Pacientai, kurie rekomenduoja Sigitas Daubaris, %

Išduota: 2007-06-03, Nr. MPL-09284, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

Išduota: 2007-06-03, Nr. MPL-09284, Aktyvi (duomenys atnaujinti: 2020-09-26)

2021-01-03, 21:38 | Registruotas lankytojas 2

Gimdyčiau pas šį gydytoją vėl, jei reikėtų. Aiškios instrukcijos yra tai ko reikia. Juokeliai nei manęs, nei sutuoktinio visiškai netrikdė. Manau, kai priimi per dieną n gimdymų tai kitaip tiesiog neįmanoma.

2020-10-27, 11:00 | Registruotas lankytojas 1

Noriu padėkoti šiam gydytojui už priimtą gimdymą. Jo dėka mano gimdymas buvo gan lengvas, buvo priimti greiti ir teisingi sprendimai bei patarimai ko pasekoje lengvai pagimdžiau savo dukrytę. Labai džiaugiuosi, kad pataikiau ant šio gydytojo.

2020-07-06, 13:52 | Registruotas lankytojas 1

Labai džiaugiuosi, kad savo pirmagimę gimdžiau būtent pas šį gydytoją. Gydytojas yra tikras savo srities profesionalas, viską labai aiškiai paaiškina, yra konkretus, nesileidžia į smulkmenas ar pagailėlijimus, nes reikia suprasti, kad atvažiavai ne į kurortą pagulėti, o gimdyti, kas reikalauja labai daug pastangų! Be visa to gydytojas turi neblogą humoro jausmą, kuris tokią akimirką irgi gali labai pagelbti, tereikia jį suprasti. Mano vyras, kuris dalyvavo gimdyme neturi jokių pastabų, jam buvo taip pat labai aiškiai paaiškinta, kaip man gali padėti ir viską palengvinti. Likome labai patenkinti ir dėkingi.

2020-05-24, 13:43 | Registruotas lankytojas 3

Karantino metu, pogimdyviniu laikotarpiu teko sutikti Sigitą. Mano nuomone, šis asmuo daktaro vardo nevertas, nes elgėsi labai arogantiškai, pašaipiai, buvo be atjautos mano skausmui ir būklei. Atėjo po gimdymo į mano palatą paklausti kaip jaučiuosi tik formaliai, nes pasiskundus labai labai skaudančia siūta tarpviete šis žmogus tesugebėjo besidairydamas po palatą su pašaipia šypsenėle veide pasakyti: "O įsipjovus pirštą neskauda?". Daugiau jokios pagalbos ar patarimo, į mane net nesugebėjo pasižiūrėti. Nesuvokiu, kaip šiam žmogui apsiverčia liežuvis šaipytis iš pacientų skausmo? Jei Jums neįdomi gimdyvės būsena po gimdymo, tai kam iš vis pas ją eiti? Sekančią dieną ir dar kitą vėl buvo atėjęs, bet šį kart jau jokių nusiskundimų neišsakiau, nes nesinorėjo vėl būti išjuoktai, tai net užpyko, kad man "viskas gerai". Susidarė toks įspūdis, kad šis daktaras džiaugiasi, kai jo pacientai kankinasi. Paprašius gimdymo išrašo labai pasimetė ir vėliau atėjo visas apsirūkęs. Galėtų nervus nuraminęs cigaretėmis, bent išsivėdinti kelias minutes lauke prieš eidamas pas ką tik gimdžiusias pacientes ir naujagimius. Niekam nerekomenduoju šio daktaro ir labai džiaugiuosi, kad neteko prie jo gimdyti.

2020-03-06, 11:40 | Registruotas lankytojas 5

Esu dėkinga už tai, kad šiandien turiu vaikelį, tačiau patirtis buvo labai baisi. Tiesiog, niekam nelinkėčiau susidurti su šiuo gydytoju, geriausiai jį apibūdintų žodis - grubus.

2020-01-17, 20:42 | Registruotas lankytojas 2

Šis gydytojas padėjo man gimdyti. Tikrai profesionalus savo srities specialistas. Greitai, konkrečiai ir aiškiai nusakė kaip ką daryti. Skatino visokiais gražiais žodžiais.. Tikrai rekomenduoju. Žmogiškas, malonus, profesionalus. Gimdymas su jo pagalba vyko greitai ir sklandžiai.

