Pacientai, kurie rekomenduoja Darius Burneckas, %

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2009-05-04, Nr. MPL-13781, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas vaikų kardiologas

Išduota: 2009-05-04, Nr. MPL-13782, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2019-07-04, 12:57 | Registruotas lankytojas 4

Puikus gydytojas, vaikams lankytis vienas malonumas! Vien ko vertas ledu ir saldainiu receptas :) Atliko reikiamus tyrimus, issamiai paaiskino. Dekoju!

2019-04-05, 09:53 | Registruotas lankytojas 1

Labai malonus, mokantis bendrauti su vaikais.

2019-02-06, 19:52 | Registruotas lankytojas 2

Tie, kurie sako, kad šis gydytojas siaubas, pritariu 100%. Visiškai nesidomėjo manimi, kai įėjau pirmą kartą pasakė, kokios yra galimybės, kuo galiu sirgti išklausęs mano nusiskundimus, bet po to iškart kažkur išlekė, paliko sesutę dirbti - jo darbo. Kadangi jo nebuvo, sesutė skyrė reikiamus tyrimus. Atvažiavus kitą dieną ir pasidarius tyrimus, laukiau prie jo kabineto aptarti visko, mane pakvietė į vidų, o mielas daktaras nusprendė papietauti per mano vizitą. Kramtydamas pastūmė lapukus ir sako: "viskas". Buvau labiau nei pasimetus, nieko nepaaiškino, nepasakė. Mano širdis sveika, galvojau, kadangi diagnozę pagal mano simptomus jau žinojo (ji buvo susijusi su nervais) maniau nusiųs, kur reikia. Bet niekur nenusiuntė, nieko nedarė. Jis nebuvo nei draugiškas, nei profesionalus. Labai nusivyliau jo darbo kokybę, linkiu Jums nepakliūti ant tokio daktaro kaip šis!

2018-10-31, 06:36 | Registruotas lankytojas 1

Pats geriausias pediatras! Mano dukrytė yra registruota pas šeimos gydytoją. Todėl pagal taisykles gavome siuntimą pas pediatrą šeštąjį savo gyvenimo mėnesį. Užsiregistravau pas šį nuostabų gydytoją nei žinojusi, nei girdėjusi apie jį. Paprasčiausiai vyrai gydytojai man kelia daugiau pasitikėjimo ir dėl to, kad klinikos visai šalia namų.
Esu labai patenkinta! Pamatęs informaciją, kad turėjome šlapimo takų infekciją, neabejodamas siuntė ekoskopuotis inkstukų, išrašė kraujuko tyrimus, nukreipė pas nefrologę. Pas neurologę, nes jam pasirodė truputi pamažėjas tonusas.
Aš asmeniškai buvau "apšalusi", nes iki tol pati turėdavau pastoviai klausinėti apie savo vaiką gydytojos, klausti ar reikėtų to ar to. O apie tai, kad po infekcijos reikia pasitikrinti inkstukus nei man buvo užsiminta nei aš pagalvojau.
Taigi,po visų gydytojo Burnecko rekomenduojamų apžiūrų jis pats pasakė,kad nori mums pamatyti. Zinome atvykome, net ne savo laiku, nes pramigome ir net be siuntimo,nes per remontus nusimėtė. Buvome priimtos , puikiai sutiktos!!!! Aš esu begalo laiminga, bandysime persiregistruoti pas šį gydytoją!

2018-07-12, 19:47 | Registruotas lankytojas 1

Jau devynerius metus esame šio puikaus gydytojo pacientai. Todėl visi neigiami komentarai, asmeniškai man, neatrodo labai įtikinami .Pirmiausia - gydytojas yra labai geras savo srities specialistas ( patikėkite, turiu su kuo palyginti). Nei karto neteko nusivilti nei nustatyta liga, nei paskirtu gydymu. Antra - puikiai moka bendrauti su vaikais - kas yra be galo svarbu. Vaikai bent jau nebijo eiti pas gydytoją.
Trečia - niekada neatsisakė priimti sergančio vaiko, net ir pasibaigus darbo laikui. Buvo atvejis, kai priėmė plaučių uždegimu segantį vaiką , savo atostogų metu ( kitai gydytojai diagnozavus neteisingą ligą). Rekomenduočiau visiems šį gydytoją. Su nuoširdžiausiais linkėjimais, Rasa.

2017-11-15, 19:12 | IP: 195.12.182.159

mums tai labai padejo,labai labai,ir mes laimingi,pinigus,kuriu tikrai neprase sumokesiu jam Londone, nes zinau turi atvaziuoti,net nezinojau,kad atvazineja ,mes emigravom .o su medicina cia ....
gal kas gydytoja seimai gali rekomenduot,mociutei tikrai reikia invalidumo,nes cukralinis dabetas irkazkas su tais ginekologijais,aciu 477 00256 478

2017-04-22, 13:09 | IP: *.*.*.*
2017-04-13, 09:43 | IP: 94.244.88.210

Labai džiaugiuosi, kad teko papulti būtent pas šį gydytoją. Stebėtinas atidumas, nuoširdumas. Nuoširdus ačiū.

