Pacientai, kurie rekomenduoja Darius Burneckas, %

Išduota: 2009-05-04, Nr. MPL-13781, Galiojanti

Gydytojas vaikų kardiologas

Išduota: 2009-05-04, Nr. MPL-13782, Galiojanti

2019-02-06, 21:52 | 2

Tie, kurie sako, kad šis gydytojas siaubas, pritariu 100%. Visiškai nesidomėjo manimi, kai įėjau pirmą kartą pasakė, kokios yra galimybės, kuo galiu sirgti išklausęs mano nusiskundimus, bet po to iškart kažkur išlekė, paliko sesutę dirbti - jo darbo. Kadangi jo nebuvo, sesutė skyrė reikiamus tyrimus. Atvažiavus kitą dieną ir pasidarius tyrimus, laukiau prie jo kabineto aptarti visko, mane pakvietė į vidų, o mielas daktaras nusprendė papietauti per mano vizitą. Kramtydamas pastūmė lapukus ir sako: "viskas". Buvau labiau nei pasimetus, nieko nepaaiškino, nepasakė. Mano širdis sveika, galvojau, kadangi diagnozę pagal mano simptomus jau žinojo (ji buvo susijusi su nervais) maniau nusiųs, kur reikia. Bet niekur nenusiuntė, nieko nedarė. Jis nebuvo nei draugiškas, nei profesionalus. Labai nusivyliau jo darbo kokybę, linkiu Jums nepakliūti ant tokio daktaro kaip šis!

2017-04-22, 16:09 | IP: *.*.*.*
2016-10-12, 13:59 | IP: *.*.*.*