2020-01-06, 20:10 | Registruotas lankytojas 3

Perskaičiau komentarus... Teko gimdyti pas šį gydytoją prieš nepilnus 2 metus. Tikiu, kad gal jautresnėms moterims ir tuo labiau nelabai palaikancioms humoro tai sudėtinga būtų su šiuo gydytoju. Bet mums su vyru kažkaip viskas puikiai buvo, kas liečia bendravimą. Pakėlė nuotaiką. Esu tikrai jautri skausmui, tai supratau ir pati iš to juokiausi.... tai vienas kitas juokas ir iš pačio gydytojo man buvo priimtinas. Turbūt sutapo "laukai". Tikrai padėjo ir palaikė, davė patarimų vyrui, kaip man padėti tuo "juoduoju" periodu. Gimdymas buvo komplikuotas, tai esu dėkinga, kad viskas baigėsi gerai ir medikas laiku sureagavo! Tai linkiu, kad tuo lemiamu momentu kiekviena papultų pas "savo" gydytoją! O aš galiu tik padėkoti visiems, kurie tą dieną prisidėjo, kad dabar galėčiau džiaugtis savo nuostabiu sūnumi! Apart sutiktos gydytojos Priėmime ir vienos akušerės skyriuje, visas sutiktas personalas buvo 100 prc. profesionalus ir nekėlė abejonių. Gavau daug palaikymo vietoje ir laiku, kad nesinorėjo ir namo išvykti.

2019-12-31, 19:03 | Registruotas lankytojas 1

Superinis daktaras.

2019-12-29, 16:00 | Registruotas lankytojas 1

Siandien labai nusivyliau musu gydymo istaigoje dirbanciu gydytoju. Tiesa sakant net savo priesui nepalinkieciau papulti pas si gydytoja. Siandien yra sekmadienis mus priziurinti istaiga deja nebedirba, paskambinus i greitaja pakalba pasikonsultotis del musu situacijos mums pasiule kreiptis i santaros aukuserijos priimamaji ka mes ir padareme. Nuvykus i santarus teko susitikti su siuo daktariumi ir viskas prasidejo jam tik iejus. Esant 31 nestumo savaitei pasijutum lyg siuksliu vietoj gydytojas iskart pradejo reiksti savo nepasitenkinima ko cia atvykau, nebande nei isklausyti tik reiske savo nepatenkinima nemaloniomis replikomis. As manau kad zmones kurie ilga laika negali susilaukti vaikelio ir pagaliau isgirsta ta teigiamaji atsakyma kad jums pavyko pastoti, tikrai pergyvena del nestumo eigos ir kiekviena situacija jiems yra svarbi. Taciau labai gaila kad musu gydymo istaigose dirba tokie gydytojai kaip Daubaris., kuris net nebando isklausyti nusiskundymus o tik tyciojisi savo replikom bandant pazementi nescia moteri. Visu pirma ji nepuosia tai kaip vyro o ypac kaip tokios specialybes gydytoja. Jo pasaipos, nekulturingi pasisakymai tik parodo jo nekompetencija. Daktarui visi pacientai turi buti lygius kaip kreipesi i gydymo istaiga o tu isgirsti "kad yra svarbesniu lygoniu negu tu", cia yra tikro daktaro pasisakymas. Pirma karta savo gyvenime nutariau parasyti atsiliepima nes labai gaila kad siandien teko papulti pas si gydytoja. Dabar tikrai zinau, kad koki gydytoja niekada niekam nerekomendosiu!!! Tikiuosi gyvanime neteks daugiau su jo susitikti!!!!

2019-12-06, 21:09 | Registruotas lankytojas 1

Net blogiausiam priešui nerekomenduoju!!! Prie 8 metus pirma vaika pas ji gimdziau, 18valandu kankynimo ir rekimo, nenormalu..... 2019-10-25 patekau pas ji gimdyti dukros, ne labas vakaras, o iskarto, dar anksti, 6valandos laiko turit eikit miegot.... Rezultate po 30min pagimdziau, bet kai jampasakiau ant manes nerekit, jis per gimdima net pirstu neprisiliete, viska atliko akusere.... Dvi paras gulejau ligoninėje nei karto nepatikrino mano bukles...... Zodziu nevertinu jo net kaip veterinaro.... Nes savo kates nepatikeciau jam.....

