Pacientai, kurie rekomenduoja Darius Radzevičius, %

Gydytojas vaikų chirurgas

Išduota: 2009-01-30, Nr. MPL-12282, Galiojanti

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2009-01-30, Nr. MPL-12283, Galiojanti

2019-05-22, 19:16 | 1

Pas gyd.D.Radzeviciu dariausi krutu ir nosies korekcijos operacijas, rezultatas pranoko lukescius. Auksiniu ranku meistras. Absoliuciai the best ! Zinoma jei norite radikaliu pokyciu ir po operacijos likti visai neatpazistami , nesirinkit sito gydytojo, nes jis zmogaus nepakeicia radikaliai, o tiesiog savo rankomis sukuria tobula naturaluma:) Dekui Jam!"

2018-11-15, 08:27 | 1

Pasakysiu trumpai ir aiškiai.
Kai pamačiau kartą pažįstamos krūtinę ji atrodė tokia natūrali ir be jokio įtariamo kad tai galėtų būti su implantais net nepagalvojau bet kai sužinojau po kiek laiko kad tai gyd. Radzeviciaus darbas negalėjau patiketi kad įmanoma taip natūraliai padaryti operacija! Tad nusprendžiau kad kai ateis laikas ir man tik tuo atveju jei pamatysiu kuris daktaras sugebėtų padaryti geriau tik pas tą ir eisiu. Patikėkit kiek mačiau domėjausi nieko panašaus taip ir nepamačiau. Visur krūtinės atrodydavo nenaturaliai, per aukstai, per stačiai, per kietai. Ir nusprendžiau atlikti operaciją pas šį gydytoją. Praėjo trys metai. Šiai dienai man dar niekas nepatikėjo kas klause kad tai ne naturali krūtinė o kasneklausia tik taip ir tegalvoja kad kokia graži krutine - žodžiu pasisekė moteriškei ????
Krutine atrodo išties natūraliai be jokiu ne natūralių iškylimų, minkšta ir visai nešalta kaip kad esu mačiusi klausimų ar jūsų krūtinės ne šaltos, tai taiptikrai nėra, siek tiek vienoje aureoleje ryškiau matyti randelis, speneliai viskas tvarkoje jautrus ir atrodo kad taip buvo visada.
Ar jis arogantiškas? - Na kaip kas priima, man svarbesni buvo jo rezultatai nei pokalbiai juk nesirenki žmogų gyvenimui su kuriuo reikėtų kalbėtis visa likusi gyvenima. Svarbu aptarti ar labai didelės krutines norite, jei tai yra jums pirmoje vietoje teks pavargti kad itikintumete daktarą,nes jis parenka pagal zmogaus anatomija kas geriausiai atrodytų o ne pačiai rinktis leidzia( Lolo ferari irgi jo nebutu paklausiusi...) Vienintelio dalyko del ko ant jo pykstu kad pries operacija nenusiunte pasitikrinti krutu, nes po operacijos rado pas mane augliuku kuriuos jei butu mates butu iškarto operacijos metu pašalines. Taip kad rekomenduoju neskubeti, o ramiai issamiai atlikti visus imanomus tyrimus.
Pakolkas dar nemačiau kas geriau daro krūtinių operacijas tas kas nenatūraliai atrodo manes niekada ne žavėjo. O vaikščioti kaip berniukui be krūtinės jau senai nebe laikas. Drąsiau moterys čia nieko nera vulgaraus ar bjauraus jokio olialiakiškumo graži normalaus C D dydžio krūtinė tai tik jūsų geros savijautos ir pasitikėjimo savimi garantas. O dar plius ir natūraliai graži krūtinė!

2018-09-21, 10:06 | 1

Konsultacija truko 10-15 minučių, daktaras atsisakė atlikti norimą procedūrą ( norėjau krūtų implantų bet jis nusprendė kad jie mane padarys dar “didesnę”) likau labai nepatenkinta, konsultacija neišsami, daktaras nedėmesingas ir nemalonus, pinigai išmesti į balą, konsultacijos kaina 45€!!! Niekada nesioperuočiau pas šį chirurgą.

2018-07-16, 14:12 | 1

Jeigu norite visiskai nezymiu pokyciu ir imesti daug pinigu lauk, tuomet Verta. Man, deja, teks eiti pakartotinai pas kita gydytoja uzsienyje ir moketi trigubai. Apmaudu, nes nosies op taupiau ilgai, o rezultatas lukesciu nepatenkino, kaip gaudavau komentarus del problemos taip ir gaunu

2018-04-13, 02:19 | 1

Konsultacijos metu daktaras buvo aiškus, labai malonus. Žinojau kad galiu jo pasitikėti ir džiaugiuosi kad pasirinkau būtent ji. Dariausi krūtų didinimo operacija ir blefaroplastika vienu metu. Esu labai patenkinta rezultatais.Aciu!!