Reitingas

Pacientai, kurie rekomenduoja Darius Burneckas, %

Licencijos

Vaikų ligų gydytojas

Išduota: 2009-05-04, Nr. MPL-13781, Galiojanti

Gydytojas vaikų kardiologas

Išduota: 2009-05-04, Nr. MPL-13782, Galiojanti

Detalus įvertinimas

Kiek laiko laukėte, kol Jus priims?

71.8% Complete
3.6

Laukiau iki 15 min

Kaip tiksliai diagnozavo Jūsų problemą?

80.9% Complete
4

Diagnozė buvo tiksli

Ar paskirtas gydymas buvo veiksmingas?

80.7% Complete
4

Pilnai išgydė

Ar atsakė į visus Jums rūpimus klausimus?

80.4% Complete
4

Išsamiai atsakė į visus klausimus

Ar skyrė pakankamai laiko?

81.3% Complete
4.1

Skyrė laiko visapusiškai problemos analizei ir gydymui

Ar po apsilankymo pasidomėjo kaip jaučiatės?

84.4% Complete
4.2

Savo iniciatyva susisiekė paklausti, kaip jaučiuosi

Kaip vertinate paslaugų kainas?

80.9% Complete
4

Nereikėjo mokėti

Ar atsilyginote gydytojui asmeniškai?


Rezultatai rodomi tik prisijungusiems!

Pacientų atsiliepimai
2019-07-04, 15:57 | 4

Puikus gydytojas, vaikams lankytis vienas malonumas! Vien ko vertas ledu ir saldainiu receptas :) Atliko reikiamus tyrimus, issamiai paaiskino. Dekoju!

2019-04-05, 12:53 | 1

Labai malonus, mokantis bendrauti su vaikais.

2019-02-06, 21:52 | 2

Tie, kurie sako, kad šis gydytojas siaubas, pritariu 100%. Visiškai nesidomėjo manimi, kai įėjau pirmą kartą pasakė, kokios yra galimybės, kuo galiu sirgti išklausęs mano nusiskundimus, bet po to iškart kažkur išlekė, paliko sesutę dirbti - jo darbo. Kadangi jo nebuvo, sesutė skyrė reikiamus tyrimus. Atvažiavus kitą dieną ir pasidarius tyrimus, laukiau prie jo kabineto aptarti visko, mane pakvietė į vidų, o mielas daktaras nusprendė papietauti per mano vizitą. Kramtydamas pastūmė lapukus ir sako: "viskas". Buvau labiau nei pasimetus, nieko nepaaiškino, nepasakė. Mano širdis sveika, galvojau, kadangi diagnozę pagal mano simptomus jau žinojo (ji buvo susijusi su nervais) maniau nusiųs, kur reikia. Bet niekur nenusiuntė, nieko nedarė. Jis nebuvo nei draugiškas, nei profesionalus. Labai nusivyliau jo darbo kokybę, linkiu Jums nepakliūti ant tokio daktaro kaip šis!

2018-10-31, 08:36 | 1

Pats geriausias pediatras! Mano dukrytė yra registruota pas šeimos gydytoją. Todėl pagal taisykles gavome siuntimą pas pediatrą šeštąjį savo gyvenimo mėnesį. Užsiregistravau pas šį nuostabų gydytoją nei žinojusi, nei girdėjusi apie jį. Paprasčiausiai vyrai gydytojai man kelia daugiau pasitikėjimo ir dėl to, kad klinikos visai šalia namų.
Esu labai patenkinta! Pamatęs informaciją, kad turėjome šlapimo takų infekciją, neabejodamas siuntė ekoskopuotis inkstukų, išrašė kraujuko tyrimus, nukreipė pas nefrologę. Pas neurologę, nes jam pasirodė truputi pamažėjas tonusas.
Aš asmeniškai buvau "apšalusi", nes iki tol pati turėdavau pastoviai klausinėti apie savo vaiką gydytojos, klausti ar reikėtų to ar to. O apie tai, kad po infekcijos reikia pasitikrinti inkstukus nei man buvo užsiminta nei aš pagalvojau.
Taigi,po visų gydytojo Burnecko rekomenduojamų apžiūrų jis pats pasakė,kad nori mums pamatyti. Zinome atvykome, net ne savo laiku, nes pramigome ir net be siuntimo,nes per remontus nusimėtė. Buvome priimtos , puikiai sutiktos!!!! Aš esu begalo laiminga, bandysime persiregistruoti pas šį gydytoją!

2018-07-12, 22:47 | 1

Jau devynerius metus esame šio puikaus gydytojo pacientai. Todėl visi neigiami komentarai, asmeniškai man, neatrodo labai įtikinami .Pirmiausia - gydytojas yra labai geras savo srities specialistas ( patikėkite, turiu su kuo palyginti). Nei karto neteko nusivilti nei nustatyta liga, nei paskirtu gydymu. Antra - puikiai moka bendrauti su vaikais - kas yra be galo svarbu. Vaikai bent jau nebijo eiti pas gydytoją.
Trečia - niekada neatsisakė priimti sergančio vaiko, net ir pasibaigus darbo laikui. Buvo atvejis, kai priėmė plaučių uždegimu segantį vaiką , savo atostogų metu ( kitai gydytojai diagnozavus neteisingą ligą). Rekomenduočiau visiems šį gydytoją. Su nuoširdžiausiais linkėjimais, Rasa.