Pacientai, kurie rekomenduoja Jūratė Jesevičienė, %

Gydytojas odontologas

Išduota: 2005-02-01, Nr. OPL-01318, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Jesevičienė Jūratė dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Jesevičienė Jūratė?

2.8

2.7

2022-10-28, 16:09 | Registruotas lankytojas 1

Puiki, nuostabi ir kompetetinga gydytoja bei asistentė. Greitai ir be skausmo sutvarkė dantis. Pakartotiniam vizitui paskyrė laiką jau po poros dienų. Rekomenduoju 100%

2021-12-21, 10:12 | Registruotas lankytojas 1

Gydytoja arogantiška, ieško priežasčių kaip fiktyviai atsisakyti atlikti jai priklausančių funkcijų, siūlo kreiptis į privačius odontologus. Niekam nerekomenduoju kreiptis pas šią gydytoją, veltui sugaištas laikas ir nervai.

2021-07-19, 07:46 | Registruotas lankytojas 1

Užlaužė kaklą į dešinę pusę ir į apačią, kvėpuoti negaliu ir dustu savo seilėmis ir dar kartoja jog atidaryčiau burna plačiau, Jūrate, kaip aš tą savo smakrą nueisiu žemiau ir atdidarysiu burną dar plačiau kai mano smakras jau liečia mano krūtinę???

2021-03-01, 17:45 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2021-01-06, 14:54 | Registruotas lankytojas 11

Išmano savo darbą

2020-09-21, 16:10 | Registruotas lankytojas 14
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-03-09, 09:18 | Registruotas lankytojas 1

Nuostabi gydytoja ir jos pagalbininkė seselė. Jautriai reaguoja į kiekvieną krūptelėjimą. Išklauso iki galo kas neramina ar kas negerai, pajuokaujam. :) Absoliučiai jokio streso apsilankymo metu. Greitai viską sutvarko tiek mano vaikučiams, tiek man. Rekomenduoju 100 proc.

2019-12-11, 09:36 | Registruotas lankytojas 3
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 3 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2019-10-17, 06:56 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 5 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.