Pacientai, kurie rekomenduoja Darius Radzevičius, %

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2009-01-30, Nr. MPL-12283, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas vaikų chirurgas

Išduota: 2009-01-30, Nr. MPL-12282, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

2020-03-02, 13:31 | Registruotas lankytojas 1

Nezinau kas komentuoja kad daktaras puikiai padare nosies operacija , nes man tvarke nosies galiuka du kartus ir ziauriai nesekmingai !!!! Visi Lt daktarai atsisako operuoti trecia karta ! Teks vykti I uzsieni ir moket I trigubai ir tai neaisku ar pasiseks geriau. Labai abejoju kad kazkam padare gerai nes pilnas Fb blogu atsiliepimu! Sekmes.

2020-01-22, 15:34 | Registruotas lankytojas 1

Pas gydytoją Radzevičių ėjau pasidaryti nosies operaciją, nes buvau girdėjusi, kad jis geriausias nosies plastikos chirurgas Lietuvoje. Gydytojas labai malonus, atsakė į visus klausimus, papasakojo apie operacijos eigą, parodė savo darbo pavyzdžius. Rezultatai pranoko mano lūkesčius: nebuvo jokio skausmo po operacijos, patinimas buvo minimalus, greitai praėjo, o nosis atrodo natūraliai ir taip, kaip norėjau. Pas šį gydytoją rekomenduoju eiti visiems, kurie nori naturalių rezultatų.

2019-05-22, 16:16 | Registruotas lankytojas 1

Pas gyd.D.Radzeviciu dariausi krutu ir nosies korekcijos operacijas, rezultatas pranoko lukescius. Auksiniu ranku meistras. Absoliuciai the best ! Zinoma jei norite radikaliu pokyciu ir po operacijos likti visai neatpazistami , nesirinkit sito gydytojo, nes jis zmogaus nepakeicia radikaliai, o tiesiog savo rankomis sukuria tobula naturaluma:) Dekui Jam!"

2018-11-15, 06:27 | Registruotas lankytojas 1

Pasakysiu trumpai ir aiškiai.
Kai pamačiau kartą pažįstamos krūtinę ji atrodė tokia natūrali ir be jokio įtariamo kad tai galėtų būti su implantais net nepagalvojau bet kai sužinojau po kiek laiko kad tai gyd. Radzeviciaus darbas negalėjau patiketi kad įmanoma taip natūraliai padaryti operacija! Tad nusprendžiau kad kai ateis laikas ir man tik tuo atveju jei pamatysiu kuris daktaras sugebėtų padaryti geriau tik pas tą ir eisiu. Patikėkit kiek mačiau domėjausi nieko panašaus taip ir nepamačiau. Visur krūtinės atrodydavo nenaturaliai, per aukstai, per stačiai, per kietai. Ir nusprendžiau atlikti operaciją pas šį gydytoją. Praėjo trys metai. Šiai dienai man dar niekas nepatikėjo kas klause kad tai ne naturali krūtinė o kasneklausia tik taip ir tegalvoja kad kokia graži krutine - žodžiu pasisekė moteriškei ????
Krutine atrodo išties natūraliai be jokiu ne natūralių iškylimų, minkšta ir visai nešalta kaip kad esu mačiusi klausimų ar jūsų krūtinės ne šaltos, tai taiptikrai nėra, siek tiek vienoje aureoleje ryškiau matyti randelis, speneliai viskas tvarkoje jautrus ir atrodo kad taip buvo visada.
Ar jis arogantiškas? - Na kaip kas priima, man svarbesni buvo jo rezultatai nei pokalbiai juk nesirenki žmogų gyvenimui su kuriuo reikėtų kalbėtis visa likusi gyvenima. Svarbu aptarti ar labai didelės krutines norite, jei tai yra jums pirmoje vietoje teks pavargti kad itikintumete daktarą,nes jis parenka pagal zmogaus anatomija kas geriausiai atrodytų o ne pačiai rinktis leidzia( Lolo ferari irgi jo nebutu paklausiusi...) Vienintelio dalyko del ko ant jo pykstu kad pries operacija nenusiunte pasitikrinti krutu, nes po operacijos rado pas mane augliuku kuriuos jei butu mates butu iškarto operacijos metu pašalines. Taip kad rekomenduoju neskubeti, o ramiai issamiai atlikti visus imanomus tyrimus.
Pakolkas dar nemačiau kas geriau daro krūtinių operacijas tas kas nenatūraliai atrodo manes niekada ne žavėjo. O vaikščioti kaip berniukui be krūtinės jau senai nebe laikas. Drąsiau moterys čia nieko nera vulgaraus ar bjauraus jokio olialiakiškumo graži normalaus C D dydžio krūtinė tai tik jūsų geros savijautos ir pasitikėjimo savimi garantas. O dar plius ir natūraliai graži krūtinė!