2019-11-18, 17:53 | Registruotas lankytojas 1

nuosirdus Ačiū- gydytojui. Prieme teisingus sprendimus, motyvavo, kai atrode, kad jau nebegaliu. Gimdziau Utenos ligoninei, dziaugiuosi, kad gimdziau pas Ji. 10 balu!!!!

2019-08-24, 11:02 | Registruotas lankytojas 1

Pas si gydytoją gimdziau savo 3-ią vaiką. Esu labai nusivylusi ir niekam nerokemenduoju. Susireiksmines gydytojas. Buvo begalė visiškai nebutinu intervenciju, kas galiausiai sutrikde gimdymo veiklą. Vandenis nuleido, nors nesutikau. VISĄ LAIKĄ pragulejau lovoje, prijungta prie aparatu, nebuvo kalbos apie judejima, vaiksciojima. Akuseres iš vis, kaip pagalbinis personalas, be nuomonės, tik vykdo gydytojo nurodymus, nors mano gimdymas buvo visiškai ramus ir tvarkingas, tikrai butu pakakę akušeriu. Vėliau suleido kažkokio vadinamo "šampano", nors sakiau kad man neskauda ir nereikia. Kai po šampano saremiai pasidare nereguliarus, pareiske, kad per ilgai čia viskas trunka (atvykau su 4 cm atsidarymu, po 3 val buvo 8 cm). Tingejo gal laukti paskutiniu dvieju cm, nežinau... Nors pats paminejo, kad butent dėl suleistu vaistu veikla galejo sutrikti, nes iki tol viskas buvo reguliaru (tai kam tada duoti tą šampaną, jei žino salutini poveiki ir aš jo net neprašiau?!?!? ) Pasakė, kad skatins, aš atsisakiau. Sakiau, kad nesutinku. Akuseres neturejo kur akiu deti. Gal dar svarbu tai, jog gimdziau viena, nebuvo kas mane palaiko. Gydytojas vis tiek laikesi savo ir skatino gimdyma. Zodziu, patirtis labai nemaloni, niekam nerekomenduoju Santaros kliniku, nebent sudetingas atvejis. O kitą dieną atejes apziurinejo tiesiog palatoje, prie kitu pacientu!!! Liepe atsigulti, nusimauti kelnaites ir tikrino, kaip ten viskas. Kosmosas kažkoks!!!

2019-08-08, 07:45 | Registruotas lankytojas 1

Atvykau i apziura su siuntinmu kadangi priziurinti gydytoja liepe nepernesioti ir atejus gimdymo datai iskart vykti patikrinti ir stebeti vaisiaus augima (buvo itariamas augimo suletejimas). Atvykus sis gydytojas eme klausineti kokiu tikslu as atvykau ir ko as cia noriu. Bandziau paaiskinti situacija ir nurodziau perskaityti informacija siuntime, taciau jis nenustojo klausineti ko as is jo tikiuosi ir kodel cia atvykau. Kadangi reikejo issiaiskinti ar vaisius pakankamai paaugo ir ar nebutina skatinti gimdymo as laukiau kol jis ismatuos vaisiu echoskopo pagalba. Jis to net nedare, iskart pradejo ziureti kiek atsiveres kaklelis ir norejo praplesti pleves, kad paskatintu gimdyma, net neivertines esamos situacijos. Kadangi po jo klausimu buvau be galo isitempusi ir apsiverkusi, apziura buvo be proto skausminga. Tuomet sis gydytojas pradejo sakyti, kad as nepagimdysiu vaiko, nes jis negali net "dvieju pirstu ikist". Toliau seke aiskinimai, kokia didele vaiko galva, kad as net nesvajociau gimdyti be nuskausminamuju. Galu gale baigesi replika, kad buna moteru kurias isprievartauja, tai manes niekas negaletu isprievartauti. Po visko liepe pasakyti vyrui, kad gerai padirbetu ir pagimdysiu galbut net siandien. Po tokios apziuros pradejau nezmoniskai bijoti gimdymo ir gimdos kaklelio apziuros (kas beje atvykus gimdyti ir apziurint kitam gydytojui nesukele jokio skausmo). Visa diena teko praverkti namie. Visa laime, kad gimdymas prasidejo tik po keletos dienu, tai buvo laiko nusiraminti.
Tokios patirties nelinkeciau niekam. Neisivaizduoju kaip jis gali vadinti save gydytoju.

