2020-03-06, 13:40 | 3

Esu dėkinga už tai, kad šiandien turiu vaikelį, tačiau patirtis buvo labai baisi. Tiesiog, niekam nelinkėčiau susidurti su šiuo gydytoju, geriausiai jį apibūdintų žodis - grubus.

2020-01-17, 22:42 | 2

Šis gydytojas padėjo man gimdyti. Tikrai profesionalus savo srities specialistas. Greitai, konkrečiai ir aiškiai nusakė kaip ką daryti. Skatino visokiais gražiais žodžiais.. Tikrai rekomenduoju. Žmogiškas, malonus, profesionalus. Gimdymas su jo pagalba vyko greitai ir sklandžiai.

2020-01-06, 22:10 | 3

Perskaičiau komentarus... Teko gimdyti pas šį gydytoją prieš nepilnus 2 metus. Tikiu, kad gal jautresnėms moterims ir tuo labiau nelabai palaikancioms humoro tai sudėtinga būtų su šiuo gydytoju. Bet mums su vyru kažkaip viskas puikiai buvo, kas liečia bendravimą. Pakėlė nuotaiką. Esu tikrai jautri skausmui, tai supratau ir pati iš to juokiausi.... tai vienas kitas juokas ir iš pačio gydytojo man buvo priimtinas. Turbūt sutapo "laukai". Tikrai padėjo ir palaikė, davė patarimų vyrui, kaip man padėti tuo "juoduoju" periodu. Gimdymas buvo komplikuotas, tai esu dėkinga, kad viskas baigėsi gerai ir medikas laiku sureagavo! Tai linkiu, kad tuo lemiamu momentu kiekviena papultų pas "savo" gydytoją! O aš galiu tik padėkoti visiems, kurie tą dieną prisidėjo, kad dabar galėčiau džiaugtis savo nuostabiu sūnumi! Apart sutiktos gydytojos Priėmime ir vienos akušerės skyriuje, visas sutiktas personalas buvo 100 prc. profesionalus ir nekėlė abejonių. Gavau daug palaikymo vietoje ir laiku, kad nesinorėjo ir namo išvykti.

2019-12-31, 21:03 | 1

Superinis daktaras.

2019-12-29, 18:00 | 1

Siandien labai nusivyliau musu gydymo istaigoje dirbanciu gydytoju. Tiesa sakant net savo priesui nepalinkieciau papulti pas si gydytoja. Siandien yra sekmadienis mus priziurinti istaiga deja nebedirba, paskambinus i greitaja pakalba pasikonsultotis del musu situacijos mums pasiule kreiptis i santaros aukuserijos priimamaji ka mes ir padareme. Nuvykus i santarus teko susitikti su siuo daktariumi ir viskas prasidejo jam tik iejus. Esant 31 nestumo savaitei pasijutum lyg siuksliu vietoj gydytojas iskart pradejo reiksti savo nepasitenkinima ko cia atvykau, nebande nei isklausyti tik reiske savo nepatenkinima nemaloniomis replikomis. As manau kad zmones kurie ilga laika negali susilaukti vaikelio ir pagaliau isgirsta ta teigiamaji atsakyma kad jums pavyko pastoti, tikrai pergyvena del nestumo eigos ir kiekviena situacija jiems yra svarbi. Taciau labai gaila kad musu gydymo istaigose dirba tokie gydytojai kaip Daubaris., kuris net nebando isklausyti nusiskundymus o tik tyciojisi savo replikom bandant pazementi nescia moteri. Visu pirma ji nepuosia tai kaip vyro o ypac kaip tokios specialybes gydytoja. Jo pasaipos, nekulturingi pasisakymai tik parodo jo nekompetencija. Daktarui visi pacientai turi buti lygius kaip kreipesi i gydymo istaiga o tu isgirsti "kad yra svarbesniu lygoniu negu tu", cia yra tikro daktaro pasisakymas. Pirma karta savo gyvenime nutariau parasyti atsiliepima nes labai gaila kad siandien teko papulti pas si gydytoja. Dabar tikrai zinau, kad koki gydytoja niekada niekam nerekomendosiu!!! Tikiuosi gyvanime neteks daugiau su jo susitikti!!!!