2016-11-07, 23:18 | IP: 94.244.66.221

Nuostabus gydytojas!Labai džiaugiuosi,kad galime bendradarbiauti,visada padeda.Nuoširdus ir savo darbą mylintis žmogus.
Ačiū Jums,gydytojau!

Kornelija ir jos šalčio baimė :)

2016-10-27, 17:36 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus gydytojas.

2016-10-23, 13:38 | IP: 84.15.58.144

Norėdama pasirinkti paskurį gydytoją registruotis, norėjau paskaityti jūsų komentarūs. Pasibaisėjau. Teigiami komentarai parašyti iš tų pačių ID 81.7.118.4, IP: 195.12.182.167. ID 195.14.162.66, ID 213.197. 137. 19. Nieko verti teigiami komentarai. Labai nesinori tikėti , kad taip žaidžia gydytojo aplinkos žmonės.

2016-10-15, 17:11 | Registruotas lankytojas 1

labai nuostabus gidytojas

2016-10-12, 10:59 | IP: *.*.*.*
2016-08-24, 08:07 | IP: 88.119.185.201

Puikus Gyditojas , sūnus turėjo problemą su astma, D.Burneckas padarė viską ,kad ši problema dingtų. Ačiu.

2016-08-10, 10:23 | IP: 84.55.7.234

Atvykome is uzsienio,nes rekomendavo draugai ir ne vieni,labai mums padejo,nustate daug liudnu ligu,kurios veliau galejo duoti daug zalos,esam suzaveti,pernai buvom pas kelis profesorius irgi vasara kai buvom grize...labai liudna,bet dabar ramu,zinom kur kreiptis ir visiems rekomenduosim
Ernesta

2016-06-23, 16:52 | IP: 78.57.141.42

Puikus, profesionalus gygytojas.

2016-04-28, 19:44 | IP: *.*.*.*
2016-04-19, 16:31 | IP: 87.247.64.109

superinis daktaras

2016-03-07, 07:42 | IP: 84.55.16.235

lankemes pas Daktara daug kartu,jo ismintis,bendravimas palikodideli ispudi,nors gyvenam dabar Vilniuje ,atsitikus problemai lekiam pas Daktara,kol ji radom, kol atradom,galvojom kad daktaru Lietuvoj nera

Tomas Greiciunas

2015-12-22, 04:56 | IP: 88.119.141.218

nuosirdus ir labai apsiskaites gydytojas,labai geras zmogus,sveikinam su sventemis,daug sveikatos,lasimes ir ramybes `

2015-12-16, 11:38 | IP: 195.12.182.159

mums labai padejo ir giedejiom is kitu,visiem za darmai padeda,labai labia gers geras doktoras,jei kas ko nezino tai visi varo,yra is invalido vezimelio pasyares viaiuku,myli vaikelius, labai isiklausa,okubizdaliai kas raso nesamones tai nezino sito daktaro.ant pyderu rasykit ir tuoj i teasmam

2015-07-28, 18:45 | IP: 195.12.182.159

nuviliojo znona su vaikaias

2015-07-24, 20:19 | IP: 88.222.21.182

Puikus gydytojas, savo srities specialistas. Keista skaityti neigiamus atsiliepimus ir jų motyvus, kadangi mūsų šeimos patirtis lankantis pas šį gydytoją – labai teigiama. Lankėmės pas šį gydytoją su sūnumi, tad gimus dukrai net nesuabejojau kas bus jos gydytojas. Pasitikiu jo diagnozėmis, sprendimais, kadangi iki šiol nenuvylė. Visada atidžiai išklauso, kruopščiai apžiūri ir atlieka visus reikalingus tyrimus (gal net ir daugiau nei privaloma). Niekada nesuabejojau jo kompetencijomis, profesionalumu bei gebėjimu bendrauti su vaikais (o tai turint du mažus vaikus – labai svarbu). Iškilus kažkokiems klausimams ar abejonėms dėl vaikų sveikatos – drąsiai skambinu gydytojui. Ačiū Jums!

