Pacientai, kurie rekomenduoja Ala Lurje, %

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2004-11-10, Nr. MPL-03300, Galiojanti

Lurje Ala dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Lurje Ala?

2018-03-14, 07:52 | 1

Jau apie 20 metu esu naujininku poliklinikos pacientas.Nuo 2009 metu kardiologo iskaitoje del sirdies ligos ir kiekviena diena geriu man paskirtus kraujospūdį mažinancius vaistus Nebilet.
Pasibaigus vaistams.Nuo 2017 lapkricio 1 tas vaistas vaistinese jau nepardavinejamas be recepto uzsirasiau pas gydytoja kardiologe A.L.
Atvykus pas kardiologe A.L. ir paprasius kad ji israsytu jos pacios pries 9 metus paskirtus kraujospudi
mazinancius vaistus- gavau neigiama atsakyma ir buvau isprasytas is kabineto.Nuejus i Naujininku poliklinikos administracija ir papasakojes visa situacija- vadoves pavaduotoja paskambino daktarei ir lepe man sugristi pas ja ir pasiimti recepta.Bet ir antra karta buvau isprasytas.Ir man buvo lepta uzsirasyti pas savo terapeuta.Kadangi pas terapeuta didele eile reikia laukti kazkur apie menesi ,taip ir likau negaves man paskirtu vaistu.
Manau kad sioje poliklinikoje o ypac si daktare seniai pamirso ka reiskia gydytojo profesija ir hipokrato priesaika.Patarciau jai susipazinti su medicinines etikos pagrindais.

Ar istversiu as dar karta laukti menesi eileje pas gydytoja be tu kraujospudi mazinanciu vaistu?
Manau kad taip.
Bet tikrai i ta poliklinika ir pas ta daktare nesigriusiu nei as,nei mano seima.

2017-06-23, 16:12 | IP: *.*.*.*
2017-01-19, 01:21 | IP: 78.56.226.109

Puiki gydytoja, profesionali, tiksli, taktiska,beje, labai grazi moteris.

2016-07-26, 17:04 | IP: *.*.*.*
2016-03-09, 20:50 | IP: *.*.*.*