Pacientai, kurie rekomenduoja Virginija Grušienė, %

Išduota: 2009-02-20, Nr. MPL-12484, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Grušienė Virginija dirba šiose gydymo įstaigose

Jeigu žinote, kur dirba Grušienė Virginija?

2020-01-17, 06:41 | Registruotas lankytojas 4

Bendrauja itin nemaloniai, grubiai.
Ir svarbiausia įrašė, jog cista ir polipai, skyrė vaistus ( kaip nujausdama net negėriau), parašė, jog reikalinga operacija.
Po 2 mėn nuėjau pas gerą ginekologę - tris kart apžiūrėjo - sako švariau net nebūna. Absoliučiai nieko nėra.

2019-12-20, 14:55 | Registruotas lankytojas 2

NEREKOMENDUOJU/ Metus laiko ėjau pas gydytoją, vis rasdavo, kad blogi rezultatai. Po tam tikro mano veiksmo buvo susisgrebta pažiūrėti pro aparatą, kas pas mane gimdoje - Reikalinga skubi operacija. Vakar Vilniuje ginekologė kita per 1 min pasakė, kad reikia skubios operacijos, viskas uždelsta.

2019-11-30, 22:23 | Registruotas lankytojas 1

Nerekomenduociau nei didziausiam priesui pas tokia ginekologe i kabineta patekti. Buvau privaciai mokanti kliente, tai proceduras kuriu prasiau, atliko bet visa laika bunant kabinete bendravo arba labai nemaloniai arba isvis nebendravo. Kaip per pirma gyvenime vizita pas ginekologe noretusi zymiai issamesnes informacijos kas vyksta, bet ponia Grusiene sugebejo per ta laika tris kartus telefonu atsiliepti ir vienas is buvusiu pokalbiu kad jai ‘siandien penkta valanda nagus tvarkytis’. Man dave pakankamai sunkia ir komplikuota diagnoze apie kuria is jos negavau jokios informacijos, taciau man buvo pasiulyta grizti atgal i Anglija ir susitvarkyti ten nes reikia operacijos. Paklausus ar yra kokie vaistai nuo to kuriuos galeciau vartoti man buvo atsakyta yra bet jie labai brangus, lyg zinant mano finansine padeti. Taipogi, po pagrindines apziuros paklausus ar galiu pakviesti mama i kabineta kuri lauke uz duru kad apsneketi visoms diagnoze kartu nes as buvau soko busenoje, man buvo pasakyta - vaikeli, mes cia kiekvienam zmogui tik dvidesimt minuciu skiriam.

2019-06-01, 15:17 | Registruotas lankytojas 1

Labai esu nepatenkinta,islaike daugiau nei trys valandas kolidorijoje su didziausiais skausmais,nepatariu niekam!!!

2019-04-05, 12:58 | Registruotas lankytojas 1

Man labai patiko ši gydytoja ! Švelniai bendraujanti, viska paaiškinanti, rūpestinga. Aš ja tikrai rekomenduoju busimoms mamytėms ypač kurios pirma karta !

2017-11-02, 13:17 | Registruotas lankytojas 6
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2017-10-11, 14:10 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabus žmogus, puiki specialistė. Viską išsamiai išaiškina. Švelni ir atidi. Kaip sakoma, gydytoja nuo Dievo.

2017-04-26, 00:07 | IP: *.*.*.*
2017-03-15, 14:28 | IP: 81.7.97.47

Ši gydytoja man visada patiko. Matyti, jog išmano savo darbą. Kol ka - tik geriausias atsiliepimas.

2016-09-09, 15:33 | IP: 84.46.255.65

Ši gydytoja labai profesionaliai atlieka savo darbą. Labai patiko nuoširdus rūpestis pacientui ir skubi reakcija ir į rimtą susirgimą. Šios gydytojos kompetencija ir atsidavimas padėjo man išvengti rimtų problemų ateityje.

2016-04-28, 13:38 | IP: 78.61.75.123

Labai maloni ir rūpestinga gydytoja išmananti ir mylinti savo darbą. Ačiū Jums.

2016-04-14, 19:13 | IP: *.*.*.*
2016-01-26, 21:46 | IP: 37.0.229.106

Pirmo nestumo vidury persirasiau,nes girdejau daug pagiru. Isbuvau visa likusi nestuma ir antro mestumo laikotarpi taip pat lankiausi pas ja. Nuostabi,rupestinga ir gera speceliste. Tikrai rekomenduoju.

2015-07-07, 05:47 | IP: 84.46.238.45

Gydytoja kaip specialistė gal ir gera, tiesiog trūsta dėmesio kiekvienam pacientui, ypač pritrūko infomacijos Nėštumo priežiūrai rekomenduočiau kitą spcialistę, gal mano patirtis prasta, bet manau, jog į paciento skundimąsi vienu ar kitu simptomu reikėtų kreipti dėmesį, o ne numoti ranka su fraze, jog neprisigalvok, arba visų mūsų darbai įtempti. Pirmas nėštumas, daug klausimų, daug neaiškių simptomų, galiausiai viskas baigiasi nesėkmingai ligoninėje... Keisiu gydytoją, nerekomenduoju

2015-06-24, 14:41 | IP: 85.232.128.55

Esu labai dėkinga V. Grušienei už rūpestingumą, už tikrai profesionalią priežiūrą viso nėštumo metu. Jaučiasi gydytojos profesionalumas ir didelis žinių bagažas. Sėkmės jai darbuose ir gyvenime.

2015-05-05, 11:54 | IP: *.*.*.*

2014-02-26, 05:54 | IP: *.*.*.*

2014-01-21, 15:20 | IP: 84.15.184.241

Labai profesionali ir maloni gydytoja

2013-11-08, 20:43 | IP: 78.61.103.241

Gera, bet letu apsuku.. Butu geresne jei dirbtu vienoj klinikoj, o ne lakstytu per du darbus.

2012-11-15, 11:24 | IP: 85.206.54.92

Šauni gydytoja, ačiū,kad mane prižiūrite

2012-11-06, 13:52 | IP: *.*.*.*

2012-10-18, 08:13 | IP: 83.171.17.102

Daug metų einu pas ją į Lorną. Kitur nesinori.Patinka

2012-09-16, 19:02 | IP: *.*.*.*

2012-04-27, 22:49 | IP: *.*.*.*

2012-03-27, 20:12 | IP: 78.61.155.97

Labai gera ir profedionali gydytoja.Visada domisi sveikata ir pries vizita.Tiesiog nuostabi

2010-07-29, 11:54 | IP: 86.100.122.159

Man si gydytoja grazino gera gydytoju varda, maloni, labai svelni bei rupestinga gydytoja.

2010-03-05, 12:01 | IP: 213.197.151.110

Tiesiog maloni, švelni gydytoja

2010-02-01, 15:51 | IP: 193.219.187.121

Labai dėmesinga ir profesionali.

2008-09-03, 06:36 | IP: 86.100.26.72

Labai puiki rupestinga supratinga gydytoja

2008-01-22, 10:20 | IP: 78.63.219.109

Labai šauni, rūpestinga ir profesionali gydytoja -