Pacientai, kurie rekomenduoja Tomas Biržietis, %

Išduota: 2006-03-28, Nr. MPL-07983, Galiojanti

2020-01-13, 13:41 | 2

Sako, kad tik Dievas gali kurti stebuklus...
Šventai tuo tikėjome, kol nesutikome Jūsų, gerbiamas daktare Tomai Biržieti. Jūsų nuoširdi priežiūra ir rūpestis padėjo gimti mūsų didžiausiam stebukliukui - Mykoliukui. Jūsų profesionalūs ir ryžtingi sprendimai skatino tikėjimą, kad viskas bus gerai.
Kuo nuoširdžiausiai lenkiame prieš Jus galvas ir dėkojame. Stiprios sveikatos ir Dievo palaimos Jums ir Jūsų šeimai!
Esame sužavėti Jūsų vadovaujamos ligoninės personalu.Visą laiką jautėme rūpestį. Jautėmės, tarsi personalas mumis rūpintųsi taip, lyg seniai mus pažinotų. Nuoširdi padėka Jums.

2020-01-12, 23:39 | 1

Džiaugiuosi kad teko pažinti Tomą Biržietį, malonus žmogus, labai taktiškas, išklausantis ir tikras savo specialybės specialistas. Nuoširdesnio specialisto neesu sutikusi ;)

2019-12-01, 16:15 | 1

Visa šeima esame labai dėkingi šiam nuostabiam daktarui. Jis labai lengvai ir sklandžiai apsuko mūsų Mažylį iš sėdmeninės pirmaeigos, todėl galėjau gimdyti natūraliai, gimdymo metu taip pat padarė viską maksimaliai puikiai! Ačiū Jums! Nesustokite daryti to, ką darote, nes tai nuostabu!

2019-11-12, 17:10 | 15

Kai laukiausi, apie šį gydytoją girdėjau daug gerų atsiliepimų, tad nusprendžiau apsilankyti. Gydytojas pasirodė malonus, atviras, bendravo laisvai ir atsakė į visus klausimus. Jis padėjo pasitikti brangiausią turtą šiame pasaulyje – dukrelę. Jo buvimas šalia gimdymo metu leido jaustis užtikrintai ir ramiai, žinoti, jog jeigu kas nors bus ne pagal planą, šalia yra tikras savo darbo profesionalas.

2019-09-25, 19:07 | 1

Nuostabus gydytojas,tik geriausi atsiliepimai.

2019-07-23, 10:35 | 1

Nuostabus daktaras! Profesionalus, linksmas, paprastas, skyre laiko atsakyti I ivairius klausimus ir nesijaute is jo, kad ji gaisinu. Labai moka nuraminti vien savo buvimu. Kazkaip atrodo, kad su juo Viskas bus gerai. O tokia nuotaika labai svarbi besiruosiant gimdyti.
Mano mergyte pilve sedejo. Daktaras lengvai apsuko vaikeli, todel galejau naturaliai gimdyti.
Gimdymo metu labai atsizvelge I mano pageidavimus: leido isbandyti ivairias pozas ir tt. Aplamai labai palaikantis buvo. Nuostabus daktaras!

2019-01-14, 21:12 | 2

Nuostabiausias, šilčiausias, supratingiausias ir patikimiausias sutiktas gydytojas ir žmogus.
Tikrai 100% rekomenduoju visoms nėštukėms.
Pagarba tokiam gydytojui.
Dar kart Ačiū
Indrė N.

2018-11-12, 15:15 | 7

na, aš gimdžiau pas jį..kadangi gimdymas buvo sklandus, tai viskas vyko super, atėjo kitą dieną pasidomėti, kaip jaučiuosi...

2018-10-26, 20:15 | 1

Esu begalo dėkinga gyd. Tomui Biržiečiui už pagalbą po cezario natūraliai pagimdyti antrą dukrytę. Gimdymo planas buvo tiesiog tobulas, viskas tiksliai įvertinta ir apskaičiuota. Gydytojas ne tik padėjo kuo geriau jaustis, kiek tai buvo įmanoma, bet ir skyrė be galo daug dėmesio, žmogiškos šilumos ir suteikė paramą, todėl jaučiausi saugi, visiškai pasitikėjau gydytoju ir viskas buvo sklandu. Labai džiaugiuosi, kad likimas suvedė su šiuo gydytoju, nes nežinia kaip gimdymas būtų bagęsis. Tai tikrai labai atviras, sąžiningas ir šiltas žmogus, dirbantis savo darbą ir mylintus jį. Todėl visiems rekomenduočiau kreiptis, nes gyd. T. Biržietis - geriausias!

2018-06-05, 15:21 | 1

Rašydama atsiliepimą norejau tik dar kartą padėkoti gydytojui, padėjusiam po cezario su pirmu vaiku, antrą vaikelį pagimdyti pačiai. Atidus, maloniai bendraujantis ir norintis padėti. Tiek nėštumo metu, tiek gimdymo metu motyvavo ir sakė, kad viskas bus ir yra sklandu. Taip ir buvo. Ačiū!

2018-05-28, 15:20 | 1

Kai atrandi pati geriausia, daugiau nieko ieškoti nebereikia. Pasakyti, kad nuostabus gydytojas būtų per silpnai pasakyta, šis gydytojas toks geras, kompetetingas, visada linksmas, puikiai išmanantis savo sritį ir nepriekaištingai atliekantis savo darbą. Mano vaikučio atsiradimas man buvo tiesiog lengvas ir linksmas nuotykis, tikrai esu 100% įsitikinusi, kad be šio gydytojo mano gimdymas toks nebūtų buvęs - Tikrai, TIKRAI. Esu be galo laiminga, kad sutikau nors vieną gydytoja, kuris 100% dirba pagal pašaukimą. Net nežinau koki didžiulį AČIŪ galiu pasakyti gyd. Tomui Biržiečiui. Rekomenduoju visiems!

2017-10-16, 23:28 | IP: 87.247.104.111

Lankiausi nestumo metu ir gimdziau pas Gyd. Birzieti. Gailiuosi, kad negimdziau pirmojo vaikucio pas gerbiama gydytoja. Gimdymo metu tiesiog skleidzia ramybe, visa laika nuramina, pagelbeja, pataria. Gydytojas ypatingai uzsiemes, tad norincios eiti i konsultacijas, nusiteikite laukti po 2-3 val.

2017-05-29, 17:22 | IP: 78.58.180.88

Noriu padėkoti nuostabiam gydytojui Tomui Biržiečiui už pagalbą, moralinį palaikymą ir patarimus neštumo laikotarpiu, gimdymo metu ir po jo. Atėnė ir Daina.

2017-05-17, 06:15 | 1

Puikus gydytojas

2017-05-13, 20:09 | IP: 88.222.13.70

Linkiu ,kad visi daktarai butu tokie rekomenduoju.Nuosirdus ir paprastas.