Pacientai, kurie rekomenduoja Alma Vladišauskienė, %

Antiaging klinika

Išduota: 2007-06-29, Nr. MPL-09428, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Antiaging klinika
2024-03-22, 07:14 | Registruotas lankytojas 2

Nezinau kas apie sia gydytoja gali rasyti neigiamus atsiliepimus. Ji priziurejo Santaros klinikose dienos stacionare nestuma (dvyniu). Nestumas buvo rizikingas. Todel visa gyvenima busiu dekinga siai gydytojai kad abi mergaites auga sveikos.

2024-03-12, 12:29 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduoju lankytis pas šią gydytoja. Gydžiausi cholestazę ir kiekvienas apsilankymas tapdavo didžiule įtampa,nes nuolat kartodavo, kaip mano vaikas gali žūti, nors tyrimų rezultatai nebuvo kritiniai. Gydytoja labai arogantiška, echoskopijos metu rėkdavo ir priekaištaudavo dėl netinkamai pateikto klausimo, konkrečiai nieko neatsakydavo, o tik užbaigdavo sakiniu, apie vaisiaus žūtį. Galiausiai pradėjo meluoti, kad vandenų kiekis per mažas, ir vaikas vėlgi gali neišgyventi. O apsilankius pas kitą gydytoją, nuramino, kad vandenų kiekis normos ribose. Atsisakiau, Santariškių, dienos stacionaro paslaugų vien dėl šios gydytojos.

2024-03-01, 12:57 | Registruotas lankytojas 8

Peofesionali, kompetetinga gydytoja Santarų nėščiųjų stacionare.
Lašalinė, vaistai, apžiūra, sprendimai.
Viskas greitai ir maloniai.
Atsakė į visus klausimus, netgi keletą mitų apie nėštumą paneigė.

Labai patiko bendravimo su pacientu kultūra- aukščiausio lygio.

Išrašė vaistus nuo pykinimo, apie kurios kiti gydytojai net negirdėję.

2024-01-30, 18:01 | Registruotas lankytojas 5

Nerekomenduoju šios daktarės, nes atvykus į Santaros klinikų priimamajį ir pasidalinus, kad mano ciklas labai ilgas, tikslią pastojimo datą ir numatomą gimdymo datą žinau, daktarė tuo abejojo. Tuo metu buvo 5+ nėštumo savaičių, tai pasižiūrėjus echoskopu pasakė, kad jos nuomone nesivysto vaisius ir kad su vartojamu progesteronu dirbtinai palaikau vaisių, kai turėtų įvykti persileidimas. Ant lapelio užrašė privačios klinikos adresą kur ji dirba, nes po savaitės turėsiu atvykti ir nusiteikti, kad reikės pasidaryti išvalymą. Nevykau pas ją, šiam mano vaisiui šiai dienai beveik 3 metai, tai apie kompetenciją daktarės galima iš to spręsti.

2023-10-05, 18:44 | Registruotas lankytojas 2

Labai laukiau paskirto vizito į santariškių dienos stacionarą.Įsivaizdavau,kaip vėl "susitiksiu"su savo vaikeliu (bus daromas echoskopas).
Po šio vizito su daktare ,Alma Vladišauskiene ,nebenoriu jokių apžiūrų.Tokio nemalonaus bendravimo,tokių atsakymų,kaip pvz.,kai pasitikslinau ar vaikutis jau pakeitė padėtį ant galvos,man buvo atšauta,kad "tai ne ant sėdynės".
Nervavosi,kad negali išmatuoti vaikučio,nes jis juda ,o aš kvėpuoju pilvu.Reikalavo kvėpuoti krūtine,o vėliau iš vis nekvėpuoti.Pastoviai jaučiau įtampą.Ko pasekoje pradėjau,jau po apžiūros pasikūkčiodama verkti.Tai pasirinkau atsisakyti santariškių paslaugų..
Gaila,kad man taip nepasisekė su daktare.
Prieš tai buvau vizite,pas dr .Stanaitienę,dr.Lištvanienę ir dr.Ritą Matulionytę-puikios atsakingos daktarės.

