Pacientai, kurie rekomenduoja Darius Radzevičius, %

SUGIHARA, grožio terapijos ir chirurgijos klinika

Plastinės ir rekonstrukcinės chirurgijos gydytojas

Išduota: 2009-01-30, Nr. MPL-12283, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

Gydytojas vaikų chirurgas

Išduota: 2009-01-30, Nr. MPL-12282, Galiojanti (duomenys atnaujinti: 2020-09-22)

SUGIHARA, grožio terapijos ir chirurgijos klinika
2024-03-13, 08:08 | Registruotas lankytojas 2

Puikus gydytojas.

2024-03-13, 08:08 | Registruotas lankytojas 2

Noriu dideli AČIŪ pasakyti Dr .D Radzevičiui ,Gyd. V. Sakalinskui ir visai jo brigadai operavusiems mane.
Prieš savaitę man atliko nosies operaciją,kurios metu buvo patvarkyta:pertvaros iškrypimas,nosies kriauklių hipertrofija ir nosies deformacija.Noriu nuliūdinti tuos ,kurie blogai atsiliepė apie Dr. D. Radzevičių. Apie šį daktarą domėjausi daugiau nei 20 metų.Stebėjau jo darbus rodomus per televiziją ,internete.Pirmojo susitikimo metu man pasakius ,kad noriu tiesios nosies,daktaras išsamiai paaiškino ką reikės atlikti ,kad ji būtų tiesi.Pokalbis nebuvo trumpas.Jo metu buvo rodomos daktaro darytos nuotraukos PRIEŠ ir PO operacijų.Nenorėjau ,kad mano nosis būtų panaši į kokios aktorės ar kino žvaigždės(kaip kiti klientai pageidauja),norėjau savo nosies tik tiesios,tai ir GAVAU.Pas šį gydytoją rekomenduoju eiti visiems, kurie nori tik natūralių rezultatų.AČIŪ Jums Dr. D. Radzevičiau ,Gyd. V. Sakalinskai ir brigadai ,už puikiai ir nepriekaištingai atlikta darbą.Didžiulės sėkmės Jūsų darbe.

2024-01-10, 14:27 | Registruotas lankytojas 2

Ačiū už suteiktas paslaugas.

2024-01-10, 14:22 | Registruotas lankytojas 3

Tik Jūsų sunkaus darbo dėka aš vėl pajutau žemę po kojoms.

2024-01-10, 14:01 | Registruotas lankytojas 2

Esu patenkinta gydytojo profisionalumo

2023-07-01, 13:45 | Registruotas lankytojas 1

Arogancija ir atžagarumas kaip daktaro Hauso, tačiau neapsigaukite. Rezultatai ir kompetencija sukels abejonių

2023-03-11, 01:12 | Registruotas lankytojas 1

Po injekcijos pas šitą “super chirurgą” atėjo korekcijai mano žmona. Jai, pasakius, kas nepatinka, išvadino vyro išlaikoma “suraukšlėjusia sene” nors mano žmonai tik 38. Iš šio susitikimo, galima daryti išvadą, kad šis asmuo yra neprofesionaliai adekvatus - turbūt priima tik jaunas ir neraukšlėtas.

2022-11-14, 23:13 | Registruotas lankytojas 1

Gal kaip profesionalas ir nėra blogas gydytojas, bet visiškai nepatiko kaip bendrauja, atrodo kad kažkur skuba, neturi takto jausmo. Konsultacija neužtruko ilgiau 5 minučių.

2022-08-03, 11:34 | Registruotas lankytojas 2

Pas šį gydytoją lankiausi dėl hialurono injekcijos į veido viršutinę lūpą,labai jau ryškios raukšlės susidarę.Bendravimas mano nuomone buvo skubotas ir labai oficialus.Gydytojo klausiau, ar po procedūros galima būti saulėje,atsakė, kad taip, nors paciento sutikime rašoma, kad reikia vengti saulės spindulių. Hialurono injekcija buvo atlikta be nuskausminamųjų vaistų, nors paciento sutikime rašoma:" procedūros vietoje atliekama lūpų srities nuskausminamųjų vaistų injekcija". Veido viršutinė lūpa dabar yra vientisa didelė mėlynė.Tai, mano nuomone, nėra profesionalu. Daugiau pas šį gydytoją pakartoti šio potyrio nenorėčiau.