2019-07-30, 10:09 | Registruotas lankytojas 1

Puikus gydytojas. Prieme msno antraji gimdyma, atsizvelge i pirmo gimdymo patirti ir pasiule kitokia pozicija nei ant nugaros. Kontroliavo visa procesa ir neleido pasiduoti.

2019-07-21, 13:46 | Registruotas lankytojas 2

Po gimdymo pas Daubarį - nusprendžiau jei kada dar gimdyti, tai tik namie. Užgulęs spaudė pilvą gimdant, manęs neatsiklausęs kirpo tarpvietę, ką darė su skatinamaisiais - net sunku pasakyti, kaip supratau, juos leido du kartus personalas, kai antrą kartą leidžiant klausiau kas čia - išsisukinėjo ir melavo. Vyšnaitė ant torto - po gimdymo susirado mano vyrą koridoriuje, padėjo jam ranką ant peties ir pareiškė, kad kirpti ir siūti turėjo, nes bus geresnis seksas.

2019-06-26, 10:18 | Registruotas lankytojas 1

Rekomenduojame šį gydytojà. Jautiesi ramiai, nes bus viskas gerai kai pakliūni į šio gydytojo rankas.

2019-02-24, 22:19 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas. Ačiū jam už lengvą, greitą bei įdomią kelionę mamystės link. Sigitai, be Jūsų nebūčiau to padariusi - AČIŪ!

2019-02-18, 11:36 | Registruotas lankytojas 2

Mano nėštumas pirmas ir dėl nedaug pasirodžiusio kraujo 7 nėštumo mėnesį (nors jaučiausi gerai) nusprendžiau nerizikuoti ir pasitikrinti dėl viso pikto. Buvo savaitgalis, viešėjau pas tėvus ne savo ginekologės mieste, tad teko važiuoti į priimamąjį Utenoje. Priėmė gydytojas S. Daubaris. Nuo pat pradžios bendravo grubiai, laidėsi nelabai suprantamomis replikomis, nebuvo malonus. Tik kai apsiverkusi sėdėjau palatoje pasidarė malonesnis, o kitą dieną bendravo daug normaliau.
Galbūt nuotaikos ar kas, bet faktas, kad daugiau streso sukėlė gydytojas, negu pati problema. Deja...

2019-01-05, 09:54 | Registruotas lankytojas 4

Aciu uz musu mazaji stebukla kuris gime 2019.01.02 23:24. Gytytojas tikras profesionalas pas ji gimdyciau ir antra karta.

2019-01-05, 09:54 | Registruotas lankytojas 4

2018-10-08, 14:18 | Registruotas lankytojas 1

Profesionalus gydytojas.

2018-10-02, 07:22 | Registruotas lankytojas 2

Teko neseniai turėti malonumą su šiuo gydytojų bendrauti... Daugiau nenorėčiau. Gal jis ir savo srities profas, bet galėtų dirbti mėsininku, o ne akušeriu. Gimdymui buvau nusiteikus pozityviai, bet jis viską nuspalvino tamsiomis spalvomis. Nuo pat pirmo pasirodymo buvo labai grubus, laidė visai netinkamus juokelius gimdymo metu ir labai grubiai bendravo su personalu, visa laimė, kad pakliuvo puiki akušerė, kuri neleido gimdymo metu pasiduoti. Dar gimdymo metu išvarė vyrą, po tikrai neturėjo teisės padaryti, tas dar labiau sužlugdė, kai paklausiau, kur vyras ir noriu, kad dalyvautų, tai vėl pakvietė. Žodžiu, nemalonus gydytojas, siūlau moterims gerai pagalvoti prieš gimdant pas jį.

2018-05-25, 18:50 | Registruotas lankytojas 4

Puikus gydytojas! Gimdymas buvo komplikuotas, gydytojas greitai ir profesionaliai priėmė sprendimą. Labai geras humoro jausmas, labai tiko gimdymo metu :) nors iš pradžių sudarė griežto gydytojo įspūdį. Viską išsamiai paaiškino. Drąsiai rekomenduočiau.

2018-05-21, 07:53 | Registruotas lankytojas 1

Pirmas gimdymas prieš 11 metų Vokietijoje, antras gimdymas – 2017 m. Cezaro pjūvis Vilniaus gimdymo namuose. Pastojau po 7 mėn. Važiavau į Santariškes su viltimi, kad leis pagimdyti pačiai ir čia sutikau šį nuostabų gydytoją. Labai dėmesingas, žmoniškas, o svarbiausia – savo srities profesionalas! Labai dėkinga jam!!! Jei kada vėl gimdysiu, tik pas jį!