2018-09-21, 07:06 | Registruotas lankytojas 1

Konsultacija truko 10-15 minučių, daktaras atsisakė atlikti norimą procedūrą ( norėjau krūtų implantų bet jis nusprendė kad jie mane padarys dar “didesnę”) likau labai nepatenkinta, konsultacija neišsami, daktaras nedėmesingas ir nemalonus, pinigai išmesti į balą, konsultacijos kaina 45€!!! Niekada nesioperuočiau pas šį chirurgą.

2018-07-16, 11:12 | Registruotas lankytojas 1

Jeigu norite visiskai nezymiu pokyciu ir imesti daug pinigu lauk, tuomet Verta. Man, deja, teks eiti pakartotinai pas kita gydytoja uzsienyje ir moketi trigubai. Apmaudu, nes nosies op taupiau ilgai, o rezultatas lukesciu nepatenkino, kaip gaudavau komentarus del problemos taip ir gaunu

2018-04-12, 23:19 | Registruotas lankytojas 1

Konsultacijos metu daktaras buvo aiškus, labai malonus. Žinojau kad galiu jo pasitikėti ir džiaugiuosi kad pasirinkau būtent ji. Dariausi krūtų didinimo operacija ir blefaroplastika vienu metu. Esu labai patenkinta rezultatais.Aciu!!

2018-02-08, 21:02 | Registruotas lankytojas 2

Tai yra savo srities specialistas. Operavausi nosi, kuri vaikysteje buvo luzusi ir kvepavimas buvo mano labai prastas. Visu pirma, Dr.Radzevicius labai ramiai ir issamiai isdeste procedura, galimybes ir ko tiketis. Man tai patiko, nes daktaras buvo tikslus ir malonus. Mano operacijos diena jo visa brigada atliko puiku darba, sesutes, anasteziologas, viskas vyko labai sklandziai ir efektyviai. Po operacijos jauciasi labai gerai. Taip pat, Dr.Radzevicius pakviete savo kolega LOR specialista Sakalinska operuoti, kuris man pasalino kriaukles ir atstate kvepavima. Deka siu dvieju ekspertu as ne tik pirma karta ikvepiau per 26 metus bet ir esu patenkinta savo nosimi, kuri yra galu gale tiesi, be kupreles ir moteriska. Jeigu ieskote tikslaus, profesionalaus, efektyvaus plastiko chirurgo labai rekomenduoju Radzeviciu ir jo komanda.

P.S man pries 5 metus buvo atlikta nosies pertvaros operacija lazdynu ligonineje atsatyti kvepavima, taciau ne tik negalejau toliau kvepuoti bet ir 3 dienas negalejau atsikelti is lovos. Tad tikrai galiu pasakyti, eikite pas Radzeviciu ir Sakalinska, po savaites jusu gyvenimo kokybe be galo pageres.

2017-12-21, 11:08 | Registruotas lankytojas 2

I was very fortunate that I chose this particular doctor after my breast augmentation operation was 2 weeks away and I feel very good I advise such a doctor Thank you.

2017-12-04, 19:50 | Registruotas lankytojas 1

apie si gyditoja esu labai geros nuomones, tai zmogus is dideles raides,palinkedama jam sveikatos ir visokeriopos sekmes/

2017-09-19, 21:21 | IP: *.*.*.*
2017-09-04, 16:30 | IP: 188.69.196.194

Tikras profesionalas ir turi lengva ranka. Rekomendavau ir savo draugems!

2017-04-09, 12:28 | IP: 78.56.116.132

Rekomenduoju dr. D. Radzevičių. Chirurgas yra savo srities specialistas, puikiai išmanantis ką daro. Tiek konsultacijos, tiek prieš/po operacijos viską paaiškino, kokie procesai vyksta organizme, domėjosi mano savijauta. Esu labai patenkinta tiek bendravimu su klientu, tiek pačiu operacijos rezultatu. Esu labai dėkinga.

2017-03-28, 22:02 | IP: 5.20.201.192

Labai ačiū gerb. Radzevičiui! Šio gydytojo dėka atsikračiau trūkumų, dėl kurių kompleksavau dar nuo paauglystės. Labai patiko chirurgo požiūris, aiški ir profesionali konsultacija bei visus lūkesčius pranokę operacijos rezultatai. Ir sesė pas jį operavosi, ji taip pat labai patenkinta.
Nedvejodama rekomenduoju visiems!

2017-03-22, 17:36 | IP: *.*.*.*
2017-02-02, 16:28 | IP: *.*.*.*
2016-09-21, 20:29 | IP: 78.56.158.117

Gyd.D.Radzevičius puikus gydytojas! Jo dėka esu laimynga turiu gražia nosyte????Ačiū

2016-09-21, 20:25 | IP: 78.56.158.117

As operavausi nosies kuprele puikiai viska padare kaip ir norejau labai ačiū malonus ir profesonalus.