2019-12-06, 23:09 | 1

Net blogiausiam priešui nerekomenduoju!!! Prie 8 metus pirma vaika pas ji gimdziau, 18valandu kankynimo ir rekimo, nenormalu..... 2019-10-25 patekau pas ji gimdyti dukros, ne labas vakaras, o iskarto, dar anksti, 6valandos laiko turit eikit miegot.... Rezultate po 30min pagimdziau, bet kai jampasakiau ant manes nerekit, jis per gimdima net pirstu neprisiliete, viska atliko akusere.... Dvi paras gulejau ligoninėje nei karto nepatikrino mano bukles...... Zodziu nevertinu jo net kaip veterinaro.... Nes savo kates nepatikeciau jam.....

2019-11-18, 19:53 | 1

nuosirdus Ačiū- gydytojui. Prieme teisingus sprendimus, motyvavo, kai atrode, kad jau nebegaliu. Gimdziau Utenos ligoninei, dziaugiuosi, kad gimdziau pas Ji. 10 balu!!!!

2019-08-24, 14:02 | 1

Pas si gydytoją gimdziau savo 3-ią vaiką. Esu labai nusivylusi ir niekam nerokemenduoju. Susireiksmines gydytojas. Buvo begalė visiškai nebutinu intervenciju, kas galiausiai sutrikde gimdymo veiklą. Vandenis nuleido, nors nesutikau. VISĄ LAIKĄ pragulejau lovoje, prijungta prie aparatu, nebuvo kalbos apie judejima, vaiksciojima. Akuseres iš vis, kaip pagalbinis personalas, be nuomonės, tik vykdo gydytojo nurodymus, nors mano gimdymas buvo visiškai ramus ir tvarkingas, tikrai butu pakakę akušeriu. Vėliau suleido kažkokio vadinamo "šampano", nors sakiau kad man neskauda ir nereikia. Kai po šampano saremiai pasidare nereguliarus, pareiske, kad per ilgai čia viskas trunka (atvykau su 4 cm atsidarymu, po 3 val buvo 8 cm). Tingejo gal laukti paskutiniu dvieju cm, nežinau... Nors pats paminejo, kad butent dėl suleistu vaistu veikla galejo sutrikti, nes iki tol viskas buvo reguliaru (tai kam tada duoti tą šampaną, jei žino salutini poveiki ir aš jo net neprašiau?!?!? ) Pasakė, kad skatins, aš atsisakiau. Sakiau, kad nesutinku. Akuseres neturejo kur akiu deti. Gal dar svarbu tai, jog gimdziau viena, nebuvo kas mane palaiko. Gydytojas vis tiek laikesi savo ir skatino gimdyma. Zodziu, patirtis labai nemaloni, niekam nerekomenduoju Santaros kliniku, nebent sudetingas atvejis. O kitą dieną atejes apziurinejo tiesiog palatoje, prie kitu pacientu!!! Liepe atsigulti, nusimauti kelnaites ir tikrino, kaip ten viskas. Kosmosas kažkoks!!!