2018-05-18, 14:33 | Registruotas lankytojas 1

Esu dėkinga nuostabiam profesionalui. Gimdymas buvo komplikuotas, tačiau šio puikaus gydytojo žinių ir įgūdžių dėka turiu savo dukrytę. Esu labai dėkinga.

2018-03-21, 08:47 | Registruotas lankytojas 2

Nuostabus gydytojas

2017-11-08, 17:12 | Registruotas lankytojas 1

Daubaris Sigitas mes esam sitam daktaruj labai dekingi,neturiu nei vieno blogo zodzio.Liepos 5d. sis zmogus padejo isvysti pasauli mano dukryte.Gimditi su tokiu daktaru buvo nesunku.Tik pagulde mane i palata,man ir vyruj buvo viskas pasakyta kas ir kaip,ka reikes daryt ne tik man ,bet ir vyruj.Viena cia esanti paciente sake,kad jis per abziura isvaro vyra is palatos.Mano vyruj jis nepasake nei vieno zeidziancio zodzio,o pries pat gimdima perspejo,kad tik pasako iseiti ir iseiti turi,nes jam svarbi gymdive ir kudikis.Bet viska jis isaiskino kaip ir kodel.Labai mandagus daktaras,Ir pajuokauja,ir paguodzia.As labai didziuojuos ,kad pas mus dar yra tokiu nuostabiu daktaru.Mes su vyru labai dekingi jam ir jo personaluj,kuris dalyvavo gimdime,ir tarem ACIUUUUUUU

2017-10-29, 08:52 | IP: 83.179.81.232

Puikus zmogus malonus bendravimas siltas.geras specialystas.liga nustate iskart tiksliai.paskyre vaistu jauciuosi puikiai.aciu jums gyditojau.Daiva Aleknaite.Moletai.

2017-10-08, 16:43 | IP: *.*.*.*
2017-09-11, 21:39 | Registruotas lankytojas 2

Tobulas ginekologas. Patariu ir rekomenduoju.

2017-02-26, 22:13 | IP: 78.56.118.224

Tik geriausi atsiliepimai, nuostabus daktaras, puikus humoro jausmas. Mano gimdymas baigėsi skubia cezario pjūvio operacija (nebesivėrė gimdos kaklelis, vaikas buvo per didelis) daktaras puikiai atliko šią operaciją, atsakė į visus klausimus.

Linkėjimai,
R. S.

2017-02-26, 22:02 | IP: 78.56.230.142

Labai džiaugiuosi patekusi pas toki daktara gimdymui. Taip sakant griežtas, bet geras. Nusimanantis savo darba. Padare viska kad tik gimdymas butu greitas ir sklandus nors buvo problemu. Geriausi atsiliepimai!! Jei tik reiktu antra karta taip pat prie jo gimdyciau.

2017-02-25, 15:17 | IP: *.*.*.*
2017-02-15, 19:18 | Registruotas lankytojas 1

Superinis gydytojas! Esu be galo laiminga, kad gimdymo diena pakliuvau butent pas ji. Tikrai puikus savo srities profesionalas, puikiai moka bendrauti tiek su gimdyve tiek su jos vyru. Greitai ir neabejodamas priema sprendimus, palaiko psichologiskai, puikiai juokauja ir rupinasi pacientu. Sio daktaro deka savo dideli suneli pagimdziau be jokiu pjuviu ir siuvimu. Su vyru esame be galo patenkinti ir rekomenduojame kitiems! :)

2017-02-14, 03:25 | IP: 83.187.121.62

Tiesiog fantastiskas gydytojas, deka jo dabar su vyru supuojam savo suneli! Savo srities specialistas!!!!

2017-01-27, 18:35 | Registruotas lankytojas 2

Esu dėkinga S. Daubariui už priimta gimdyma 2016 12 30. Turiu nuostabia dukryte, sveika ir nesužalota save ! Gimdymas praejo sklandžiai, gimdžiau gulėdama ant šono , viskas labai greit ir profesionaliai, Gimdyt dar kartą norėčiau tik pas šį gydytoja .

2016-12-20, 12:35 | IP: 83.191.55.2

Didelis aciu daktarui uz priimta i pasauli mano trecia suneli!!!

