriai :) Ačiū, daktare.

2017-11-29, 11:50 | Registruotas lankytojas 2

Pacientus turetu kviesti, neturetu buti "gyva" eile, nes visi pasimete, buvo pacientu kurie lindo ir be eiles ir juos prieme.

2017-08-25, 07:43 | Registruotas lankytojas 9
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2016-12-29, 14:11 | IP: *.*.*.*
2016-05-11, 22:03 | IP: 78.158.4.142

Super:)) savo srities profesionalas,esu labai dėkinga už dėmesį,rūpestingumą ,pagalbą ir dėmesį,išsamius atsakymus į rūpimus klausimus .Jūsų profesionalumo dėka po sudėtingų operacijų - vaikštau !!!

2016-05-02, 22:05 | IP: 193.219.87.70

Š.m.rugsėjo mėn. atlyko itin sudėtingą kairės kojos įskaitant ir visą klubo sąnarį operaciją. Mažai gydytojų ryžtasi tokiai operacijai. Labai dėkoju gerb. Jauniui už sėkmingai atliktą operaciją. Puikus savo srities žinovas, bet labiausiai įkvėpė gydytojo mokėjimas bendrauti su pacientu ir paprastumas.

2016-02-09, 15:09 | IP: *.*.*.*