2021-12-29, 21:44 | Registruotas lankytojas 3

Kai pagaliau nusprendžiau pasidaryti krūtų redukcijos ir pakėlimo operaciją , net nedvejojau kad mane operuos tik dr.D.Radzevičius. Visiškai nedaugžodžiaujantis , tiesmukas , realistiškai vertinantis bendrąjį vaizdą bet tuo pačiu metu tikrai daug dėmesio skiriantis pacientui , atsakantis į visus klausimus. Tikras estetas . Iki operacijos negalėjau pakęsti savo krutinės , bet po , su daktaro pagalba , įsimylėjau ją iš naujo . Esu daugiau nei labai patenkinta ir gailiuosi kad nesusitikom ankščiau .

2021-12-01, 14:12 | Registruotas lankytojas 6

Pries 12 metu D. Radzevicius man padare krutines didinimo operacija. Atrodo idealiai iki siol.

2021-07-13, 23:54 | Registruotas lankytojas 1

Dariausi nosies operacija, labai prasau nieko nesilankyti pas si daktara! Isdarke visiskai nosi, kuri buvo daili ir norejau tik minimalaus pakeitimo. Nosis buvo tiesi taciau paliko kreiva ir su kuprele, snerves viena auksciau kita zemiau, esu sokiruota. Atvykau tik pasmailinti nosi kad butu israiskingesne. Nuo pirmo apsilankymo gydytojas neskyre
Daugiau negu 5min pokalbiams. Baiminausi operacijo ir likau baisiame soke. Po operacijos visa viedo oda subjaurota, niekada neturejau problemu su oda, bent konsultante padejo isspresti problemo odos reakcijos.
Apsilankius menesiai po operacijos gydytojo reakcija i kreiva nosi baisi: “maziau ziureti i veidrodi reikia”. Joks specialistas taip sakyti negali pacientui ateijusiam darytis operacija ir dar ja blogai atlikus. Kreipiuosi pas kita specialista, taciau to ka isgyvenai niekada gyvenime nepatariu niekam ir bijau net pas kita specialista eiti, taciau nosis mano buvo tiesi ir dabar kreiva su kuprele.

2021-06-24, 23:14 | Registruotas lankytojas 1

2021-06-22, 08:51 | Registruotas lankytojas 1

Prieš pora mėnesių gyd. Radzevicius man atliko uždarą nosies plastiką (nosies kuprelės šalinimo operaciją). Po poros mėnesių rezultatas puikus, nosis tiesi, it nulieta :). Gyjimo procesas be galo lengvas, nebuvo jokių komplikacijų, po savaitės nuėmus įtvarą nebuvo matyti nė menkiausios išorinės operacijos žymės. Gydytojas, bei Sugiharos klinikos personalas visada atsakė į man rūpimus klausimus ir nuogąstavimus. Esu labai patenkinta gydytojo puikiai atliktu darbu. Šį chirurgą rinkausi dėl jo ilgametės patirties šio tipo operacijose. Manau, tiek, kurie tikisi ilgų konsultacijų ir milimetrų derinimo neturėtų rinktis šio gydytojo. Aš pasitikėjau gydytojo patirtimi ir rezultatas puikus! Didelis ačiū jam bei viso ko geriausio jo darbe.

2021-06-18, 05:45 | Registruotas lankytojas 2

Pasirinkau šį gydytoją, nes pasitikėjau dėl jo patirties. Tačiau teko nusivilti. Bendravimas atmestinas, nemalonus ir skubotas. Darbas taip pat atliekamas skubotai. Visada lydėjo jausmas kad nori kuo greičiau "atsikratyti" manęs. Rezultatas deja irgi nuvylė, nes atlikta operacija tikrai su broku. Nerekomenduoju šio gydytojo.