2023-04-20, 12:21 | Registruotas lankytojas 3

Gydytoja labai arogantiška, nemaloniai bendrauja, paklausius kas neaišku atrodo jautiesi kalta, kad uždavei klausimą. Gulėjau ligoninėje neštumo metu, dėl aukšto spaudimo, vėliau visą neštumą gėriau vaistus nuo spaudimo, bet kiekvieną kartą susitikus su gydytoja ji pabrėždavo, kad man gali prasidėti preeklamsija, kad viskas gali baigtis prastai, nors situacija buvo kontroliuojama ir baltymo nebuvo. Kiekvienas susitikimas man sukeldavo stresą ir didelį nerimą. Manau, kad gydytoja nemyli ar nemėgsta savo darbo. Nenorėčiau ateityje su ja susitikti.

2023-02-13, 15:02 | Registruotas lankytojas 4

Patekau del blogos svijautos i klinika. Tyrymai buvo geri, bet teko guleti del GD, kad surguliuoti cukraus kieki. Ligonines maistas isiskai netinka, nuo jo man pastoviai sokinejo cukrus, nors namie tokio dalyko nebuvo. Jei bandai kazka del to pasakyti gyytojai, tai vos ne su priekaistom atsako. Uzklausiau po paros del kraujo tyrymu atsakymo, tai pasake, kad tik greit perziurejo ir nieko dabar atsakyti negali, tik kita diena sutikus koridoriuje ant greicio atsake ir viskas. Bandai lankymo metu kazka uzklausti, tai labai saltai atsako ir nieko normaliai negali/nenori aiskinti. Ir vis skundziasi, kad turi dauag darbo ir nespeja... Na kaip pacientai ir yra jos pagrindinis darbas. Kai gavau israsa, bijojau kazka jos ukzlausti, nors dar nemazai liko klausimu...

2022-08-28, 07:35 | Registruotas lankytojas 2

Pati prasciausia is visu daktaru kuri ziuri pro pirstus i pacientus. Nemoka bendrauti su pacientu paaiskinti visus pliusus ir minusus. Beto patekus su polihidramiono diagnoze tarsi imanoma tai isspresti per viena diena tik nutraukus vandenis. Jinai net neziuri i visas rizikas vaikui ar nesciajai. Kad tiktai paciai atsikratyti atsakomybes. Nekeista kad poto buna ir straipsniu internete kad su tokiom diagnozem neisgelbeja vaiko. Sitoi klinikoi taremai gyde moteri irgi istraukinejo per dideli vandenu kieki. Sulauke iki 38 nestumo savaites nubego vandenys atvaziavo moteriske gimdyti o kaip taip nutiko kad ligoninej neisgelbejo vaiko buvo uzfiksuota vaiko mirtis. Juk su tokia diagnoze ziurint i visas rizikas atliekamas cezario pjuvis kad butu ir vaikui geriau ir motinai. Tai su tokiu poziuriu i viska nieko keisto jai dar ne vienas toks ivykis bus del vaisiaus mirties ir niekas nebus kaltas. Kai prasai daktaru kad galvotu kazka darytu kol dar ne per velu. Kad ir vaika isgelbetu tai nelabai apie tai kad ir galvoja.

