Pacientai, kurie rekomenduoja Larisa Chudinskaja, %

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-00796, Galiojanti

2020-03-06, 20:57 | 11

Nuostabi ir dėmesinga gydytoja, labai ačiū už tobulą darbą. Norėtųsi, jog visi gydytojai taip gerbtų pacientus ir dirbtų pagal pašaukimą.

2019-12-11, 08:57 | 3

Gaila neišeina paspausti "patinka" ant kitų komentarų, nes iš esmės patirtis identiška, deja bloga. Tik užėjus su kūdikiu į kabinetą paprašė pasiskubinti. Siuntimų reikia maldauti, pačiai bandant įsivertinti pas kokį gydytoją reiktų pasirodyti, kad nustatyti kas yra mažiukui.. Kartais atrodo, jog ką sakai tiesiog praeina gydytojai pro ausis, nes atsakymo nesulauki jokio.. O pati gydytoja išeičių kaip padėti mums nenorėjo ieškoti, tik atliko privalomajį patikrinimą, paskyrė skiepus (tiesa, ir šį darbą daugumoje atlieka seselė- kuri, pritariu pasisakiusei anksčiau, atrodo daugiau žino nei gydytoja). Taip pat siūlė gerti nemažai vandens naujagimiui, nors užsieny tokia praktika laikoma mirtina.. tai nežinau kaip galima vertinti...

2019-10-02, 18:48 | 1

Labai nuostabi daktarė pas ja lankosi abu mano vaikai esu labai patenkinta.

2019-04-01, 04:53 | 1

Forever!

2019-02-23, 14:08 | 11

Nerekomenduoju mamoms šios pediatrės, eikite pas bet kurią kitą Kalniečių poliklinikoje, bet ne pas ją. Sesutė jos maloni ir geriau gydytų nei ji pati, labiau išmananti. Nemoka atskirti vit D trūkumo nuo pertekliaus, paskiria gerti 10lašų/dienai, kai jau yra perteklius nenusiuntus kraujo tyrimui. Privačiai tyrimą atlikus ir radus, kad 3 kart viršyta norma nesiteikia net komentuoti situacijos. Antibiotikus skiria vaikui bent 4kartus per sezoną- kartais net neklausiusi plaučių ("aš girdžiu, kaip ji kosti, tai plaučių uždegimas/ bronchitas ir nėra ką čia tirti)... kraujo tyrimui siuntė 1 kartą metuose, labai paprašius. Pas LOR siuntimų neduoda, nors gerklė visa raudona. Pas kitus specialistus privalomoms konsultacijoms taip pat nesiunčia, turi maldauti siuntimų. Kuo besirgtų vaikas, "skiria" gydymą homeomatiniais sirupiukais, arbatytės pagerti pasiūlo.

2019-02-07, 08:49 | 11

Tai ne tik kūno, bet ir sielos gydytoja. Labai Jums ačiū!

2018-12-07, 16:14 | 11

AČIŪ, pati nuostabiausia gydytoja, esame Jums be galo dekingi!

2018-09-23, 00:08 | 11

Per savo gyvenimą dar nesu sutikus tokios kilnios širdies, atsidavusios savo darbui ir žmonėms gydytojos. Labai Jums ačiū, jog galiu visuomet Jumis pasitikėti, pasitarti ir sulaukti pačio geriausio dėmesio bei pagalbos. Jūs nuostabus ŽMOGUS!!! Ačiū!

2018-09-02, 16:16 | 1

Šį gydytoja labai maloni, rupestinga. Esu patenkintas jos darbu, bei bendravimu. Manau tokių bendraujančių, bei atsidavūsių savo darbui reikia kuo daugiau! Labai, norėčiau padėkoti šiai gydytojai, kad atsitikus problemai padeda ja išspresti!

2018-01-17, 23:05 | 11

Nuostabi gydytoja, labai profesionali,atidi, rūpestinga, maloni, atsakinga.Visada išklauso, įsigilina į problemas. Mums ji daugiau nei gydytoja, tai ir mama, draugė, kunigas ir t.t.
Labai džiaugiamės, kad mūsų vaiką gydo būtent ši gydytoja. Žemai lenkiamės, dėkojam ir visiems rekomenduojam.

2017-10-26, 13:35 | IP: 78.61.166.224

Gydomes pas daktare L. Chudinskaja nuo dukrytes gimimo. Esu labai patenkinta gydymu ir daktares bei sesutes skiriamu demesiu mums. Musu seimai ji nuostabi daktare. Dukrele paaugus su mielu noru eina pas ja i vizita.

2017-10-25, 02:07 | IP: 88.222.14.131

Mes esame labai patenkinti šia gydytoja! Visada noriai konsultuoja telefonu, kruopščiai apžiūri mano tris dukras. Esant reikalui siunčia pas specialistus ir nereikia siuntimų kaulyti.
Dukrai plaučiukuos išgirdo iškart, nors po to ligoninėj niekas nieko dvi dienas negirdėjo... Ir viskas baigėsi plaučių uždegimu...
Ačiū Jums!

2017-10-14, 16:19 | 11

Tai savo srities profisionalas, puiki gydytoja, patarėja, negailinti savęs ir pasišventusi savo darbui 100%. Ačiū Jums labai ☺

2017-09-13, 02:31 | 11

Štai Jums pavyzdys, kokie turi būti medikai. Atsidavę savo darbui :)
Degančiomis akimis ir noru padėti pacientui. Mano sūnus pradėjo lankyti darželi ir šiandien sulaukėm skambučio paklaust kaip jam sekasi. Ačiū Daktare, Jūsų rūpestis neleidžia mums susirgti :)

2017-08-07, 19:33 | 11

Gydytoja labai maloni, gera, šilta, atsakinga. Visos gydytojos turėtų būti, kaip ji. Suteikia drąsos ir pasitikėjimo, sveiksti vien žinodamas, kad prižiūrės geroji gydytoja. Ačiū, Jūs nuostabi.