Pacientai, kurie rekomenduoja Gediminas Raila, %

Šeimos gydytojas

Išduota: 2004-11-10, Nr. MPL-03357, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Raila Gediminas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Raila Gediminas?

2.8

2023-07-06, 20:59 | Registruotas lankytojas 818

Nerekomenduoju. Labai nemalonus. Priima tik tokią nuomonę, kuri jam palanki. Nori tik greičiau išgrūsti iš kabineto.

2022-10-20, 12:03 | Registruotas lankytojas 1

Labai labai puikus gydytojas!
Labai seniai buvau taip atidžiai išklausyta ir labai atidžiai apžiūrėta.Gydytojas mane nusiuntė atlikti tyrimą ir sulaukęs atsakymo, diagnozavo susirgimą ir paskyrė reikalingą gydymą.Bet svarbiausia štai kas ! Aš nesu šio gydytojo pacientė. Kai atvykau į kliniką, mano šeimos gydytojas tuo laiku nedirbo, todėl buvau nukreipta į gyd.Railos kabinetą, nors priėmimo talono ir neturėjau.Gydytojas be jokių problemų mane priėmė ir padarė viską, kad būtų paskirtas man gydymas.
Pagarba ir didžiulė padėka gydytojui G.Railai!
Tokių gydytojų pagalbos reikia susirgusiam žmogui !

2022-01-05, 16:41 | Registruotas lankytojas 818

2021m. gruodžio 31d. kreipiausi pas Kauno klinikų šeimos gydytoją Gediminą Railą, nes jau keletą dienų labai smarkiai kosėjau ir turėjau temperatūros. Kadangi temperatūra buvo sukilusi gyd. Raila mane pasiuntė į karščiuojančiųjų kabinetą, kuris dirbo po gydytojo darbo valandų. Nuvykus į karščiuojančių kabinetą, buvo atlikti tyrimai. Buvo švenčių išvakarės, tai tyrimų rezultatų nesitikėjau sužinoti iki pirmadienio. Naujųjų metų išvakarėse, pamatęs kraujo tyrimus, apie 21 val. man paskambino gyd. Raila ir nurodė skubiai pradėti gerti antibiotikus, kuriuos jis išrašė. Sūnus nupirko antibiotikus ir pradėjau juos gerti tą patį vakarą. Sveikata pradėjo gerėti. Dar kartą nustebau, kad nežiūrėdamas poilsio dienų gyd. Raila sausio 2d. vėl man paskambino ir pasiteiravo apie mano sveikatą.
Nuoširdžiai dėkojui gydytojui Gediminui Railai už rūpestingumą ir linkiu gerų Naujųjų 2022 metų.

2018-12-08, 15:13 | Registruotas lankytojas 1

Daug metu yra seimos gyd.
As patenkinta.
Na man sekasi su seimos gyd.neesu turejusi blogo

2015-02-04, 13:20 | IP: *.*.*.*

2014-12-04, 23:48 | IP: *.*.*.*

2014-02-04, 16:45 | IP: *.*.*.*

2013-09-02, 18:59 | IP: 188.40.105.142

Man be reikalo pakeite kelio sanari. Sakiau, kad detu metalini, tai idejo plastiko. Daba skaudai

2013-08-10, 20:00 | IP: *.*.*.*

2013-08-02, 19:25 | IP: 208.89.214.124

Man blogai uzplombavo kanalus ir po to supuliavo dantis Po to reikejo istraukti.

2013-05-24, 04:31 | IP: *.*.*.*

2011-05-25, 09:12 | IP: 178.16.33.95

As nesu jo paciente, taciau man anksciau teko su juo bendrauti. Pagal mane tai jis 95% saziningas zmogus. 100% procentu neduodu niekam netgi sau :)

2010-08-16, 14:40 | IP: 84.55.6.108

O reikia ka nors nesti? As siaip jau jam nieko niekada nenesu, ir nieko neatsitiko.

