Pacientai, kurie rekomenduoja Justinas Birgeris, %

Gydytojas odontologas

Išduota: 2008-06-04, Nr. OPL-02551, Galiojanti

Birgeris Justinas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Birgeris Justinas?

2020-06-20, 14:41 | 1

Puikus gydytojas! Esu neįgalus žmogus, cerebrinis paralyžius trukdo prasižioti - gydytojas buvo kantrus ir supratingas viso gydymo metu. Bendravo maloniai, viską išaiškino, nė karto nekalbėjo grubiai. Likau patenkintas darbo rezultatu. Sėkmės gydytojui, lankysiuosi tik pas jį!

2019-10-23, 18:19 | 1

labai nemaloniai nuteikė iš pradžių viena mama buvo atėjusi,o po to ir su manimi-lydinčiu asmeniu;mama-senas žmogus,virš aštuoniasdešimt-pasakė,kad neprigirdi-tai gydytojas specialiai net nebandė kalbėtis,pasakė-reikia lydinčio asmens,man kartu atėjus ir pasiteiravus,ar negalėtų priimti anksčiau registruoto laiko-iš karto buvau užpulta,kad nereikėjo registruotis,o ateiti taip(mamai atėjo eilė nemokamams protezams),tada aš pasakiau,jog nežinojau tos tvarkos ir užregistravau mamą dėl viso pikto,trenkė durimis ir pasakė-laukit,,,o kas svarbiausia-po mūsų nei vieno žmogaus...paklausus darbuotojų apie gydytoją-sakė-bus bėdos,nesusikalbėsit...tai jei toks nemielas darbas-kam dirbti ir nervus gadinti tiek bendradarbiams,tiek pacientams-juk niekas neverčia to daryti,nebe tie laikai,kad visi tyli ir nuolankiai vykdo bet ką.Tėvukui protezavo p.J.Birgeris-tai irgi labai nemaloniai bendravo,vis kažką komentuodavo,ar to reikia bendraujant su pacientais?Persiregistravome pas kitą gydytoją,gal kai neliks pacientų-neliks ir tokio ,,gydytojo"?