2019-08-08, 10:45 | 1

Atvykau i apziura su siuntinmu kadangi priziurinti gydytoja liepe nepernesioti ir atejus gimdymo datai iskart vykti patikrinti ir stebeti vaisiaus augima (buvo itariamas augimo suletejimas). Atvykus sis gydytojas eme klausineti kokiu tikslu as atvykau ir ko as cia noriu. Bandziau paaiskinti situacija ir nurodziau perskaityti informacija siuntime, taciau jis nenustojo klausineti ko as is jo tikiuosi ir kodel cia atvykau. Kadangi reikejo issiaiskinti ar vaisius pakankamai paaugo ir ar nebutina skatinti gimdymo as laukiau kol jis ismatuos vaisiu echoskopo pagalba. Jis to net nedare, iskart pradejo ziureti kiek atsiveres kaklelis ir norejo praplesti pleves, kad paskatintu gimdyma, net neivertines esamos situacijos. Kadangi po jo klausimu buvau be galo isitempusi ir apsiverkusi, apziura buvo be proto skausminga. Tuomet sis gydytojas pradejo sakyti, kad as nepagimdysiu vaiko, nes jis negali net "dvieju pirstu ikist". Toliau seke aiskinimai, kokia didele vaiko galva, kad as net nesvajociau gimdyti be nuskausminamuju. Galu gale baigesi replika, kad buna moteru kurias isprievartauja, tai manes niekas negaletu isprievartauti. Po visko liepe pasakyti vyrui, kad gerai padirbetu ir pagimdysiu galbut net siandien. Po tokios apziuros pradejau nezmoniskai bijoti gimdymo ir gimdos kaklelio apziuros (kas beje atvykus gimdyti ir apziurint kitam gydytojui nesukele jokio skausmo). Visa diena teko praverkti namie. Visa laime, kad gimdymas prasidejo tik po keletos dienu, tai buvo laiko nusiraminti.
Tokios patirties nelinkeciau niekam. Neisivaizduoju kaip jis gali vadinti save gydytoju.

2019-07-30, 13:09 | 1

Puikus gydytojas. Prieme msno antraji gimdyma, atsizvelge i pirmo gimdymo patirti ir pasiule kitokia pozicija nei ant nugaros. Kontroliavo visa procesa ir neleido pasiduoti.

2019-07-21, 16:46 | 2

Po gimdymo pas Daubarį - nusprendžiau jei kada dar gimdyti, tai tik namie. Užgulęs spaudė pilvą gimdant, manęs neatsiklausęs kirpo tarpvietę, ką darė su skatinamaisiais - net sunku pasakyti, kaip supratau, juos leido du kartus personalas, kai antrą kartą leidžiant klausiau kas čia - išsisukinėjo ir melavo. Vyšnaitė ant torto - po gimdymo susirado mano vyrą koridoriuje, padėjo jam ranką ant peties ir pareiškė, kad kirpti ir siūti turėjo, nes bus geresnis seksas.

2019-06-26, 13:18 | 1

Rekomenduojame šį gydytojà. Jautiesi ramiai, nes bus viskas gerai kai pakliūni į šio gydytojo rankas.

2019-02-25, 00:19 | 2

Nuostabus gydytojas. Ačiū jam už lengvą, greitą bei įdomią kelionę mamystės link. Sigitai, be Jūsų nebūčiau to padariusi - AČIŪ!

2019-02-18, 13:36 | 2

Mano nėštumas pirmas ir dėl nedaug pasirodžiusio kraujo 7 nėštumo mėnesį (nors jaučiausi gerai) nusprendžiau nerizikuoti ir pasitikrinti dėl viso pikto. Buvo savaitgalis, viešėjau pas tėvus ne savo ginekologės mieste, tad teko važiuoti į priimamąjį Utenoje. Priėmė gydytojas S. Daubaris. Nuo pat pradžios bendravo grubiai, laidėsi nelabai suprantamomis replikomis, nebuvo malonus. Tik kai apsiverkusi sėdėjau palatoje pasidarė malonesnis, o kitą dieną bendravo daug normaliau.
Galbūt nuotaikos ar kas, bet faktas, kad daugiau streso sukėlė gydytojas, negu pati problema. Deja...

2019-01-05, 11:54 | 4

Aciu uz musu mazaji stebukla kuris gime 2019.01.02 23:24. Gytytojas tikras profesionalas pas ji gimdyciau ir antra karta.