Pacientai, kurie rekomenduoja Silvija Bučytė, %

Registracija čia ir dabar
PANEVĖŽIO AFFIDEA KLINIKA
AFFIDEA LIETUVA (Medicinos Sfera)

Gydytojas kardiologas

Išduota: 2007-07-13, Nr. MPL-09622, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Registracija čia ir dabar
PANEVĖŽIO AFFIDEA KLINIKA
AFFIDEA LIETUVA (Medicinos Sfera)
2021-10-02, 06:47 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja profesionale,stipri ,kantri,jautri.Patys geriausi zodzia-istrauke mane is anapus (infarktas sirdies).Labai dekoju Jai ,nors ir buvau ''nekantrus'' pacientas.ACIU JUMS. Petras Kuzma

2020-02-17, 08:33 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi daktarė, žinanti ką daro ir ką kalba. Tiesiai šviesiai pasako kas ir kaip. Rekomenduoju (Statkus. Kaunas)

2017-09-07, 20:21 | IP: 78.61.132.237

Gydytoja man buvo kaip angelas: švelni, jautri, tokia, kokia ir turi būti širdies gydytoja. Man buvo infarktas, įvestas stentas, žinau, kad visiškai nepagysiu, bet šio nuostabaus ŽMOGAUS dėka esu gyvas, galiu vaikščioti, kvėpuoti - gyventi! Telaimina šią nuostabią gydytoją ir jos šeimą gerasis Dievas, tegu apgaubia ją armija angelų, tegu jai sekasi visose srityse!!!!!! AČIŪ JUMS LABAI. Povilas IŠ Biržų.

2013-12-31, 10:55 | IP: 195.182.85.129

Su šventėmis. Dėkoju gydytojai Silvijai Bučytei išmanačiai savo darbą ir pukiai jį atliekančiai

2009-02-25, 17:27 | IP: 195.182.85.129

profsionali, paslaugi, sumani daktarė

2008-12-04, 16:27 | IP: 195.182.85.129

puiku

2007-05-22, 19:24 | IP: 193.219.191.126

fantastiškai beprotiška daktare... ir protinga ir graži ir visa ką...