2019-11-18, 19:53 | 1

nuosirdus Ačiū- gydytojui. Prieme teisingus sprendimus, motyvavo, kai atrode, kad jau nebegaliu. Gimdziau Utenos ligoninei, dziaugiuosi, kad gimdziau pas Ji. 10 balu!!!!

2019-08-24, 14:02 | 1

Pas si gydytoją gimdziau savo 3-ią vaiką. Esu labai nusivylusi ir niekam nerokemenduoju. Susireiksmines gydytojas. Buvo begalė visiškai nebutinu intervenciju, kas galiausiai sutrikde gimdymo veiklą. Vandenis nuleido, nors nesutikau. VISĄ LAIKĄ pragulejau lovoje, prijungta prie aparatu, nebuvo kalbos apie judejima, vaiksciojima. Akuseres iš vis, kaip pagalbinis personalas, be nuomonės, tik vykdo gydytojo nurodymus, nors mano gimdymas buvo visiškai ramus ir tvarkingas, tikrai butu pakakę akušeriu. Vėliau suleido kažkokio vadinamo "šampano", nors sakiau kad man neskauda ir nereikia. Kai po šampano saremiai pasidare nereguliarus, pareiske, kad per ilgai čia viskas trunka (atvykau su 4 cm atsidarymu, po 3 val buvo 8 cm). Tingejo gal laukti paskutiniu dvieju cm, nežinau... Nors pats paminejo, kad butent dėl suleistu vaistu veikla galejo sutrikti, nes iki tol viskas buvo reguliaru (tai kam tada duoti tą šampaną, jei žino salutini poveiki ir aš jo net neprašiau?!?!? ) Pasakė, kad skatins, aš atsisakiau. Sakiau, kad nesutinku. Akuseres neturejo kur akiu deti. Gal dar svarbu tai, jog gimdziau viena, nebuvo kas mane palaiko. Gydytojas vis tiek laikesi savo ir skatino gimdyma. Zodziu, patirtis labai nemaloni, niekam nerekomenduoju Santaros kliniku, nebent sudetingas atvejis. O kitą dieną atejes apziurinejo tiesiog palatoje, prie kitu pacientu!!! Liepe atsigulti, nusimauti kelnaites ir tikrino, kaip ten viskas. Kosmosas kažkoks!!!

2019-08-08, 10:45 | 1

Atvykau i apziura su siuntinmu kadangi priziurinti gydytoja liepe nepernesioti ir atejus gimdymo datai iskart vykti patikrinti ir stebeti vaisiaus augima (buvo itariamas augimo suletejimas). Atvykus sis gydytojas eme klausineti kokiu tikslu as atvykau ir ko as cia noriu. Bandziau paaiskinti situacija ir nurodziau perskaityti informacija siuntime, taciau jis nenustojo klausineti ko as is jo tikiuosi ir kodel cia atvykau. Kadangi reikejo issiaiskinti ar vaisius pakankamai paaugo ir ar nebutina skatinti gimdymo as laukiau kol jis ismatuos vaisiu echoskopo pagalba. Jis to net nedare, iskart pradejo ziureti kiek atsiveres kaklelis ir norejo praplesti pleves, kad paskatintu gimdyma, net neivertines esamos situacijos. Kadangi po jo klausimu buvau be galo isitempusi ir apsiverkusi, apziura buvo be proto skausminga. Tuomet sis gydytojas pradejo sakyti, kad as nepagimdysiu vaiko, nes jis negali net "dvieju pirstu ikist". Toliau seke aiskinimai, kokia didele vaiko galva, kad as net nesvajociau gimdyti be nuskausminamuju. Galu gale baigesi replika, kad buna moteru kurias isprievartauja, tai manes niekas negaletu isprievartauti. Po visko liepe pasakyti vyrui, kad gerai padirbetu ir pagimdysiu galbut net siandien. Po tokios apziuros pradejau nezmoniskai bijoti gimdymo ir gimdos kaklelio apziuros (kas beje atvykus gimdyti ir apziurint kitam gydytojui nesukele jokio skausmo). Visa diena teko praverkti namie. Visa laime, kad gimdymas prasidejo tik po keletos dienu, tai buvo laiko nusiraminti.
Tokios patirties nelinkeciau niekam. Neisivaizduoju kaip jis gali vadinti save gydytoju.

2019-07-30, 13:09 | 1

Puikus gydytojas. Prieme msno antraji gimdyma, atsizvelge i pirmo gimdymo patirti ir pasiule kitokia pozicija nei ant nugaros. Kontroliavo visa procesa ir neleido pasiduoti.

2019-07-21, 16:46 | 2

Po gimdymo pas Daubarį - nusprendžiau jei kada dar gimdyti, tai tik namie. Užgulęs spaudė pilvą gimdant, manęs neatsiklausęs kirpo tarpvietę, ką darė su skatinamaisiais - net sunku pasakyti, kaip supratau, juos leido du kartus personalas, kai antrą kartą leidžiant klausiau kas čia - išsisukinėjo ir melavo. Vyšnaitė ant torto - po gimdymo susirado mano vyrą koridoriuje, padėjo jam ranką ant peties ir pareiškė, kad kirpti ir siūti turėjo, nes bus geresnis seksas.