Pacientai, kurie rekomenduoja Ilona Šniuolienė, %

Gydytojas reumatologas

Išduota: 2009-03-27, Nr. MPL-13161, Galiojanti

Šniuolienė Ilona dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Šniuolienė Ilona?

2018-04-23, 23:48 | 1

Niekam neekomenduoju lankytis pas šią gydytoją, ir ypač ne žmonėms su rimtomis autoimuninėmis ligomis.
Esu jaunas žmogus, sergu keliomis kompleksinėmis autoimuninėmis ligomis, neturiu iliuzijų apie stebuklingus pasveikimus ar stebuklingus gydytojus, daug žinau apie savo ligas ir gydymo eigą, bet eidama pas bet kokį gydytoją, o ypač specialistą, tikiuosi adekvataus bendravimo ir priežiūros.
Pas šią gydytoją lankiausi dėl reumatoidinio artrito, nes man netiko kitos gydytojos skirti vaistai ir turėjau nutraukti jų vartojimą, taigi man reikėjo atlikti apžiūrą, tyrimus ir informuoti ką daryti toliau bei kokius vaistus vartoti. Nieko labai sudėtinga. Įėjusi į kabinetą pas Šniuolienę paduodu savo tyrimus, ligos istoriją, visą reikiamą info. Iš jos sulaukiu : "O tai ką tau dabar skauda? Nieko?" ir atžarų požiūrį kad suprask, jei man nieko mirtinai neskauda ir pats paeinu, tai į mane rimtai žiūrėti nereikia. Į su liga susijusius skundus reagavo atsainiai, viską atmetinėjo, nesigilino, parašė kelis tyrimus ir NIEKO NEPASKYRUSI IR NEINFORMAVUSI pareiškia kad viskas. Bandant klausti kada bus atsakymai ir kada sekantis apsilankymas, pasakė kad kreiptis į registratūrą nes čia ne jos reikalas. Išeinu, registratūroje sužinau kad sekantis apsilankymas, net antrinis, paaiškinus situaciją, galimas tik po pusantro mėnesio, JEI pasiseks gauti taloną. Tai sakoma žmogui, kuris yra paliktas be vaistų, be informacijos apie tolesnę gydymo eigą, be informacijos ką daryti per tą laiką. Man buvo patarta skambinti pačiai gydytojai, skambinau ir prisiskambinau, bet ji atsisakė su manimi diskutuoti nes, cituoju, pacientų apsilankymų kuravimas nėra jos reikalas. Rezultatas - išnaudojau savo siuntimą be reikalo, man pagalba nebuvo suteikta. Mano asmeninis sprendimas - užsirašiau į Kauno klinikas mokamai konsultacijai pas pasirinktą reumatologą, nuvykau su lygiai tokiais pačiais popieriais ir informacija ir būkle : su manimi buvo bendraujama visai kitaip, apsvarstyta ir išklausyta viskas, paskirti tyrimai (ne tik kraujo, o daug platesni) ir gydymas, buvau informuota apie veiksmų planą. Su siuntimu man nebūtų tekę mokėti. Išvada - patariu negaišti laiko čia, nes ne pirmą kartą susiduriu su šios Klaipėdos ligoninės negebėjimu adekvačiai funkcionuoti, aplaidumu bei biurokratijos laimėjimu prieš žmogaus sveikatą.

2017-11-21, 13:00 | 5

Iš tiesų daktarė atliko darbą gerai, buvo maloni, bet viskas labai paviršutiniška, dėl to vertinu ją neutraliai ir savo pažįstamiems tikrai nerekomenduočiau, nes yra geresnių. Ir dar ypatingai reumatinėms ligoms, kurios kaip ir neišgydomos, bet pagalbos vis tiek norisi.
Greitai įvertino kraujo tyrimus, paguldė į ligoninę, nes artritas dar neįsisenėjęs, paskyrė gydymą, ligoninėj skausmai praėjo, bet vos išėjus viskas sugrįžo. Nekaltinu dėl to daktarės, bet šių ligų vien vaistais neišgydysi, turi keisti ir gyvenimo būdą, bet tokių patarimų negauni. Nei apie mitybą ar mankštą. Tik vaistai, vaistai, vaistai.
Ir vieną nemaloniausių daktarės savybių, jog ji neišklauso, visą laiką toks jausmas, jog bėga nuo tavęs kai nori ko nors paklausti, tiesioginę to žodžio prasmę turi ją gaudyti. Dėl to išsamaus paaiškinimo apie savo ligą pas ją negausite, nebent išsireikalausit, bet juk ne taip viskas turėtų būti, tiesa?

2017-08-16, 14:52 | IP: 193.219.187.101

labai gera ir švelni gydytoja,maloniai bendravo,viską paaiškino.Rekomenduoju

2016-01-04, 15:56 | IP: 86.100.68.32

Nuostabi

2015-08-30, 13:05 | IP: *.*.*.*
2014-01-21, 20:10 | IP: *.*.*.*

2013-09-20, 22:22 | IP: 86.100.166.124

Labai neabejinga daktarė! Specifinė bendravimo manera, bet rupestingas, nuoširdus, saziningas zmogus. Aukštos klasės spėcialistė! Labai padėjo, palaikė,gydo ne tik vaistais,bet ir teigamu poziuriu ir gerais zodziais!

2013-09-19, 15:44 | IP: 86.100.96.48

labai rūpestinga ir puiki gydytoja.

2013-01-17, 16:48 | IP: 193.219.187.101

prie ko cia plautine hipertenzija????daktare gydo sanarius!!!!!!
man nera geresnes gydytojos!!!

2013-01-17, 14:48 | IP: *.*.*.*