Pacientai, kurie rekomenduoja Tomas Biržietis, %

Išduota: 2006-03-28, Nr. MPL-07983, Galiojanti

2019-09-25, 19:07 | 1

Nuostabus gydytojas,tik geriausi atsiliepimai.

2019-07-23, 10:35 | 1

Nuostabus daktaras! Profesionalus, linksmas, paprastas, skyre laiko atsakyti I ivairius klausimus ir nesijaute is jo, kad ji gaisinu. Labai moka nuraminti vien savo buvimu. Kazkaip atrodo, kad su juo Viskas bus gerai. O tokia nuotaika labai svarbi besiruosiant gimdyti.
Mano mergyte pilve sedejo. Daktaras lengvai apsuko vaikeli, todel galejau naturaliai gimdyti.
Gimdymo metu labai atsizvelge I mano pageidavimus: leido isbandyti ivairias pozas ir tt. Aplamai labai palaikantis buvo. Nuostabus daktaras!

2019-01-14, 21:12 | 2

Nuostabiausias, šilčiausias, supratingiausias ir patikimiausias sutiktas gydytojas ir žmogus.
Tikrai 100% rekomenduoju visoms nėštukėms.
Pagarba tokiam gydytojui.
Dar kart Ačiū
Indrė N.

2018-11-12, 15:15 | 7

na, aš gimdžiau pas jį..kadangi gimdymas buvo sklandus, tai viskas vyko super, atėjo kitą dieną pasidomėti, kaip jaučiuosi...

2018-10-26, 20:15 | 1

Esu begalo dėkinga gyd. Tomui Biržiečiui už pagalbą po cezario natūraliai pagimdyti antrą dukrytę. Gimdymo planas buvo tiesiog tobulas, viskas tiksliai įvertinta ir apskaičiuota. Gydytojas ne tik padėjo kuo geriau jaustis, kiek tai buvo įmanoma, bet ir skyrė be galo daug dėmesio, žmogiškos šilumos ir suteikė paramą, todėl jaučiausi saugi, visiškai pasitikėjau gydytoju ir viskas buvo sklandu. Labai džiaugiuosi, kad likimas suvedė su šiuo gydytoju, nes nežinia kaip gimdymas būtų bagęsis. Tai tikrai labai atviras, sąžiningas ir šiltas žmogus, dirbantis savo darbą ir mylintus jį. Todėl visiems rekomenduočiau kreiptis, nes gyd. T. Biržietis - geriausias!