Pacientai, kurie rekomenduoja Alma Vladišauskienė, %

Išduota: 2007-06-29, Nr. MPL-09428, Galiojanti

2020-06-20, 22:54 | 5

Dėkoju gydytojai už priežiūrą dvynių Santaros klinikų patalogijos skyriuje. Gydytoja Alma tiksli ir aiški žodžių į vatą nevynioja. Pirmas kontaktas atvykus su kraujavimu 10 sav., tai buvo pasakyta “čia veikia gamta, gydymo nėra”. Viskas kaip ir aišku, gydytoja tiesą sako :). Antras mūsų pasimatymas prasidėjus sąrėmiams 33 sav, sustabdomi sąrėmiai, subrandinami dvynių plaučiukai. Po 4 dienų sprendimas, kad mane išleisti namo, bet buvau nusprendus niekur nevažiuoti, o gyventi šalia klinikų “jeigu vėl prasidės”. Gydytoja išklausius mano nerimą ir įvertinus ne tik fiziologinę, bet ir psichologinę būklę mane palieka patalogijos skyriuje savaitgaliui :). Pirmadienį buvau išrašyta, nes ligoninė ne spa ir gydytoja Alma viską detaliai paaiškino ir į papildomus klausimus atsakė išsamiai duodama pavyzdžių iš savo asmeninės patirties (turi tris vaikus). Trečias pasimatymas mūsų po 3 dienų grįžau su nubėgusiais vandenimis. Gydytojų sprendimas buvo mane paguldyti į patalogijos skyrių, o ne skatinti gimdymą iki kol prasidės natūralus gimdymas (34 sav ir 2 dienos buvo). Gimdymas prasidėjo po 3 dienų :). Buvo atsakyta į visus rūpimus klausimus ir detaliai išaiškinta diagnozė ir eiga. Rekomenduoju gydytoją Almą skubančiom ir konkrečioms būsimoms mamoms, nes ši gydytoja yra tiesiai šviesiai ir aiškiai. Nerekomenduoju jautrioms ir hormonų paveiktoms :)! Ačiū didelis, Almai ir visam patalogijos skyriui!

2019-06-21, 21:37 | 6

Pas šią gydytoją teko lankytis privačiai Antiaging klinikoje,buvo mandagi,rami ir draugiška, komentavo visus rezultatus ir viską paaiškino,gal dėl to,kad konsultacija buvo mokama,tiksliai pasakyti negaliu,bet man patiko.

2018-03-28, 13:32 | 1

Vizito pas šią gydytoją metu jaučiausi labai nejaukiai. Buvo toks jausmas, kad gydytoja užsipuolė/buvo labai kritiška, kadangi nesu pasidariusi gimdos kaklelio vėžio testo. Visų pirma, moku pinigus ne tam, kad kažkas kritikuotų mano pasirinkimus, kurie yra susiję su manimi. Apžiūros metu gydytoja buvo arogantiška, grubi, pašaipi ir nemaloni. Diagnozę ji nustatė teisingai ir gydymas buvo veiksmingas, tačiau manau, kad dirbant privačioje įstaigoje reikėtų pasimokyti bendravimo su klientais. Mokant atitinkamą kainą, nesinori grubumo ir arongancijos, ypač dirbant ginekologijos srityje. Nerekomenduoju šios gydytojos.

2017-11-21, 15:43 | IP: *.*.*.*
2017-08-28, 15:22 | IP: *.*.*.*
2017-06-23, 14:24 | IP: *.*.*.*
2014-02-25, 21:24 | IP: *.*.*.*

2013-09-18, 21:11 | IP: *.*.*.*

2013-03-07, 10:52 | IP: 213.159.32.185

Labai konkreti, profesionali ir taktiška. Ačiū už puikią nieštumo priežiūrą.

2012-02-19, 16:45 | IP: *.*.*.*

2011-03-07, 15:29 | IP: 84.240.50.8

Man ji patinka. Rami, išlaikyta, išklauso, pataria, per daug nereguliuoja, jei mato, kad jau jau stresuoju, tai nuramina. Nejaučiu pas ją nei skausmo, nei diskomforto, nieko blogo. Grynai kaip specialisto - įvertinti dabar negaliu, laukiuosi, lyg ir viską žiūri kruopščiai, kas bus vėliau - nežinau.

2011-01-12, 17:01 | IP: 212.122.90.72

Patiko, kad proceduros metu ji mane kalbino ir nejauciau nieko nemalonaus.

2010-09-06, 22:30 | IP: *.*.*.*

2010-06-09, 22:39 | IP: *.*.*.*

2009-08-21, 12:18 | IP: 194.176.47.106

Po paskutinio vizito, nelabai supratau uz ka reikejo moket 100 lt...Apziuros nebuvo, tiesiog paklausiau kur reiktu man su mano problema kreiptis. Dvieju sakiniu atsakymas, man kainavo 100LT. Aciu, daugiau nebeisiu.