Pacientai, kurie rekomenduoja Justinas Birgeris, %

Gydytojas odontologas

Išduota: 2008-06-04, Nr. OPL-02551, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Birgeris Justinas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Birgeris Justinas?

2.5

2024-03-14, 22:45 | Registruotas lankytojas 1

Nuėjus su danties nervo skausmu, net nepasakė tikslios problemos. Kainos žvėriškos, per du vizitus palikau virš 120€ už jo "gydymą". Esu besilaukianti 8 mėnesį, šiandien nežinau ar jis nervą traukė, ar kanalus valė, bet net nuskausminamųjų nesuleido ir net verkiau iš skausmo, nors manau geram gydytojui rūpi jo paciento būklė:). Po viso to pasakė, kad kito vizito metu dės vainikėli ir net nežinau kodėl. Bendravo atsukęs nugara, yra arogantiškas ir matomai nepatenkintas savo darbu žmogus. Nei vienam nelinkiu pas tokį papulti, nes susigadinsit tik nervus sau.

2024-01-23, 13:26 | Registruotas lankytojas 1

Adekvatus odontologas. Rekomenduoju.

2023-09-26, 17:19 | Registruotas lankytojas 2

Niekada daugiau... ITIN AROGANTIŠKAS, viskuo nepatenkintas...ateini ir jauties kaltas...kategoriškas. Sužinai apie save,to ,ko nežinojęs,nežinau ar kada turejau tokį nemalonų vizitą(lankiaus ne kartą),nes gamino plokštelę,ir tą pagamino nekokybišką... Nesuvokiama,kas žmogui trukdo šypsotis?! Galbūt vertėtų susidraugauti su savimi?!

2023-07-18, 17:12 | Registruotas lankytojas 1

Labai nemandagus, erogantiškas gydytojas, atsakinėjo į klausimus užsisukęs nugara į pacientą.

2021-07-27, 18:05 | Registruotas lankytojas 1

Visiškai nekompetetingas gydytojas, atėjus neapžiūrėjo. Vietoj to - žemino ir kitaip priekaištavo dėl mano dantų būklės, kurios, dar kartą paminėsiu, net nesiteikė apžiūrėti, o tik rėmėsi mano nusiskundimais. Manyčiau, kad tokie gydytojai neturėtų iš vis dirbti su žmonėmis.

2021-05-24, 15:50 | Registruotas lankytojas 3

Nerekomenduoju, kadangi mano nuomone, bendravo visiškai nemandagiai ir neatsakė į rūpimus klausimus. Atėjau su protinio danties skausmu, gydytojas net neapžiūrėjas jau nusprendė, jog reikia traukti, nors skaudėjo tik dantenas. Paprašius, kad apžiūrėtų, sutiko tačiau buvo labai nepatenkintas. Apžiūrėjus išrašė antibiotikus ir daugiau nieko nepasakė, paklausus kas nutiko, pasakė, kad kol neištrauksi tol gerai nebus ir gali žaloti savo organizmą su antibiotikais. Po tokio puikaus nuteikimo nuvažiavau į kitą gydymo įstaigą,kadangi nesutikau jog būtų ištrauktas dantis. Padarė nuotrauką bei apžiūrėjo, pasirodo, dantis yra visiškai sveikas, jo traukti nereikia, tik atlikti profilkatinius skalavimus, o antibiotikai nėra būtini. Atrodo, jog gydytojui visiškai nerūpi paciento nuomonė, jokių sprendimų neieškio bei normaliai koncultacijos nesuteikia. Dar tokio nemalonaus ir nekompetetingo gydytojo nesu sutikus!!!!

2020-12-25, 11:01 | Registruotas lankytojas 1

Likau patenkintas paslauga. Vizitų laikus derino pagal mano pageidavimus. Gyvenu Vilniuje, važiuodavau į Kauną pas gerb. Justiną Birgerį. Laukti netekdavo, priimdavo laiku.
Laimutis Regelskis, Vilnius

2020-06-20, 11:41 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas! Esu neįgalus žmogus, cerebrinis paralyžius trukdo prasižioti - gydytojas buvo kantrus ir supratingas viso gydymo metu. Bendravo maloniai, viską išaiškino, nė karto nekalbėjo grubiai. Likau patenkintas darbo rezultatu. Sėkmės gydytojui, lankysiuosi tik pas jį!

2019-10-23, 15:19 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.