Dviejų vaikų mama

2015-07-14, 16:23 | IP: *.*.*.*

2015-07-02, 12:40 | IP: *.*.*.*

2015-06-07, 15:28 | IP: 88.119.141.218

lankiausi ne viena karta ir tikrai nejutau,kad pinigu reiketu duoti,tikrai labai padedavo,patardavo,po tokiu vizitu gera ir ramu ir tikrai geras posakis yra,kad sunys loja,o karavanas eina...,labai didelis aciu gerbiamam mylinciam savo darba zmogui,man jo konsultacijos labai labai padejo,laukiu anuku, o daktarui sveikatos,parasiau ,nes pagalvojau,kad kiekvienas pavyduolis irgi gali bet ka rasyti

2015-04-28, 07:45 | IP: 83.190.196.125

Labai puikus gyditojas! malonus,mandagus,su mazaja lankemes vos keliu dienu,labai atidziai apziurejo,padejo tikrai labai daug ir be jokiu kysiu! Jo deka dabar lankomes santariskese pas puikius specialistus. Labai didelis Aciu gyditojui.

2015-04-27, 07:11 | IP: 84.55.1.90

labai puikus daktaras,labai myli vaikus,matosi,kad myli savo darba,labai juo pasitikim mes ir musu visi draugai,daug daug jam sveikatos ir sveiki busime mes

2015-03-19, 06:21 | IP: 78.58.187.203

Profesionalus ir rupestingas gydytojas. Puikus specialistas

2015-01-23, 18:21 | IP: 78.63.225.39

Puikus rūpestingas gydytojas! Didžiausi komplimentai :)

2014-09-22, 05:55 | IP: *.*.*.*

2014-08-06, 07:48 | IP: 78.58.94.228

Puikus gyditojas. Esam patenkinti, nes isgyde man vaika kurie kiti nesugebejo.Ir galim visada kreiptis, kada tik reikia , nors esam is kito mazo miesto.Vienintelis kuris padare per viena diena visus tirimus ,nors nieko i kisene nedaviau.

2014-05-21, 06:15 | IP: 78.62.56.32

Puikus specialistas, iš karto pasijautė, kad žmogus apsiskaitęs ir turi plačią patirtį bei supratimą "toliau", nei skaičiukai. Mūsų kūdikiui jo kolegė paneigė rachitą,ką pati įtariau. Šeimos gydytojas liko irgi suabejojęs kitos pediatrės diagnoze. Šis specialistas iškart įvertino ligą. paskyrė gydymą, ir tikiuosi spėsim atsigriebti. Maloniai konsultavo, pasiūlė kreiptis, paskambinti ir informuoti apie eigą, domisi paciento sveikimu. Ačiū

2014-05-14, 12:46 | IP: 213.190.53.34

Rekomenduoju gydytoja ir kitiems.Super gydytojas.Mano vaikai megsta ji.Dziaugiasi vykdami i apziura,o tai svarbiausia!

2014-05-05, 20:06 | IP: 82.135.208.99

mums tai labai patiko ir padejo,tiesiog isejom suzaveti,kad visi tokie butu,kazkaip nerealu, sunku net patiketi

2014-04-28, 11:21 | IP: *.*.*.*

2013-09-18, 19:07 | IP: 89.117.239.200

Geras gyditojas,visada gali klaust jei kas neramu,jei labai skubus ir rimtas atvejis priima labai skubiai,ramiai isklauso,niekad nepertaukia,

2013-06-25, 13:28 | IP: 87.239.86.143

Fainas daktaras ! labai patiko ! puikus specialistas, nuosirdus, linksmas !

2013-04-01, 21:22 | IP: 78.62.197.224

Atradome si nuostabu gydytoja, kai vaikas buvo sunkiai isisirges, po kitos gydytojos prastos prieziuros. Sis gydytojas greitai nustate liga, paskyre gydyma, domejosi eiga, kvietesi apziurai net kelis kartus, nors jau buvome pasveike. Atsakingas, rupestingas, profesionalus, zavus :) ketiname priirasyti prie jo.

2013-03-21, 15:43 | IP: *.*.*.*

2013-01-04, 23:07 | IP: 78.62.3.12

Sis Gydytojas tiesiog buvo Nuosirdus. Tai - neikainojama.
Aciu Jam uz tai, kad neigalaus vaiko mama nukreipe ten kur reikia. Tai buvo tiek zmogiska ir tiek nuosirdu... aciu Daktare.

2012-09-24, 16:28 | IP: 78.57.238.136

Labai puikus gydytojas. Atliko visus privalomus ir ne tik tyrimus. Konsultavo telefonu, kada tik prireikdavo. Man jis super :) Mano mažyliui jis labai patinka.

2012-08-14, 17:06 | IP: 88.119.154.25

Ypatingai Geras ir Profesionalus Gydytojas.

2012-06-15, 18:38 | IP: 82.135.208.99

superinis

2011-12-29, 12:59 | IP: 87.247.83.38

puikus specialistas

2011-11-07, 10:29 | IP: 195.12.182.179

labai daug matėm gydytojų,bet tokio profesionalizmo-dar niekada.Negalim nutylėt apie tai,tai yra super zmogus ,super gydytojas.Ačiū