2021-02-14, 11:05 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 3 m. 1 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-03-02, 13:31 | Registruotas lankytojas 2
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 4 m. 0 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.
2020-01-22, 15:34 | Registruotas lankytojas 1

Pas gydytoją Radzevičių ėjau pasidaryti nosies operaciją, nes buvau girdėjusi, kad jis geriausias nosies plastikos chirurgas Lietuvoje. Gydytojas labai malonus, atsakė į visus klausimus, papasakojo apie operacijos eigą, parodė savo darbo pavyzdžius. Rezultatai pranoko mano lūkesčius: nebuvo jokio skausmo po operacijos, patinimas buvo minimalus, greitai praėjo, o nosis atrodo natūraliai ir taip, kaip norėjau. Pas šį gydytoją rekomenduoju eiti visiems, kurie nori naturalių rezultatų.

2019-05-22, 16:16 | Registruotas lankytojas 1

Pas gyd.D.Radzeviciu dariausi krutu ir nosies korekcijos operacijas, rezultatas pranoko lukescius. Auksiniu ranku meistras. Absoliuciai the best ! Zinoma jei norite radikaliu pokyciu ir po operacijos likti visai neatpazistami , nesirinkit sito gydytojo, nes jis zmogaus nepakeicia radikaliai, o tiesiog savo rankomis sukuria tobula naturaluma:) Dekui Jam!"

2018-11-15, 06:27 | Registruotas lankytojas 1

Pasakysiu trumpai ir aiškiai.
Kai pamačiau kartą pažįstamos krūtinę ji atrodė tokia natūrali ir be jokio įtariamo kad tai galėtų būti su implantais net nepagalvojau bet kai sužinojau po kiek laiko kad tai gyd. Radzeviciaus darbas negalėjau patiketi kad įmanoma taip natūraliai padaryti operacija! Tad nusprendžiau kad kai ateis laikas ir man tik tuo atveju jei pamatysiu kuris daktaras sugebėtų padaryti geriau tik pas tą ir eisiu. Patikėkit kiek mačiau domėjausi nieko panašaus taip ir nepamačiau. Visur krūtinės atrodydavo nenaturaliai, per aukstai, per stačiai, per kietai. Ir nusprendžiau atlikti operaciją pas šį gydytoją. Praėjo trys metai. Šiai dienai man dar niekas nepatikėjo kas klause kad tai ne naturali krūtinė o kasneklausia tik taip ir tegalvoja kad kokia graži krutine - žodžiu pasisekė moteriškei ????
Krutine atrodo išties natūraliai be jokiu ne natūralių iškylimų, minkšta ir visai nešalta kaip kad esu mačiusi klausimų ar jūsų krūtinės ne šaltos, tai taiptikrai nėra, siek tiek vienoje aureoleje ryškiau matyti randelis, speneliai viskas tvarkoje jautrus ir atrodo kad taip buvo visada.
Ar jis arogantiškas? - Na kaip kas priima, man svarbesni buvo jo rezultatai nei pokalbiai juk nesirenki žmogų gyvenimui su kuriuo reikėtų kalbėtis visa likusi gyvenima. Svarbu aptarti ar labai didelės krutines norite, jei tai yra jums pirmoje vietoje teks pavargti kad itikintumete daktarą,nes jis parenka pagal zmogaus anatomija kas geriausiai atrodytų o ne pačiai rinktis leidzia( Lolo ferari irgi jo nebutu paklausiusi...) Vienintelio dalyko del ko ant jo pykstu kad pries operacija nenusiunte pasitikrinti krutu, nes po operacijos rado pas mane augliuku kuriuos jei butu mates butu iškarto operacijos metu pašalines. Taip kad rekomenduoju neskubeti, o ramiai issamiai atlikti visus imanomus tyrimus.
Pakolkas dar nemačiau kas geriau daro krūtinių operacijas tas kas nenatūraliai atrodo manes niekada ne žavėjo. O vaikščioti kaip berniukui be krūtinės jau senai nebe laikas. Drąsiau moterys čia nieko nera vulgaraus ar bjauraus jokio olialiakiškumo graži normalaus C D dydžio krūtinė tai tik jūsų geros savijautos ir pasitikėjimo savimi garantas. O dar plius ir natūraliai graži krūtinė!