2016-10-19, 09:52 | Registruotas lankytojas 1

Profesionalus gydytojas, srities specialistas, dėmesingas, rūpestingas ir detalus. gimdymo metu jo priimti sprendimai ir situacijos valdymas išsaugojo mano kakleli nuo plyšimo, o mažyle atejo i pasauli sveikutele. Dėkoju jam ir neabejodama rekomenduoju!

2016-10-18, 22:17 | Registruotas lankytojas 1

Šio gydytojo dėka, savo sūnelį gimdžiau su šypsena veide. Gydytojas sukūrė puikią atmosferą. Gimdymo metu neleido stresuoti, profesonaliai įvertindavo kiekvieną žingsnį. Silpnumo akimirką,kai su vyru laikėme savo stebuklą (pirmą kartą), gydytojas išliko jautrus ir paprašė personalo neskubinti mūsų ir leisti pasidžiaugti vaikeliu. Po paros atėjo į palatą pasiteirauti ar viskas gerai,kaip jaučiamės. Patys gražiausi prisiminimai...

2016-03-19, 07:14 | IP: 84.15.183.109

Labai profesionalus, moka bendrauti, nieko neslepia nuo pacientų, net ir esant itin blogai situacijai. Viską paaiškina ką darys. Palaiko psichologiškai.

2015-08-15, 06:12 | IP: *.*.*.*

2015-08-10, 21:51 | IP: *.*.*.*

2015-07-04, 07:08 | IP: 213.159.50.96

Nusprendę gimdyti iš anksto nesitardami pas jokį gydytoją, pakliuvome pas Sigitą Daubarį. Tikrai nesitikėjau, kad nesitariant iš anksto su gydytoju, jis bus toks rūpestingas ir geras. Gimdymas buvo komplikuotesnis, nes žmona turi kraujo nekrešėjimo faktorių, gydytojas visą gimdymą praleido kartu su akušere priimdinėdamas mūsų vaikutį. Kai reikia, sugeba pajuokauti, o kai reikia, griežtai ir įtikinamai kalba taip, kad jokių abejonių nekyla, jog reikia daryti būtent taip, kaip jis sako. Po gimdymo aplankė mus palatoje, o kitą rytą prieš baigdamas darbą dar kartą. Labai profesionalus ir rūpestingas gydytojas, 100% atsidavęs savo darbui. Esame labai dėkingi.

2015-04-03, 12:50 | IP: 84.55.55.232

Puikus gydytojas! Labiausiai patiko šio žmogaus situacijos valdymas, gebėjimas pajuokaut kada reikia, išlikt ramiam kada reikia, priimti sprendimus be panikos. Kiekvienai besiruošiančiai gimdyti, rekomenduoju nesvarstyti ;)

2015-02-02, 14:24 | IP: 193.219.87.39

Pas tokį daktarą tik gimdyti ir gimdyti, tikras savo srities profesionalas, rimtai ir atsakingai atliekantis savo darbą bei turintis nepaprastą humoro jaumą, kuris gimdymo procese labai reikalingas! Gimdyvė gali jaustis nepaprastai saugiose rankose! 10 su pliusu šiam daktarui!

2014-12-23, 12:34 | IP: 84.46.135.169

Normalus gydytojas. Atvažiavom gimdyt nesitarę. Tai pajuokavo, kad gal su nauju vyru, nes po ilgesnės petraukos... sakom, ne su tuo pačiu... na personalas matės skirstėsi kam paduoti mūsų nesutartą atvejį, bet kažkaip neerzino tas. daugiau su vyru bendravo nei su manim. nesicackinantis. gimdymo eigą visą sužiūrėjo reikamai. paklausė, ko bijau, pasakiau, kad nenoriu, kad kaklelį rankom plėstų, tai sakė taip nedarys. ir nedarė :). aišku didžiąją dalį darbo vis tik akušerė padarė.

2014-10-21, 07:28 | IP: *.*.*.*

2014-09-22, 18:31 | IP: *.*.*.*

2014-06-11, 12:26 | IP: 78.60.196.228

Super. Tikrai pasiseke kad butent jis prieme gimdyma.

2014-02-25, 20:55 | IP: 88.223.2.6

Nuostabus gydytojas, labai profesionalus, žmogiškas ir šiltas,turintis gerą humoro jausmą, keliantis 100 procentinį pasitikėjimą, savo srities specialistas.Teko lankytis pas Jį nėštumo metu ir gimdyti. Gimdyti buvo tikras malonumas.