Pacientai, kurie rekomenduoja Darius Burneckas, %

Išduota: 2009-05-04, Nr. MPL-13781, Galiojanti

Gydytojas vaikų kardiologas

Išduota: 2009-05-04, Nr. MPL-13782, Galiojanti

2019-07-04, 15:57 | 4

Puikus gydytojas, vaikams lankytis vienas malonumas! Vien ko vertas ledu ir saldainiu receptas :) Atliko reikiamus tyrimus, issamiai paaiskino. Dekoju!

2019-04-05, 12:53 | 1

Labai malonus, mokantis bendrauti su vaikais.

2018-10-31, 08:36 | 1

Pats geriausias pediatras! Mano dukrytė yra registruota pas šeimos gydytoją. Todėl pagal taisykles gavome siuntimą pas pediatrą šeštąjį savo gyvenimo mėnesį. Užsiregistravau pas šį nuostabų gydytoją nei žinojusi, nei girdėjusi apie jį. Paprasčiausiai vyrai gydytojai man kelia daugiau pasitikėjimo ir dėl to, kad klinikos visai šalia namų.
Esu labai patenkinta! Pamatęs informaciją, kad turėjome šlapimo takų infekciją, neabejodamas siuntė ekoskopuotis inkstukų, išrašė kraujuko tyrimus, nukreipė pas nefrologę. Pas neurologę, nes jam pasirodė truputi pamažėjas tonusas.
Aš asmeniškai buvau "apšalusi", nes iki tol pati turėdavau pastoviai klausinėti apie savo vaiką gydytojos, klausti ar reikėtų to ar to. O apie tai, kad po infekcijos reikia pasitikrinti inkstukus nei man buvo užsiminta nei aš pagalvojau.
Taigi,po visų gydytojo Burnecko rekomenduojamų apžiūrų jis pats pasakė,kad nori mums pamatyti. Zinome atvykome, net ne savo laiku, nes pramigome ir net be siuntimo,nes per remontus nusimėtė. Buvome priimtos , puikiai sutiktos!!!! Aš esu begalo laiminga, bandysime persiregistruoti pas šį gydytoją!

2018-07-12, 22:47 | 1

Jau devynerius metus esame šio puikaus gydytojo pacientai. Todėl visi neigiami komentarai, asmeniškai man, neatrodo labai įtikinami .Pirmiausia - gydytojas yra labai geras savo srities specialistas ( patikėkite, turiu su kuo palyginti). Nei karto neteko nusivilti nei nustatyta liga, nei paskirtu gydymu. Antra - puikiai moka bendrauti su vaikais - kas yra be galo svarbu. Vaikai bent jau nebijo eiti pas gydytoją.
Trečia - niekada neatsisakė priimti sergančio vaiko, net ir pasibaigus darbo laikui. Buvo atvejis, kai priėmė plaučių uždegimu segantį vaiką , savo atostogų metu ( kitai gydytojai diagnozavus neteisingą ligą). Rekomenduočiau visiems šį gydytoją. Su nuoširdžiausiais linkėjimais, Rasa.

2017-11-15, 21:12 | IP: 195.12.182.159

mums tai labai padejo,labai labai,ir mes laimingi,pinigus,kuriu tikrai neprase sumokesiu jam Londone, nes zinau turi atvaziuoti,net nezinojau,kad atvazineja ,mes emigravom .o su medicina cia ....
gal kas gydytoja seimai gali rekomenduot,mociutei tikrai reikia invalidumo,nes cukralinis dabetas irkazkas su tais ginekologijais,aciu 477 00256 478

2017-04-13, 12:43 | IP: 94.244.88.210

Labai džiaugiuosi, kad teko papulti būtent pas šį gydytoją. Stebėtinas atidumas, nuoširdumas. Nuoširdus ačiū.

2016-11-08, 01:18 | IP: 94.244.66.221

Nuostabus gydytojas!Labai džiaugiuosi,kad galime bendradarbiauti,visada padeda.Nuoširdus ir savo darbą mylintis žmogus.
Ačiū Jums,gydytojau!

Kornelija ir jos šalčio baimė :)

2016-10-27, 20:36 | 1

Nuostabus gydytojas.