Pacientai, kurie rekomenduoja Gražina Oršauskienė, %

Išduota: 2004-10-11, Nr. MPL-01965, Galiojanti

2019-06-27, 08:32 | 4

Nuostabi gydytoja, turėjau tiktai nelengvą nėštumą, bet ji prižiūrėjo mane ir kai reikėdavo skirdavo gydymą ir saugojo ir prižiūrėjo,siuntė visur kur prašiau ir reikėjo, kadangi pirma trimestra turėjau bėdų su su progesteronu ir hematoma priežiūra nesiskundžiu, dėl progesterono konsultavo kuras gydytojas, nes taip susiklostė, bet dėl hematomos viskas puikiai ji issivaiksciojo be didesnių vargų. Nekalbu apie tai, kad ji švelni ir maloni. Ka

2019-02-10, 15:58 | 2

Nerekomenduoju gydytojos dėl nekompetencijos ir visiškai atmestino požiūrio į darbą. Sutinku, jog gydytoja yra maloni ir besišypsanti, bet tai nėra tas dalykas, dėl ko lankomės pas gydytojus. Kadangi man buvo pirmas nėštumas ir nežinojau visų niuansų, man atrodė normalu, kad per pirmą apžiūrą gydytoja konstatavo nėštumą ir per echoskopą pasakė, kad vaikelis sveikas. Be to, buvau dariusis progesterono tyrimus, kuris siekė minimalią ribą, bet Oršauskienė neįžvelgė pavojaus ir gydymo neskyrė. Tačiau kai po kelių savaičių lankiausi ligoninėje dėl gręsiančio persileidimo, kiti gydytojai stebėjosi Oršauskienės nekompetencija nepamatyti vaiko širdelės būklės ir nesivystančio nėštumo. Tą pačią dieną sugrįžus pas Oršauskienę ji teigė, kad poliklinikoj yra prasti echoskopai, ne viskas matosi ir NET NEAPŽIŪRĖJUSI pasakė, kad reiks darytis abraziją. Paprašius apžiūrėti ir patvirtinti, ar tikrai yra nesivystantis nėštumas atsakymas buvo : "Vistiek jau Antakalnis apžiūrėjo". O paklausus dėl vaistų skyrimo persileidimui skatinti vietoje abrazijos atsakymas buvo toks, kad "vaistus reiks užsakyti, laukti, ilga procedūra ir reiks lankytis apžiūrai, o ir vistiek reikės daryti abraziją, nes ne viskas išsivalo". Išėjus po "gydytojos" po kelių valandų prasidėjo kraujoplūdis ir važiavau į Santariškes, kur vėl gi stebėjosi Oršauskienės aplaidumu ir siūlymu darytis abraziją. Finale - tą pačią dieną įvyko savaiminis persileidimas. Taigi, siūlau pas šią gydytoją lankytis tik neturint rimtų patologijų, nebent norite rizikuoti savo ir vaikelio gyvybe.

2018-10-11, 19:51 | 2

Superine daktare. Daug metu tik pas ja. Tikrai rekomenduoju.

2018-09-25, 10:56 | 1

Labai maloni ir švelni gydytoja. Daug moterų kelia didelį stresą apsilankymas pas ginekologus, tačiau ši gydytoja labai rūpestingai ir maloniai viską paaiškina. Net balsas jos ramina :)
Tikrai rekomenduočiau visoms!

2018-08-19, 16:41 | 1

Gydytoja labai maloni, tačiau kompetencijos trūksta. Pasiskundus skausmais gydė antibiotikais (sakė, kad uždegimas). Vėliau prasidėjus ūmiam kraujavimui, telefonu tik išrašė kraujavimą stabdančių vaistų. Vizitito metu patikino, kad esu sveika, nors toliau skundžiausi skausmais. Po 5d. atsidūriau ligoninėje su plyšusia cista. Po ligoninės vėl apsilankius pas ją, išsisukinėjo, sakė kad cista laisvai galėjo taip greit susidaryt. Apsilankius pas kitą gydytoja, ji buvo nustebusi Oršauskienės aplaidumu.

2018-06-17, 15:16 | 4

Nuostabi gydytoja, labai šiltas ir malonus žmogus, viska paaiškina, nuramina. Buvau nustebusi, kad poliklinikoje dar yra tokiu ginekologu, kurie tikrai puikiai atlieka savo darba.

2018-04-25, 13:24 | 2

Maloni gydytoja.

2017-11-23, 17:55 | IP: 78.56.253.239

Labai puiki gydytoja, prižiūrėjo mano nėštumą, labai maloni ir švelni, atsisakydavo į visus man rūpimus klausimus.

2017-10-09, 21:11 | 1

Man ši gydytoja paliko teigiamą įspūdį. Labai švelni ir maloni. Lankysiuosi pas ją ir toliau.

2017-09-17, 13:35 | IP: *.*.*.*