Pacientai, kurie rekomenduoja Justinas Birgeris, %

Gydytojas odontologas

Išduota: 2008-06-04, Nr. OPL-02551, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Birgeris Justinas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Birgeris Justinas?

2021-05-24, 15:50 | Registruotas lankytojas 3

Nerekomenduoju, kadangi mano nuomone, bendravo visiškai nemandagiai ir neatsakė į rūpimus klausimus. Atėjau su protinio danties skausmu, gydytojas net neapžiūrėjas jau nusprendė, jog reikia traukti, nors skaudėjo tik dantenas. Paprašius, kad apžiūrėtų, sutiko tačiau buvo labai nepatenkintas. Apžiūrėjus išrašė antibiotikus ir daugiau nieko nepasakė, paklausus kas nutiko, pasakė, kad kol neištrauksi tol gerai nebus ir gali žaloti savo organizmą su antibiotikais. Po tokio puikaus nuteikimo nuvažiavau į kitą gydymo įstaigą,kadangi nesutikau jog būtų ištrauktas dantis. Padarė nuotrauką bei apžiūrėjo, pasirodo, dantis yra visiškai sveikas, jo traukti nereikia, tik atlikti profilkatinius skalavimus, o antibiotikai nėra būtini. Atrodo, jog gydytojui visiškai nerūpi paciento nuomonė, jokių sprendimų neieškio bei normaliai koncultacijos nesuteikia. Dar tokio nemalonaus ir nekompetetingo gydytojo nesu sutikus!!!!

2019-10-23, 15:19 | Registruotas lankytojas 1

labai nemaloniai nuteikė iš pradžių viena mama buvo atėjusi,o po to ir su manimi-lydinčiu asmeniu;mama-senas žmogus,virš aštuoniasdešimt-pasakė,kad neprigirdi-tai gydytojas specialiai net nebandė kalbėtis,pasakė-reikia lydinčio asmens,man kartu atėjus ir pasiteiravus,ar negalėtų priimti anksčiau registruoto laiko-iš karto buvau užpulta,kad nereikėjo registruotis,o ateiti taip(mamai atėjo eilė nemokamams protezams),tada aš pasakiau,jog nežinojau tos tvarkos ir užregistravau mamą dėl viso pikto,trenkė durimis ir pasakė-laukit,,,o kas svarbiausia-po mūsų nei vieno žmogaus...paklausus darbuotojų apie gydytoją-sakė-bus bėdos,nesusikalbėsit...tai jei toks nemielas darbas-kam dirbti ir nervus gadinti tiek bendradarbiams,tiek pacientams-juk niekas neverčia to daryti,nebe tie laikai,kad visi tyli ir nuolankiai vykdo bet ką.Tėvukui protezavo p.J.Birgeris-tai irgi labai nemaloniai bendravo,vis kažką komentuodavo,ar to reikia bendraujant su pacientais?Persiregistravome pas kitą gydytoją,gal kai neliks pacientų-neliks ir tokio ,,gydytojo"?