2016-08-12, 16:13 | IP: 78.62.191.18

Konsultacijos metu D. Radzevičius buvo profesionalus, kalbėjo apie tai, kas būtina, atsakė į visus man rūpimus klausimus. Konsultacija užtruko apie 20-25min. To visiškai pakako. Didžioji dalis komentavusiųjų pabrėžia pasipūtimą, tačiau aš to neįžvelgiau. D. Radzevičius buvo ganėtinai malonus.
Man buvo atlikta krūtų augmentacija, šiuo metu yra praėjusios dvi savaitės po operacijos, esu visiškai patenkinta. Po operacijos gydytojas buvo užėjęs, pasidomėjo, kaip laikausi,davė keletą patarimų.
Esu visiškai patenkinta ir drąsiai galiu rekomenduoti šį chirurgą.

2016-07-02, 12:59 | IP: *.*.*.*
2016-06-26, 05:12 | IP: *.*.*.*
2016-06-26, 05:11 | IP: *.*.*.*
2016-03-04, 01:16 | IP: *.*.*.*
2016-02-26, 11:44 | IP: *.*.*.*
2016-02-11, 18:34 | IP: *.*.*.*
2015-11-23, 17:54 | IP: *.*.*.*

2015-06-22, 14:12 | IP: 78.62.16.187

Atliko krūtines didinimo operacija prieš 7 m. Vaikučiui tebuvo 2,5 m . Dabar jau antram 4,5m. Maitinau krūtimi ir antraji. Niekas nepasmuko, randų neliko, krūtinės dydis C. Esu labai patenkinta. Labai išsamiai viską išaiškino, siūlė ramiai namuose viską apgalvoti. Labai malonus. Dabar konsultavausi del riebaliuku nusiurbimo, pasake, kad neverta, rezultatų gerų nebus, nes ir taip esu liekna. DIDELIS AČIŪ JAM

2015-05-27, 14:20 | IP: *.*.*.*

2014-10-05, 08:30 | IP: 5.20.99.26

Chirurgas D.Radzevicius atliko man nosies plastine operacija, ji pavyko puikiai. Pritariu visiems geriems zodziams parasytiems apie ji. Isties tai profesionalus, rupestingas, vertas pasitikejimo gydytojas, tiesiai pasakantis tiesa ir etiskai dirbantis savo darba. Patyriau tai pati ir galiu patvirtinti visiems, jei tektu vel rinktis, rinkciausi tik ji.

2013-08-10, 14:16 | IP: 78.60.198.42

Tai Gydytojas - profesionalas. Taisė kito chirurgo padarydas nesėkmingas klaidas. Po šios operacijos jaučiuosi žymiai geriau. Skausmo nejaučiau nei viena dieną. Konsultacijos metu patiko - konkretumas. Kalba nedaug, tačiau atsako i visus rūpimus klausimus, tad einant pas ji i konsultaciją rekomenduoju užduot jums aktualius klausimus. Operuojant nekalba to ko nereik, labai susikoncentruoja i darbą. Pasigailėjau, kad pas ji nėjau pirmąjį kartą ir rinkausi asmenį siūlantįį pigiasnes paslaugas. Sekmes Jums dirbant šioje srityje.
Pagarbiai, Jūsų pacientė.

2013-07-13, 12:42 | IP: 193.219.169.108

Labai nusivyliau sio zmogaus darbu. Brangiai sumokejau uz operacija, o efekto jokio. Reikes is naujo operuotis.

2013-07-10, 11:14 | IP: *.*.*.*

2013-07-10, 11:12 | IP: *.*.*.*

2013-03-18, 08:32 | IP: 88.119.17.212

profesionalas, kantriai bendraujantis su pacientais, turintis subtilu jumoro jausma ir negailintis sypsenu

2012-04-30, 13:01 | IP: 86.41.150.13

Puikus Gyd.konsultacijos metu viska labai aiskiai ir tiksliai paaiskino,malonus ir besidomintis pacientu gyd.Kainos siek tiek aukstokos,bet kas turi galimybe neskaiciuoti pinigu rekomenduociau butent si gyd.

2011-01-03, 10:07 | IP: 78.62.2.126

nuostabus gydytojas

2009-03-03, 14:37 | IP: *.*.*.*

2009-03-01, 12:02 | IP: 217.17.82.48

pats geriausias daktaras!!! Daugiau tokiu zmoniu Lietuvoje! vertas apdovanojimu

2009-01-06, 17:37 | IP: 217.17.82.48

labai puikus daktaras vertas tik paciu geriausiu zodziu

2009-01-04, 20:33 | IP: 193.219.94.166

Nuostabus gydytojas, padaręs man daug operacijų

2008-12-09, 18:31 | IP: 217.17.82.48

Labai labai geras daktaras man labai daug padejes prisiminsiu ji visa gyvenima ne nezinau kaip atsidekoti. Tiesiog puikus daktaras ir kiek girdejau - pats geriausias

2008-02-23, 16:10 | IP: 212.59.6.228

Prisimenu kaip nuostabu gydytoja, labai padejusi mano sunui. Daugiau tokiu gydytoju Lietuvoje