Pacientai, kurie rekomenduoja Dainius Jankauskas, %

Išduota: 2005-09-15, Nr. MPL-07467, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-09-10, 15:39 | Registruotas lankytojas 1

Pats nuostabiausias gydytojas ir jo komanda. Gydytojo pamaina prasidėjo ryte - o man kaip tik buvo laikas gimdyti. Jis ir akušerės palaikė, teigiamai nuteikė, net girė, kad gerai laikausi. Kai gydytojas priėmė apžiūrėti, nusiraminau, nes iki tol nelabai įsivaizdavau, kiek trūks dar sąremiai.
Gimdymas praėjo puikiai. Atskirai norėčiau padėkoti II gimdymo skyriaus personalui, o labiausiai - gimdymą priėmusiai akušerei. Deja, nežinau vardo ir pavardės, bet prisiminsiu visą gyvenimą kaip ji man padėjo. Tokia dėmesinga, rami, konkreti, nuostabi gydytoja. Labai nuostabu, kad kiekvieną akimirką supratau, kad vyksta, kodėl, ir kaip elgtis. Labai ačiū Antakalnio ligoninės II skyriui, gydytojui Jankauskui, akušerėms ir seselėms :) Labai teigiama patirtis

2020-09-03, 19:55 | Registruotas lankytojas 4

Atvykau į Antakalnio klinikine ligonine gimdymui 41 nėštumo sav. Mane apžiūrėjo. Po apžiūros pasakė kad laikas ruoštis gimdymui. Viską paaiškino kaip kas bus. Kas valanda ateidavo gimdykloje apžiūrėti kaip aš, ar jau galima gimdyti. Kadangi tai mano pirmas nėštumas, viskas buvo išsamiai paaiškinta, nuraminta. Gimdymas su šio gydytojo pagalba buvo sklandus ir lengvas. Ačiū šiam gydytojui. Daugiau tokiu medikų mūsų šalyje. Puikus, nuostabus ir ramus gydytojas.

2020-07-07, 15:31 | Registruotas lankytojas 7

Puikus ramus gydytojas, užtikrintas tuo ką daro todėl nuteikia ramiai, ačiū jam ir ypač visam Antakalnio gimdymo namų II skyriaus personalui už puikią patirtį gimdant jau antrą vaikelį, rekomenduoju.:)

2020-06-26, 12:09 | Registruotas lankytojas 1

Labai korektiškas, taktiškas, ramus, dėmesingas gydytojas. Atsakė į visus rūpimus klausimus, nuramino. Rekomenduoju. :)

2020-01-22, 15:43 | Registruotas lankytojas 1

Labai puikus gydytojas, dalykiškas, kantrus, žmogiškas. Ne tik išmano savo darbą, bet ir tikrai stengėsi viską padaryti kuo geriau. Visiškai rekomenduočiau. Lankiausi apžiūroms nėštumo metu, taip pat pataikiau gimdyti per jo pamainą, tai tik geriausi atsiliepimai. Liko labai gera patirtis, nors buvo ir nelengvų situacijų.

2020-01-05, 17:10 | Registruotas lankytojas 1

Labai profesionalus, atsidavęs savo darbui, tikras profesionalas!

2019-12-12, 12:18 | Registruotas lankytojas 1

2019.12.01 gimdžiau savo pirmagimę su šio gydytojo pagalba. Likau labai patenkinta. Nuostabus, rūpestingas gydytojas, su šauniu humoro jausmu, kuris padėjo nuimti įtampą. Tik šilčiausi ir puikiausi atsiliepimai.

2019-06-21, 21:44 | Registruotas lankytojas 6

Nuostabus žmogus ir gydytojas! Priėmė mūsų dūkrelės gimdymą,tokio malonaus,rūpestingo ir nuoširdaus gydytojo linkiu visoms gimdančioms! Juokavo,palaikė,ramino,negailėjo gerų žodžių!Daugiau tokių gerų specialistų ir žmonių!!

2019-03-08, 17:28 | Registruotas lankytojas 1

Gimdžiau pas šį gydytoją, atvykau nesusitarusi, tačiau esu nepaprastai laiminga, kad papuoliau būtent pas jį. Jaučiausi saugi ir rami. Tikras profesionalas, viską išsamiai paaiškino, nuramino dar ir smagiai pajuokavo. Šio gydytojo dėka gimdymas liks atmintyje kaip gražus prisiminimas, su pačiais geriausiais įspūdžiais apie Lietuvos gydytojus. Esu labai dėkinga šiam savo srities specialistui!

2018-10-19, 09:02 | Registruotas lankytojas 6

Nuostabus gydytojas. Gyd. D. Jankauskas dalyvavo mano dviejuose gimdymuose (nė karto nesitariau, tiesiog taip pasisekė). Abu kartai buvo labai sudėtingi - vienas su dideliu nukraujavimu, kitas su extra CP. Abu kartus gyd. puikiai atliko savo darbą. Be jo profesionalumo galima dar išskirti jo nuostabų bendravimą - labai nuramina ir padrąsina.

2018-10-08, 07:25 | Registruotas lankytojas 2

Tokio nuostabaus ir atidaus gydytojo reiktu paieskoti. Profesionalumas auksciausio lygio, ne tik puikus ginekologas akuseris, bet ir psichologas. Seimai jautriausiu ir gan sudetingu metu puikiai reagavo, priziurejo ir patare. Verta isiklausyti ir girdeti sio mediko patarimus. Aciu uz musu mazyli!

2018-05-12, 17:19 | Registruotas lankytojas 2

Gimdziau pas Ricarda Daunoraviciu, teciau pogimdine prieziura vykde - Ricardas darbo metu, o per savaitgali Dainius. Gsliu pasakyti tiek, kad ant tiek rupestingo gydytojo nesu maciusi. Labai puikus daktaras, itin malonus. Kaip pasake akuseres, Dainius yra Ricardo desinioji ranka. Apie Ricarda Daunoraviciu nera net ka kalbeti - geriausia akuseris Lietuvoje. Patirties be galo daug. Jeigu pasiseks gimdyti pas ji, labai bus didele dovana tiek mazyliui tiek mamai

2018-01-20, 20:29 | Registruotas lankytojas 3

Niekada nerašau komentarų ir atsiliepimų internete, tačiau negaliu nepasidalinti džiaugsmu už suteiktą kokybišką paslaugą. Gydytojas nerealus, ne tik geras savo stities specialistas bet ir psichologas. Puikus medikas 10 balų!!!!

2017-10-20, 15:21 | Registruotas lankytojas 3

Puikus specialistas, sugebantis nuraminti, kad ir kokia baugi situacija atrodytu. Esu dekinga, tik geriausios rekomendacijos.

2017-06-12, 00:24 | Registruotas lankytojas 1

Ačiū dar kartą už dukrytės gyvybę ❤❤❤