Pacientai, kurie rekomenduoja Algirdas Masiulionis, %

Gydytojas endokrinologas

Išduota: 2009-05-27, Nr. MPL-14734, Galiojanti

Masiulionis Algirdas dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Masiulionis Algirdas?

2019-07-07, 13:14 | 1

Pas šį gydytoją gydausi su pertraukom nuo 1993 metų. 14 metų po gydymo neturėjau jokių problemų. Tik patys geriausi atsiliepimai. O labiausiai patinka, kad šis gydytojas negražbyliauja, o sako viską tiesiai kaip yra. Ne visiems tai patinka.
Pastaruoju metu vėl pablogėjus savijautai, gydžiausi pas Panevėžio medikus, apie kuriuos gero atsiliepimo parašyti negaliu. Kai būklė jau buvo kritinės ribos ir negerėjo, pati pradėjau ieškotis gyd. Masiulionio, jis buvo mano paskutinė viltis.
Gydytojas kompetetingas, rūpestingas, net skambino į namus pasiteirauti, kaip jaučiuosi. Gydymui buvo taikomi patys naujausi skydliaukės gydymo metodai, taip išvengiant chirurginės intervencijos. Esu be galo dėkinga, drąsiai rekomenduoju! Beje, niekada pinigais neatsidėkojau.

2018-06-13, 17:58 | 1

Labai nemalonus, arogantiškas, šiurkštus žmogus. Neteko sutikti gydytojo, kuris paklausus vieno klausimo, sakytų: tai paskutinis tavo klausimas. Nemaloniai kabinėjasi prie žodžių, nuolat sąmoningai vėluoja, atrodo įžeidus ir užsiknisęs nuo savo darbo. Labai nerekomenduoju

2018-02-26, 18:30 | 2

Arogantiškas ir grubus žmogus. Paskirtas, sveikatai pavojingas tyrimas (Skydliaukės scintigrafija), kaip vėliau paaiškėjo buvo visiškai nereikalingas ir netikslingas. Daugiau kenkia negu gydo nes tokio streso per apsilankymą pas gydytoją dar nebuvau patyrusi: kaltino skandalo sukelimu, liepė tylėti, gal dėl to kad pinigų nedaviau. Ne gydytojas o nesusipratimas. Niekam nerekomenduoju.

2017-12-07, 08:53 | 1

Labai arogantiškas gydytojas, visiškai neįsiklauso į paciento pastabas apie ligos eigą. Vizito metu nei apžiūrėjo, nei paskyrė jokių tyrimų. Nurašė diagnozę nuo siuntimo ir paskyrė pakartotinį vizitą po 3 mėn. Tikrai pas jį nebegrįšim ir niekam nerekomenduojam.

2017-10-24, 11:58 | IP: 82.140.159.150

labai geras gydytojas, atidus, isiklauso i problema, pataria, tikrai stengiasi padeti pacientui. Daugiau tokiu gydytoju, kurie myli savo darba. sekmes jums gydytojau

2017-08-19, 13:15 | 4

Nenoriu smulkinti situacijos, kas įvyko su manimi, bet šis gydytojas pasakė, jog man viskas gerai ir paleido be tolimesnio gydymo, nesustengė gilintis į mano juntamus simptomus ir panašiai, liepė atvykto žiemą, ačiū Dievui nepaklausiau gydytojo ligos diagnozę, kreipiausi pas kitą specialistą ir laiku sustabdė problemą, nes pas mane išoperuota skydliaukė su trečios stadijos vėžiu! Nemanau, kad tai kalta kompetencija, manau, kad tai gydytojas dirbantis darbą tik dėl pinigų ir visiškai nedomina žmogus, todėl nesitikėkite kad šis gydytojas bent pabandys surasti Jūsų bėdą!!!

2017-04-19, 12:20 | IP: 84.46.204.38

Vakar apsilankiau pirma karta pas si gydytoja.Patiko.Skyre gan nemazai demesio mano problemai,labai taktiskai man paaiskino kiek bereikalingu kilogramu nesiojiuosi,visiskai be jokiu uzgauliojimu, kaip daro kiti daktarai.Paskyre tolimesni gydyma viska labai demesinga paaiskino.As likau labai patenkinta.Tik sesele jo tikrai ,,siaip sau''.Net nepasikelia nuo kedes,kad kviestu pacientus pagal eilute......Mes patys reguliavomes ta reikala.....

2017-04-11, 22:46 | IP: 81.29.26.108

Atidus,nuosirdus,kompetetingas,draugiskas ir jautrus gydytojas.

2016-09-10, 20:55 | IP: *.*.*.*
2015-03-27, 08:57 | IP: 82.135.221.74

Profesionalus gydytojas, žino ką daro. Maloniai bendrauja nors šiek tiek ir neįprastai gydytojui.