Pacientai, kurie rekomenduoja Arimantas Grebelis, %

Gydytojas širdies chirurgas

Išduota: 2009-06-10, Nr. MPL-14957, Galiojanti

Grebelis Arimantas dirba šioje gydymo įstaigoje

Jeigu žinote, kur dirba Grebelis Arimantas?

2019-02-10, 22:09 | 8

Ačiū, mielieji mano gydytojai. 2017-05-05/06 d. man buvo atliekama širdies aortos ir tribūrio vožtuvo operacija. Mano pirmoji širdies operacija buvo prieš 22 m. su mitralinio vožtuvo keitimu. Noriu labai padėkoti nuostabiems savo srities specialistams kardiochirurgui Arimantui Grebeliui, širdies chirurgui Aleksejui Zorinui, kardiologei R.Čypienei ir visam I chirurginio skyriaus personalui už antrą mano gimtadienį, kurį Jūs man suteikėte. Operacija buvo labai sudėtinga ir sunki, ji kuri tęsėsi 12,5 val vieną dieną ir antrą dieną (Mindaugo karūnavimo) 2,5 val. Ačiū, Jums mielieji. Linkiu Jums visiems laimės, stiprios sveikatos ir Dievo palaimos. Pagarbiai, Alvydas Masiliūnas.

2018-10-02, 20:31 | 1

Nors labai daug geru komentaru, taciau noreciau parasyt ir nelabai gera. Artimas zmogus neturi galimybes pats parasyt jokio komentaro. Operacijos metu kazkas ivyko ne pagal plana ir po keliu savaiciu reanimacijos teko daryt dar viena. Priezasties- kas ivyko ne taip nepavyko issiaiskint iki galo. Po antros operacijos istiko insultas. Po keliu menesiu reanimacijoje zmogus buvo israsytas ir galiausiai mire. Atejes i operacija savo kojom, is ligonines nebeisejo.

2018-06-14, 17:22 | 2

Šio puikas Daktaro dėka jau 17 metų gyvenu pilnavertį gyvenimą( 2001 m. protezuoti mitralinis ir aortos vožtuvai). Esu dėkingas Jam ir visai komandai už galimybę matyti, kaip gimė ir auga trys mano vaikai, už galimybę gyventi ir džiaugtis gyvenimu. Visokeriopos sėkmės, sveikatos ir ilgiausių metų!

2017-07-25, 12:37 | 1

.DAUGIAU TOKIU GYDYTOJU ,AČIŪ UŽ MAMOS OPERACIJA IR SĖKMĖS.

2016-02-17, 13:41 | IP: 188.69.215.225

Labai mandagus, rupestingas, isklauso , patare kas yra geriau prie mano ligos. Neturiu

2016-02-01, 19:32 | IP: 79.132.166.144

Esu labai dėkingas už profesionalumą ir žmogiškumą. Du kartus "remontavo" man širdį, ir esu dėkingas, kad iki šiol džiaugiuosi gyvenimu, produktyviai dirbu ir jaučiuosi esąs reikalingu visuomenei ir šeimai... Ilgiausių ir sveikiausių metų Jums, Daktare !

2016-01-07, 00:09 | IP: 78.63.184.230

Jis yra tiesiog ANGELAS. Šiandien sukako lygiai metai po aortos vožtuvo transplantacijos, kurią atliko šis nuostabus gydytojas. Jo profesionalumas, paprastumas, nuoširdumas, rūpestingumas mane tiesiog pakerėjo. Ko reikėtų, jeigu tokių nuostabių gydytojų būtų kuo daugiau ! Paskutinis klausimas šioje anketoje yra tiesiog įžeidžiantis ! Argi yra tokia dovana, kuria būtų įmanoma atsilyginti už tai, ką jis padarė ir už tai kaip tai padarė ?!!! Nėra !
Linkiu SVEIKATOS IR STIPRYBĖS GYDYTOJUI ! IR NORIU PASAKYTI JAM: ,,TEGUL BŪNA PALAIMINTOS VISOS JŪSŲ ATEITIES DIENOS, DAKTARE !"

2014-10-06, 12:44 | IP: 77.79.42.106

Ačiū puikiam profesionalui daktarui A.Grebeliui už mano vyrui atliktą aortos vožtuvo operaciją ,nuoširdų rūpinimąsi,lengvą bendravimą,puikų humoro jausmą.Jūs, skyriaus gydytojos G.Lukšaitė.,P.Semėnienė,304 palatos slaugytojos padėjo greičiau sveikti.AČIŪ Jums visiems.Geros kloties gyvenime.

2014-09-16, 20:27 | IP: 212.52.41.33

Puikus specialistas,mylintis savo darbą,betarpiškai bendraujantis su ligoniais,rūpestingas,atidus.Lengva būti jo paciente.Aš tikiu ir pasitikiu juo.Ačiū ir sėkmės.

2014-01-26, 16:59 | IP: 213.164.107.15

Linkiu gydytojui - kardiochirurgui Grebeliui kuo puikiausios sveikatos ,sėkmės jo stebuklinguose darbuose.Lai lydi jį visur ir visada Dievulio palaima. Dėkoju už vyrui atliktą sudėtingą širdies operaciją.

Esate Arimantas Grebelis?