2020-06-20, 19:54 | Registruotas lankytojas 5

Dėkoju gydytojai už priežiūrą dvynių Santaros klinikų patalogijos skyriuje. Gydytoja Alma tiksli ir aiški žodžių į vatą nevynioja. Pirmas kontaktas atvykus su kraujavimu 10 sav., tai buvo pasakyta “čia veikia gamta, gydymo nėra”. Viskas kaip ir aišku, gydytoja tiesą sako :). Antras mūsų pasimatymas prasidėjus sąrėmiams 33 sav, sustabdomi sąrėmiai, subrandinami dvynių plaučiukai. Po 4 dienų sprendimas, kad mane išleisti namo, bet buvau nusprendus niekur nevažiuoti, o gyventi šalia klinikų “jeigu vėl prasidės”. Gydytoja išklausius mano nerimą ir įvertinus ne tik fiziologinę, bet ir psichologinę būklę mane palieka patalogijos skyriuje savaitgaliui :). Pirmadienį buvau išrašyta, nes ligoninė ne spa ir gydytoja Alma viską detaliai paaiškino ir į papildomus klausimus atsakė išsamiai duodama pavyzdžių iš savo asmeninės patirties (turi tris vaikus). Trečias pasimatymas mūsų po 3 dienų grįžau su nubėgusiais vandenimis. Gydytojų sprendimas buvo mane paguldyti į patalogijos skyrių, o ne skatinti gimdymą iki kol prasidės natūralus gimdymas (34 sav ir 2 dienos buvo). Gimdymas prasidėjo po 3 dienų :). Buvo atsakyta į visus rūpimus klausimus ir detaliai išaiškinta diagnozė ir eiga. Rekomenduoju gydytoją Almą skubančiom ir konkrečioms būsimoms mamoms, nes ši gydytoja yra tiesiai šviesiai ir aiškiai. Nerekomenduoju jautrioms ir hormonų paveiktoms :)! Ačiū didelis, Almai ir visam patalogijos skyriui!

2019-06-21, 18:37 | Registruotas lankytojas 6

Pas šią gydytoją teko lankytis privačiai Antiaging klinikoje,buvo mandagi,rami ir draugiška, komentavo visus rezultatus ir viską paaiškino,gal dėl to,kad konsultacija buvo mokama,tiksliai pasakyti negaliu,bet man patiko.

2018-03-28, 10:32 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 6 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2017-11-21, 13:43 | IP: *.*.*.*

2017-08-28, 12:22 | IP: *.*.*.*

2017-06-23, 11:24 | IP: *.*.*.*

2014-02-25, 19:24 | IP: *.*.*.*

2013-09-18, 18:11 | IP: *.*.*.*

2013-03-07, 08:52 | IP: 213.159.32.185

Labai konkreti, profesionali ir taktiška. Ačiū už puikią nieštumo priežiūrą.

2012-02-19, 14:45 | IP: *.*.*.*

2011-03-07, 13:29 | IP: 84.240.50.8

Man ji patinka. Rami, išlaikyta, išklauso, pataria, per daug nereguliuoja, jei mato, kad jau jau stresuoju, tai nuramina. Nejaučiu pas ją nei skausmo, nei diskomforto, nieko blogo. Grynai kaip specialisto - įvertinti dabar negaliu, laukiuosi, lyg ir viską žiūri kruopščiai, kas bus vėliau - nežinau.

2011-01-12, 15:01 | IP: 212.122.90.72

Patiko, kad proceduros metu ji mane kalbino ir nejauciau nieko nemalonaus.

2010-09-06, 19:30 | IP: *.*.*.*

2010-06-09, 19:39 | IP: *.*.*.*

2009-08-21, 09:18 | IP: 194.176.47.106

Po paskutinio vizito, nelabai supratau uz ka reikejo moket 100 lt...Apziuros nebuvo, tiesiog paklausiau kur reiktu man su mano problema kreiptis. Dvieju sakiniu atsakymas, man kainavo 100LT. Aciu, daugiau nebeisiu.

2009-05-08, 07:01 | IP: *.*.*.*

2009-02-18, 10:04 | IP: 194.176.47.106

Maloni. Rupestinga. Nejauciau jokio streso. Patiko bendravimo laisvumas. Aciu.

2008-07-18, 17:57 | IP: 84.32.48.69

Išsamiai paaiškina situacija, visapusiškai ir atsakingai ištiria, bendrauja su pacientu.

2008-01-16, 19:12 | IP: 213.226.144.159

Sausio mėn. visai netikėtai teko gimdyti pas šią puikią gydytoją. Nebuvau su ja iš anksto nei bendravusi, nei susitarusi dėl gimdymo - tiesiog atvažiavau į VGN ir atsitiktinai buvo paskirta ši gydytoją. Tikrai nesitikėjau, kad ji ir su ja dirbusi akušerė, bus tokios dėmesingos, kantrios, ir palankios mūsų norui gimdyti kuo natūraliau. Labai džiaugiuosi, kad gimdžiau būtent pas šią gydytoją.