2018-09-21, 07:06 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 6 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-07-16, 11:12 | Registruotas lankytojas 1
Neigiamas atsiliepimas parašytas prieš 5 m. 8 mėn., todėl nebeaktualus ir nerodomas.

2018-04-12, 23:19 | Registruotas lankytojas 1

Konsultacijos metu daktaras buvo aiškus, labai malonus. Žinojau kad galiu jo pasitikėti ir džiaugiuosi kad pasirinkau būtent ji. Dariausi krūtų didinimo operacija ir blefaroplastika vienu metu. Esu labai patenkinta rezultatais.Aciu!!

2018-02-08, 21:02 | Registruotas lankytojas 2

Tai yra savo srities specialistas. Operavausi nosi, kuri vaikysteje buvo luzusi ir kvepavimas buvo mano labai prastas. Visu pirma, Dr.Radzevicius labai ramiai ir issamiai isdeste procedura, galimybes ir ko tiketis. Man tai patiko, nes daktaras buvo tikslus ir malonus. Mano operacijos diena jo visa brigada atliko puiku darba, sesutes, anasteziologas, viskas vyko labai sklandziai ir efektyviai. Po operacijos jauciasi labai gerai. Taip pat, Dr.Radzevicius pakviete savo kolega LOR specialista Sakalinska operuoti, kuris man pasalino kriaukles ir atstate kvepavima. Deka siu dvieju ekspertu as ne tik pirma karta ikvepiau per 26 metus bet ir esu patenkinta savo nosimi, kuri yra galu gale tiesi, be kupreles ir moteriska. Jeigu ieskote tikslaus, profesionalaus, efektyvaus plastiko chirurgo labai rekomenduoju Radzeviciu ir jo komanda.

P.S man pries 5 metus buvo atlikta nosies pertvaros operacija lazdynu ligonineje atsatyti kvepavima, taciau ne tik negalejau toliau kvepuoti bet ir 3 dienas negalejau atsikelti is lovos. Tad tikrai galiu pasakyti, eikite pas Radzeviciu ir Sakalinska, po savaites jusu gyvenimo kokybe be galo pageres.

2017-12-21, 11:08 | Registruotas lankytojas 2

I was very fortunate that I chose this particular doctor after my breast augmentation operation was 2 weeks away and I feel very good I advise such a doctor Thank you.

2017-12-04, 19:50 | Registruotas lankytojas 1

apie si gyditoja esu labai geros nuomones, tai zmogus is dideles raides,palinkedama jam sveikatos ir visokeriopos sekmes/

2017-09-19, 21:21 | IP: *.*.*.*

2017-09-04, 16:30 | IP: 188.69.196.194

Tikras profesionalas ir turi lengva ranka. Rekomendavau ir savo draugems!

2017-04-09, 12:28 | IP: 78.56.116.132

Rekomenduoju dr. D. Radzevičių. Chirurgas yra savo srities specialistas, puikiai išmanantis ką daro. Tiek konsultacijos, tiek prieš/po operacijos viską paaiškino, kokie procesai vyksta organizme, domėjosi mano savijauta. Esu labai patenkinta tiek bendravimu su klientu, tiek pačiu operacijos rezultatu. Esu labai dėkinga.

2017-03-28, 22:02 | IP: 5.20.201.192

Labai ačiū gerb. Radzevičiui! Šio gydytojo dėka atsikračiau trūkumų, dėl kurių kompleksavau dar nuo paauglystės. Labai patiko chirurgo požiūris, aiški ir profesionali konsultacija bei visus lūkesčius pranokę operacijos rezultatai. Ir sesė pas jį operavosi, ji taip pat labai patenkinta.
Nedvejodama rekomenduoju visiems!