2010-06-17, 19:19 | IP: 79.72.207.111

atsiprasau uz isibrovima nes dabar gyvenu uzsienyja... taciau Gediminas Raila buvo mano seimos gydytojas. ir galiu teikti kad Gydytojas is didziosios raides nepamirses Hipokrato priesaikos kuria siais laikais didzioji dalis mediku pamirsta :( gydytojas kuris tikrai atsidaves savo pasirinktai profesijai...
gerbiu ji ir didziuojuosi kad tokiu zmoniu dar yra. Aciu jums Gediminai Raila

2010-06-14, 19:32 | IP: 84.55.11.1

Gydytojas i mane net neziuri, kol neatnesu jam bent 1000 litu. Baisu. Jau gal 100 000 litu jam atnesiau, o manes dar neisgyde.

2010-05-30, 11:28 | IP: *.*.*.*

2010-04-08, 18:15 | IP: 84.55.14.218

geras saziningas gydytojas

2009-08-24, 10:26 | IP: 84.55.1.36

Mano gydytojo privalumai:
Gydytojas lanko namuose, ir uz tai nereikalauja atlygio;
Gydytojo priemimas polikliklinikoje man nekainuoja;
Gydytoja visuomet galiu pasiekti mobiliu telefonu Nr. 860199885

2008-12-31, 10:55 | IP: 193.219.37.121

Pas gydytoja Raila prirasyta per daug pacientu. Visiskai neveikli kliniku administracija. Pacientai ateina kada nori, nesiregistrave ir net nepranese telefonu, reikalauja konsultacijos "tuoj pat" ir "skubiai", neatsizvelgia, kad gydytojas tuo metu dirba, nuolat landzioja i kabineta, trukdo konsultuoti kitus ligonius. Jiems nesvarbu net, kad as stoviu isrengta iki puses, jie vis tiek pradaro duris, ieina, mane nutraukia ir klausia gydytojo. Jei jis pasako, kad uzimtas, buna labai nepatenkinti ir kaltina, kad nebendrauja su pacientais. As negaleciau traip dirbti. Didele uzuojauta jam ir kitiems klinikos daktarams. Nesuprantu, ka veikia administracija...

2008-09-06, 07:43 | IP: 81.8.44.1

Negerıa jıs. Rankos dreba nuo ıtampos darbe.

2008-08-19, 18:24 | IP: 78.57.135.222

Daktaras man patiko, jau pora metu bendraujam. Jei reikia - susitariu telefonu del priemimo, problemu nebuna. Jei daktaras uzimtas, pasiulo susitikti kita palankia man diena. Bendrauju zmoniskai, tai gal ir jis su manimi todel taip pat bendrauja? Siaip jau as pakeiciau ne viena gydytoja. Nesuprantu tu, kurie verkslena, kad gydytojas blogas, bet vis tiek pas ji gydosi. Jus ka - mazochistai?? Jeigu nepatinka, eini pas kita ir prisirasai. Ir jokiu problemu. Keiti gydytojus tol, kol randi tinkama, kaip kad as dariau. Ir tokia tvarka dziaugiuosi.

2008-08-07, 18:59 | IP: *.*.*.*

2007-11-21, 14:33 | IP: *.*.*.*

2007-03-14, 11:18 | IP: 195.14.184.98

Tikrai geras gydytojas, gal Jūs po laiko nuėjote?

2007-03-07, 06:55 | IP: *.*.*.*

2007-02-27, 14:57 | IP: 195.14.184.98

Vistiek geras gydytojas!

2007-02-20, 09:10 | IP: 195.14.184.98

Puikus gydytojas, o kam nepatinka-gali gydytis pas kita specialista..

2007-02-15, 11:06 | IP: 195.14.184.98

Geras gydytojas.

2007-02-12, 06:38 | IP: *.*.*.*

2007-02-06, 21:05 | IP: 85.206.219.195

Cia matosi melageliai pabalsuoja, kad dar po 100Lt primoka. geda

2007-02-01, 10:52 | IP: 195.14.184.98

Cia ne grozio konkursas!

2007-01-11, 16:40 | IP: 88.118.185.181

Labai geras gydytojas. Aciu jums.