Pacientai, kurie rekomenduoja Larisa Chudinskaja, %

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2004-08-26, Nr. MPL-00796, Galiojanti

2019-10-02, 18:48 | 1

Labai nuostabi daktarė pas ja lankosi abu mano vaikai esu labai patenkinta.

2019-04-01, 04:53 | 1

Forever!

2019-02-23, 14:08 | 11

Nerekomenduoju mamoms šios pediatrės, eikite pas bet kurią kitą Kalniečių poliklinikoje, bet ne pas ją. Sesutė jos maloni ir geriau gydytų nei ji pati, labiau išmananti. Nemoka atskirti vit D trūkumo nuo pertekliaus, paskiria gerti 10lašų/dienai, kai jau yra perteklius nenusiuntus kraujo tyrimui. Privačiai tyrimą atlikus ir radus, kad 3 kart viršyta norma nesiteikia net komentuoti situacijos. Antibiotikus skiria vaikui bent 4kartus per sezoną- kartais net neklausiusi plaučių ("aš girdžiu, kaip ji kosti, tai plaučių uždegimas/ bronchitas ir nėra ką čia tirti)... kraujo tyrimui siuntė 1 kartą metuose, labai paprašius. Pas LOR siuntimų neduoda, nors gerklė visa raudona. Pas kitus specialistus privalomoms konsultacijoms taip pat nesiunčia, turi maldauti siuntimų. Kuo besirgtų vaikas, "skiria" gydymą homeomatiniais sirupiukais, arbatytės pagerti pasiūlo.

2019-02-07, 08:49 | 10

Tai ne tik kūno, bet ir sielos gydytoja. Labai Jums ačiū!

2018-12-07, 16:14 | 10

AČIŪ, pati nuostabiausia gydytoja, esame Jums be galo dekingi!

2018-09-23, 00:08 | 10

Per savo gyvenimą dar nesu sutikus tokios kilnios širdies, atsidavusios savo darbui ir žmonėms gydytojos. Labai Jums ačiū, jog galiu visuomet Jumis pasitikėti, pasitarti ir sulaukti pačio geriausio dėmesio bei pagalbos. Jūs nuostabus ŽMOGUS!!! Ačiū!

2018-09-02, 16:16 | 1

Šį gydytoja labai maloni, rupestinga. Esu patenkintas jos darbu, bei bendravimu. Manau tokių bendraujančių, bei atsidavūsių savo darbui reikia kuo daugiau! Labai, norėčiau padėkoti šiai gydytojai, kad atsitikus problemai padeda ja išspresti!

2018-01-17, 23:05 | 10

Nuostabi gydytoja, labai profesionali,atidi, rūpestinga, maloni, atsakinga.Visada išklauso, įsigilina į problemas. Mums ji daugiau nei gydytoja, tai ir mama, draugė, kunigas ir t.t.
Labai džiaugiamės, kad mūsų vaiką gydo būtent ši gydytoja. Žemai lenkiamės, dėkojam ir visiems rekomenduojam.