2017-03-22, 17:36 | IP: *.*.*.*

2017-02-02, 16:28 | IP: *.*.*.*

2016-09-21, 20:29 | IP: 78.56.158.117

Gyd.D.Radzevičius puikus gydytojas! Jo dėka esu laimynga turiu gražia nosyte????Ačiū

2016-09-21, 20:25 | IP: 78.56.158.117

As operavausi nosies kuprele puikiai viska padare kaip ir norejau labai ačiū malonus ir profesonalus.

2016-08-12, 16:13 | IP: 78.62.191.18

Konsultacijos metu D. Radzevičius buvo profesionalus, kalbėjo apie tai, kas būtina, atsakė į visus man rūpimus klausimus. Konsultacija užtruko apie 20-25min. To visiškai pakako. Didžioji dalis komentavusiųjų pabrėžia pasipūtimą, tačiau aš to neįžvelgiau. D. Radzevičius buvo ganėtinai malonus.
Man buvo atlikta krūtų augmentacija, šiuo metu yra praėjusios dvi savaitės po operacijos, esu visiškai patenkinta. Po operacijos gydytojas buvo užėjęs, pasidomėjo, kaip laikausi,davė keletą patarimų.
Esu visiškai patenkinta ir drąsiai galiu rekomenduoti šį chirurgą.

2016-07-02, 12:59 | IP: *.*.*.*

2016-06-26, 05:12 | IP: *.*.*.*

2016-06-26, 05:11 | IP: *.*.*.*

2016-03-04, 01:16 | IP: *.*.*.*

2016-02-26, 11:44 | IP: *.*.*.*

2016-02-11, 18:34 | IP: *.*.*.*

2015-11-23, 17:54 | IP: *.*.*.*

2015-06-22, 14:12 | IP: 78.62.16.187

Atliko krūtines didinimo operacija prieš 7 m. Vaikučiui tebuvo 2,5 m . Dabar jau antram 4,5m. Maitinau krūtimi ir antraji. Niekas nepasmuko, randų neliko, krūtinės dydis C. Esu labai patenkinta. Labai išsamiai viską išaiškino, siūlė ramiai namuose viską apgalvoti. Labai malonus. Dabar konsultavausi del riebaliuku nusiurbimo, pasake, kad neverta, rezultatų gerų nebus, nes ir taip esu liekna. DIDELIS AČIŪ JAM

2015-05-27, 14:20 | IP: *.*.*.*

2014-10-05, 08:30 | IP: 5.20.99.26

Chirurgas D.Radzevicius atliko man nosies plastine operacija, ji pavyko puikiai. Pritariu visiems geriems zodziams parasytiems apie ji. Isties tai profesionalus, rupestingas, vertas pasitikejimo gydytojas, tiesiai pasakantis tiesa ir etiskai dirbantis savo darba. Patyriau tai pati ir galiu patvirtinti visiems, jei tektu vel rinktis, rinkciausi tik ji.

2013-08-10, 14:16 | IP: 78.60.198.42

Tai Gydytojas - profesionalas. Taisė kito chirurgo padarydas nesėkmingas klaidas. Po šios operacijos jaučiuosi žymiai geriau. Skausmo nejaučiau nei viena dieną. Konsultacijos metu patiko - konkretumas. Kalba nedaug, tačiau atsako i visus rūpimus klausimus, tad einant pas ji i konsultaciją rekomenduoju užduot jums aktualius klausimus. Operuojant nekalba to ko nereik, labai susikoncentruoja i darbą. Pasigailėjau, kad pas ji nėjau pirmąjį kartą ir rinkausi asmenį siūlantįį pigiasnes paslaugas. Sekmes Jums dirbant šioje srityje.
Pagarbiai, Jūsų pacientė.

2013-07-13, 12:42 | IP: 193.219.169.108

Labai nusivyliau sio zmogaus darbu. Brangiai sumokejau uz operacija, o efekto jokio. Reikes is naujo operuotis.

2013-07-10, 11:14 | IP: *.*.*.*

2013-07-10, 11:12 | IP: *.*.*.*

2013-03-18, 08:32 | IP: 88.119.17.212

profesionalas, kantriai bendraujantis su pacientais, turintis subtilu jumoro jausma ir negailintis sypsenu